Instalacje Elektryczne Nowy Sącz

Naprawa Komputerów i Serwis Elektryczny Kamil Łęczycki
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie serwis elektryczny do montażu instalacji elektrycznej. Numer do tej firmy dostałam od brata i muszę powiedzieć, że panowie spełnili wszystkie moje oczekiwania w tym zakresie. Profesjonalizm było widać na każdym etapie wykonywania przez nich usługi. Zdecydowanie polecam!"
Usługi Elektryczne i Montażu Mebli Setka Sebastian Tkacz
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Panowie z wymianą rozdzielni nie mieli najmniejszego problemu, co tylko potwierdza ich fach i duże doświadczenie w wykonywaniu podobnych usług. Jeśli szukacie Państwo firmy, która dobrze wykonuje swoje obowiązki, a przy okazji nie ściąga z klienta nie wiadomo jakich kwot, warto postawić na tych elektryków."
Firma Elektryczna Dronix Rafał Krok
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Chodziło o podłączenie instalacji fotowoltaicznej w mojej firmie. Cieszę się, że powierzyłam to zadanie tym fachowcom, bo z zadaniem poradzili sobie bez zarzutu. To bardzo sumienni i odpowiedzialni elektrycy, którym śmiało można powierzyć zarówno łatwe, jak i trudne zlecenia. Numer już oczywiście widnieje na liście moich kontaktów."
Wybrane zlecenia

Jaka jest cena za podłączenie instalacji fotowoltaicznej?

2021-09-03 Falkowa
Zastanawiałem się przez długi czas nad zamontowaniem fotowoltaiki na swoim domu. Wiele pozytywnych opinii wyczytałem na ten temat i chciałbym zamówić u państwa usługę montażu. Czy jest coś takiego możliwe? Sprawa dotyczy domku jednorodzinnego, jednopiętrowego na obrzeżach miasta.

Pogotowie od instalacji elektrycznych

2021-07-25 Zabełcze, Nowy Sącz
W moim domu siadła elektryka i potrzebny jest mi pan serwisant od zaraz, który będzie w stanie mi ją przywrócić. Jestem sama w mieszkaniu i zupełnie nie wiem, co robić. Gdy chciałam zagotować wodę w czajniku nagle usłyszałam dziwny dźwięk i chyba wszystkie korki wysiadły.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502