Instalacje Elektryczne Inowrocław

Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Fachowcy zajęli się podłączeniem instalacji trójfazowej w nowo wybudowanym domku jednorodzinnym i z zadaniem tym poradzili sobie bez najmniejszego problemu. Cieszę się, że to właśnie im powierzyłam tę usługę, bo panowie okazali się bardzo kompetentni, sumienni i odpowiedzialni. Na plus zasługuje również przystępny cennik. Zdecydowanie polecam, bo jest to jeden z lepszych serwisów elektrycznych dostępnych w pobliżu."
Uzdrowisko
Wybrane zlecenia

Jaki byłby koszt montażu rozdzielni w bloku?

2021-08-16 Nowe Osiedle
Zwracam się do państwa jako jeden z członków zarządu spółdzielni mieszkaniowej. W jednym z bloków, który wchodzi w skład naszej wspólnoty wystąpił problem z instalacją elektryczną. Trzeba ją jak najszybciej zdemontować i założyć nową rozdzielnię. Poprosiliśmy o przesłanie ofert kilka firm, prosimy o to również i państwa. Termin składania wyceny: do piątku.

Możliwa na już wymiana skrzynki z bezpiecznikami?

2021-07-11 Kruśliwiec, Inowrocław
Witam. Proszę o informację na temat skrzynki rodzielczej. Niedawno wprowadziliśmy się do domu, jednakże poprzedni właściciele nie wspominali nic o problemach z elektrycznością, których my teraz bardzo często doświadczamy. Chciałbym, aby jakiś fachowiec do mnie podjechał, sprawdził to i ewentualnie dokonał profesjonalnej naprawy.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502