Stop-Insekt Adam Czech
4.8

Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech

Jana Nikodema Jaronia 26B, 40-750 Katowice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja to usługi, które od wykonawcy wymagają ogromnej wiedzy i dużego doświadczenia. Jeśli zwalczanie szkodników ma być skuteczne, trzeba wybrać najlepszą firmę DDD. Pomogą Ci w tym fachowcy z tego zakładu. Ich usługi są kompleksowe, a ceny przystępne. W Twoim domu pojawiły się karaluchy lub myszy? Nie zwlekaj z kontaktem. Czas działa na Twoją niekorzyść, więc trzeba działać szybko. Zostaw zgłoszenie, a specjalista przyjedzie do Ciebie ekspresowo i zrobi, co do niego należy!

Zakres usług

Dezynfekcja

 • Odkażanie
 • Dezodoryzacja

Dezynsekcja

 • Usuwanie Os
 • Usuwanie Szerszeni
 • Odpluskwianie
 • Zwalczanie Karaluchów
 • Zwalczanie Prusaków
 • Odkomarzanie
 • Zwalczanie Kleszczy
 • Zamgławianie

Deratyzacja

 • Zwalczanie Myszy
 • Zwalczanie Szczurów
 • Zwalczanie Kretów
 • Odstraszanie Ptaków
Zasięg
 1. Katowice
 2. Częstochowa
 3. Sosnowiec
 4. Gliwice
 5. Olsztyn (woj. śląskie)
 6. Zabrze
 7. Bielsko-Biała
 8. Bytom
 9. Rybnik
 10. Ruda Śląska
 11. Tychy
 12. Dąbrowa Górnicza
 13. Chorzów
 14. Jaworzno
 15. Jastrzębie-Zdrój
 16. Mysłowice
 17. Siemianowice Śląskie
 18. Żory
 19. Tarnowskie Góry
 20. Oświęcim
 21. Będzin
 22. Piekary Śląskie
 23. Pszczyna
 24. Świętochłowice
 25. Zawiercie
 26. Olkusz
 27. Wodzisław Śląski
 28. Czechowice-Dziedzice
 29. Andrychów
 30. Czerwionka-Leszczyny
 31. Mikołów
 32. Knurów
 33. Wadowice
 34. Kęty
 35. Trzebinia
 36. Krzeszowice
 37. Myszków
 38. Czeladź
 39. Zabierzów
 40. Jasienica
 41. Lubliniec
 42. Wolbrom
 43. Libiąż
 44. Łaziska Górne
 45. Rydułtowy
 46. Brzeszcze
 47. Orzesze
 48. Bieruń
 49. Pyskowice
 50. Pawłowice
 51. Radlin
 52. Wilamowice
 53. Liszki
 54. Radzionków
 55. Lędziny
 56. Miedźna
 57. Zbrosławice
 58. Porąbka
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
237 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Dwa miesiące temu w naszym bloku była istna plaga tych obrzydliwych karaluchów, przechodziły kratami wentylacyjnymi z mieszkania do mieszkania. Wszyscy mieliśmy ich już serdecznie dość bo nic nie pomogało, karaczany zatruwały nam życie. Na szczęście skorzystaliśmy z usług waszej firmy i to był strzał w dziesiątkę. Karaczany zniknęły a my odzyskaliśmy spokój. Dziękujemy za pozbycie się karaluchów.
, Rybnik – Północ
ocena: 5
Właśnie jestem po wizycie Waszego fachowca. Dziękuję za profesjonalne podejście i miłą, fachową obsługę. Skutecznie zwalczono kreta z mojego ogrodu. Nie spodzieałam się, że będzie to tak szybka usługa. Jestem bardzo zadwlona.
, Jęzor
ocena: 5
Z usług tej firmy korzystaliśmy w zeszłym miesiącu, bo pojawił się nagły problem z kretami. Umówiiśmy się na termin. Panowie przyjechali punktualnie. Odpowiedzieli na wszystkie pytania również odnośnie zbezpieczenia ogrodu na przyszłośc. Bardzo mili i dokładni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.
, Popielów
ocena: 5
Witam serdecznie. Przedwczoraj zebrało się we mnie apogeum zdenerwowania na te straszne szkodniki, krety. Zniszczyły mi całkowicie uprawę moich kwiatów na konkurs lokalny i niestety zostałem z niczym. Czas był najwyższy żeby się tym zająć. Na moje szczęście natrafiłem na Państwa i udało się już zrealizować usługę. Odstraszanie kretów zostało przeprowadzone błyskawicznie i mam też nadzieję że z równie błyskawicznym i dobrym skutkiem.
, Brzęczkowice i Słupna
ocena: 5
Dobry wieczór. W imieniu moich rodziców chciałbym przekazać wyrazy wdzięczności za wykonanie, bardzo profesjonalnie, usługi usunięcia kreta. Moja mama była bardzo smutna, że nie może w spokoju zajmować się swoimi warzywkami i owocami ale teraz słyszę jedynie same superlatywy na temat przeprowadzonej usługi u nich na działce. Wydaje mi się że to potwierdza wysoki poziom waszej firmy.
, Śródmieście, Katowice
ocena: 5
W moim mieszkaniu na przedmieściach od dawna nie było nic remontowane ani usprawnianie. Postanowiłam w końcu wszystko zrobić żeby to wyglądało i się nie sypało. Pierwszą sprawą jednak było wytępienie karaczanów żeby można było zacząć działać z remontem. Udało się tutaj panów ściągnąć którzy problemu się pozbyli i wszystko jest jak trzeba, zdecydowanie polecam.
, Halemba
ocena: 5
Witam serdecznie. Chciałabym sie podzielić swoją opinią na temat tej firmy bo uważam że trzeba by inni mogli od razu zwrócić się do odpowiedniej osoby a nie szukać dobrego fachowca tak jak igły w stogu siana. Zaczynając od początku fachowcy zjawili się punktualnie i byli bardzo mili, wizyta panów nie trwała długo bez zbędnych pytań panowie przeszli do usunięcia karaluchów. Usługa została wykonana poprawnie.
, Ostropa
ocena: 5
Z przyjemnością rekomenduję Państwu usługi tej firmy. Fachowo zlikwidowali gniazdo os na terenie mojej posesji, mimo utrudnionego doń dostępu. Tak się złożyło, że osy uwiły sobie gniazdo w pobliżu okna dachowego, ale dla tych panów to nie był żaden problem. Widać, że są specjalistami, którzy znają się na swojej branży i lubią robić to, czym się zajmują.
, Bojków, Gliwice
ocena: 5
Wezwałem fachowca, bo nie mogłem poradzić sobie z osami, które ciągle przylatywały do mojego ogródka i niszczyły moje rośliny. Ci specjaliści sprawdzili się na medal, a za jakość ich usług mogę im bez wahania wystawić piątkę. Osy opuściły moją działkę i już nigdy nie wróciły. Na plus zasługuje również niewygórowany cennik, który nie nadszarpnął w znaczący sposób mojego portfela.
, Zandka, Zabrze
ocena: 5
Usunięcie gniazda szerszeni w wykonaniu tych specjalistów przebiegło szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Nareszcie skończyły się moje problemy z szerszeniami i mogę teraz w spokoju zajmować się ogródkiem. Koszt również pozytywnie mnie zaskoczył. Spodziewałam się znacznie wyższej kwoty. Bardzo dziękuję za pomoc i na pewno skorzystam z oferty ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba!
, Podwale, Jaworzno
ocena: 5
Śmiało mogę stwierdzić, że ten pan świadczy usługi usuwania szerszeni na najwyższym poziomie. Zadanie wykonał idealnie - od razu widać było, że praca dla tego specjalisty jest prawdziwą pasją. Szerszeni pozbył się skutecznie, bo te już więcej nie napastują mojego ogródka, a ja mogę w spokoju pielęgnować grządki i wykonywać inne czynności. Dziękuję za pomoc, numer na pewno zachowam na przyszłość.
ocena: 5
Walczyłem z myszami w ogrodzie, dopóki nie postanowiłem skrócić swoich męk i zlecić to zadanie specjalistycznej firmie. Żałuję, że tak długo odwlekałem decyzję, bo już dawno miałbym spokój. Usunięcie myszy przebiegło bardzo sprawnie, a panowie byli bardzo kompetentni w tym, co robią. Polecam.
, Bobrek, Bytom
ocena: 5
Wymrożenie pluskiew oceniam bardzo pozytywnie. Fachowiec przyjechał z całym specjalistycznym sprzętem i natychmiast przystąpił do wykonania swojego zadania. Usługa zajęła mu około kilku godzin, ale to zrozumiałe przy takiej ilości pluskw. Ogólnie jestem zadowolony.
, Stary, Chorzów
ocena: 5
Ta firma na nasze zlecenie zajęła się usunięciem kuny. Panowie przyjechali punktualnie, wyposażeni w specjalistyczny sprzęt i narzędzia do wywabiania gryzoni. Rozstawili jakieś pułapki, które chyba okazały się skuteczne, bo problem rzeczywiście zniknął. Ekspresowo, solidnie, a do tego tanio - to lubię!
, Ligota – Ligocka Kuźnia
ocena: 5
Nie mogę powiedzieć nic złego na temat wykonanej usługi. Zwalczenie myszy przebiegło niezwykle sprawnie, a za wizytę firma nie policzyła sobie dużo. Zaskoczyła mnie kultura osobista fachowca - to rzadkie, by w tych czasach trafić na kogoś tak sympatycznego, a jednocześnie kompetentnego. Zdecydowanie trafiłem na kogoś, kto tego typu zadaniami nie zajmuje się od wczoraj, jak również kogoś, komu praca sprawia przyjemność. Polecam.
, Modrzejów, Sosnowiec
ocena: 5
Miałam na działce szczura. Jestem okropną panikarą, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju gryzonie, więc zwróciłam się po pomoc do specjalistycznej firmy. Cieszę się, że pan tak ochoczo przystał na zaproponowany przeze mnie termin i błyskawicznie zajął się zlikwidowaniem szczura. Koszt również nie był wygórowany, więc całość oceniam bardzo pozytywnie.
, Ratanice
ocena: 5
Nie wiem jak opisać wdzięczność jaka się we mnie uwalnia po wizycie Waszego serwisu! Ciesze się że wreszczie udało mi się znaleźć komptentną firmę od zwalczania kretów, ponieważ miałam tutaj u siebie już dwie inne, ale tak spartoczyli robotę, że nawet nie musiałam długo czekać na zwrot środków od nich. Zaryzykowałam trzeci raz, ale wreszcie wybrałam odpowiednich ludzi do odpowiedniego zadania. Wszystko jest w porządku a krety już nie demolują już działki.
, Stałe, Jaworzno
ocena: 5
Solidna firma zajmująca się wymrażaniem pluskiew. Jedyne zastrzeżenie mam co do ceny, która mogłaby być nieco niższa, ale na temat samej usługi złego słowa powiedzieć nie mogę. Bardzo kompetentni, uprzejmi panowie, którzy przyjechali do domu zgodnie z telefonicznymi ustaleniami - a dodam, że punktualność niezwykle sobie cenię. Polecam.
, Gnaszyn-Kawodrza
ocena: 5
Po nieprzyjemnych doświadczeniach z gryzoniami w końcu zdecydowałem się na wezwanie specjalistycznej firmy zajmującej się odławianiem kun domowych. Żałuję, bo już dawno miałbym spokój, a jednocześnie cieszę się, że ten koszmar w końcu się skończył. Bardzo kompetentni i uprzejmi panowie przyjechali na miejsce punktualnie i rozstawili pułapki. Efekt? Kuna została złapana. Serwis jak najbardziej godny polecenia.
, Radziejówka
ocena: 5
Dzień dobry, korzystałam w zeszłym tygodniu z usług państwa serwisu dotyczącego zwalczania karaczanów. Po zimie i pierwszych cieplejszych dniach na mojej działce wyłoniło się bardzo dużo tych owadów. Próbowalam na początku jakiś spray ze sklepu, ale niewiele dał. Fachowiec przyjechał i po wykonaniu zadania uznał że raczej wszystkich się pozbył. Ciężko było wierzyć że to tak skuteczne ale mija tydzień i nie ma śladu po robalach. Wspaniała praca
, Gwarków
ocena: 5
Zawsze myślałem że karaluchy występują tylko w brudnym środowisku tam gdzie nikt nie dba o ład i porządek, aż do czasu gdy nawiedziła mnie plaga tych małych insektów. Każdego ranka mordowałem ich około 5 a nawet 6 a z dnia na dzień ich liczebność się zwiększała. Doszło do tego że nawet chodziły mi po pościeli, tego już nie wytrzymałem i z samego rana zadzwoniłem po wasz serwis do zwalczania karaluchów. Chciałbym bardzo pochwalić wasz serwis już ich nie ma dziękuję.
, Błędów, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Praca wykonana wzorowo, do tego pełen profesjonalizm, fachowa obsługa oraz przystępny cennik usług. Odstraszenie myszy dało pożądany efekt, a panowie okazali się osobami bardzo kompetentnymi i obeznanymi w branży. Nie dość, że pomogli z likwidacją gryzoni, to jeszcze doradzili, jak zabezpieczyć się przed innymi szkodnikami na przyszłość. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i na pewno polecimy firmę znajomym.
, Łubowiec, Jaworzno
ocena: 5
Był u mnie wczoraj fachowiec w celu zwalczenia karaczanów w mojej piwnicy. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wykonania usługi. Spodziewałem się, że zajmie to dłużej oraz będzie podzielone na ileś etapów, ale chłopaczyna uwinął się z tym raz dwa i robaków nie widać. Zobaczymy jak to później ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam
, Bojków
ocena: 5
Fachowiec konkretny i rzeczowy. Od razu, gdy poinformowałem go o moim problemie, umówił się ze mną na pasujący termin. Przyjechał punktualnie, a odkomarzenie przebiegło niezwykle sprawnie. Komary zniknęły, a przynajmniej nie ma ich już w tak dużych ilościach. Polecam z czystym sercem.
, Godula, Ruda Śląska
ocena: 5
W moim domu pojawiły sie karaluchy więc od razu wezwałem fachowca. Fachowiec błyskawicznie przyjechał do mojego domu i wykonał swoją usługę. Od wizyty fachowca minął już miesiąc i teraz mogę stwierdzić że zwalczanie karaluchów się powiodło w domu nie ma ani jednego.
, Ostrowy Górnicze
ocena: 5
Z ogromną przyjemnością rekomenduję Państwu usługi tej firmy. Długo zwlekałem ze zleceniem komuś odławienia kuny domowej z terenu mojej działki i teraz już wiem, że niepotrzebnie. Cieszę się, że trafiłem na tych specjalistów, bo wykonali usługę szybko, sprawnie i przy ustalonym wcześniej terminie. Na plus zasługuje również niewygórowany cennik. Jeszcze raz szczerze polecam.
, Łosień
ocena: 5
Rzadko polegam na opiniach z Internetu, ale tutaj muszę powiedzieć, że są w pełni zasłużone. Zlikwidowanie myszy przebiegło niezwykle sprawnie, a koszt usługi nie obciążył mojego portfela. Duży plus za fakt, że fachowiec zgodził się przyjechać w terminie pilnym pomimo napiętego grafiku.
, Kamień
ocena: 5
Skorzystałam z usług tej firmy od usunięcia karaluchów i ogólnie to ją polecam. Po wizycie techników znalazłam mnóstwo martwych osobników a żywe karaluchy do tej pory się nie pojawiają. Wcześniejbył u mnie taki pan z innej firmy ale niestety już nie pamiętam nazwiska i policzył sobie dużo a nie zrobił nic bo po tygodniu karaluchy wróciły. Wystawiam pozytywną opinię bo gdy ja fachowców szukałam to też sugerowałam się pozytywnymi opiniami. pozdrawiam.
, Ćmok, Mysłowice
ocena: 5
Fachowiec z ogromnym zaangażowaniem podjął się zlikwidowania gniazda os, mimo napiętego grafiku. Odrobinę się spóźnił, ale nie mogę go winić. Teraz wystąpiła jakaś plaga owadów. Bezpodstawne były również moje obawy o wygórowany cennik. Pan miły i pomocny, szybko rozprawił się z problemem przy niedużych kosztach. Pewnie skorzystam z jego oferty jeszcze nie raz, jeśli zajdzie taka potrzeba.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Nie mogę powiedzieć złego słowa. Usługa wykonana została solidnie, a fachowiec zasługuje na pochwałę. Nie dość, że zajął się zwalczeniem szczurów, to jeszcze doradził mi, w jaki sposób mogę zabezpieczyć się przed gryzoniami na przyszłość. Za wizytę nie wziął nie wiadomo jak dużych pieniędzy, co jest na plus. Polecam z czystym sumieniem.
, Wojska Polskiego, Gliwice
ocena: 5
Przyznam, że moje pierwsze wrażenie nie było zbyt pozytywne, bo pan nieco się spóźnił, choć to zrozumiałe w okresie letnim. Jeśli chodzi o samo wykonanie usługi, nie mam do czego się przyczepić. Usunięcie gniazda os odbyło się szybko i sprawnie, a fachowiec wykonał zadanie z uśmiechem na twarzy. Widać, że zna się na swojej pracy i sprawia mu ona przyjemność. Daję czwórkę z plusem.
, Milowice, Sosnowiec
ocena: 5
Błyskawiczna i niedroga interwencja, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Potrzebowałam zwalczenia pluskiew od ręki, a fachowcy przyjechali do mnie praktycznie na następny dzień. Problem został zlikwidowany doszczętnie, a mnie wreszcie żadne robale nie gryzą po nocach. Dziękuję.
, Warpie, Jaworzno
ocena: 5
Na moim strychu grasowała kuna. Nie miałbym nic przeciwko, ale ten zapach był strasznie odrzucający. Zleciłem zlikwidowanie kuny fachowcowi, a na rezultaty nie musiałem długo czekać. Problem zniknął jak ręką odjął. Koszt? Bardzo przystępny, w porównaniu do stawek innych firm. Polecam.
, Leszczyny, Bielsko-Biała
ocena: 5
Bardzo się ciesze że natrafiłem na tę firmę. Potrzebowałem umówić się z firmą, która wybije karaczany. Wcześniej kupiłem jakieś środki na zwalczenie ale niestety nie przyniosły skutków więc kolega z pracy polecił mi tego fachowca. Mogłem od razu tu dzwonić, zaoszczędziłbym czasu. Polecam bardzo serdecznie, usługi na najwyższym poziomie!
, Łubowiec
ocena: 5
Fachowiec bardzo rzeczowy i konkretny. Już podczas rozmowy telefonicznej wiedziałem, że mam do czynienia z ekspertem z prawdziwego zdarzenia. Widać, że pan lubi wykonywać swoją pracę i ma duże doświadczenie w likwidacji komarów. Zastosował jakieś opryski, które nie uszkodziły moich roślin, a okazały się skuteczne. Po komarach ani śladu, a ja mogę teraz w spokoju pielęgnować mój ogród. Dziękuję.
, Wojska Polskiego, Gliwice
ocena: 5
Pierwszy raz widziałam kunę w moim ogrodzie. Mimo sympatycznego wyglądu, zwierzę to niosło więcej szkód niż pożytku. Na szczęście są jeszcze specjaliści orientujący się w temacie odstraszania kun domowych. Pan solidnie wykonał zadanie, a za całość nie wziął dużych pieniędzy. Polecam.
, Baildona
ocena: 5
Trafiłem na tę firmę przypadkiem, ale zdecydowanie nie żałuję, że zadzwoniłem. Interesowała mnie usługa zwalczenia kuny domowej, czym ten fachowiec zajął się profesjonalnie, dysponując przede wszystkim odpowiednim sprzętem i narzędziami. Zdecydowanie polecam i z pewnością jeszcze się zgłoszę, gdy potrzebne mi będą inne usługi.
, Morcinka
ocena: 5
Dzień dobry, na początku bieżącego tygodnia kontaktowałam się z wami poszukując fachowców którzy zajmują się usuwaniem owadów w mieszkaniach. Konkretnie chodziło o prusaki, które zalęgły się w moim lokum. Przyjechał jeden bardzo miły chłopaczek, który raz dwa oporządził mieszkanko, zapewnił że póki co na pewno będzie spokój i poszedł. Jak na razie jest dobrze więc jestem zadowolona
, Strzemieszyce Wielkie
ocena: 5
Mogę z przyjemnością polecić kompleksowe usunięcie os w wykonaniu tych specjalistów. Skutecznie zwalczyli problem, który spędzał mi sen z powiek. Teraz mogę w spokoju kosić trawę czy wykonywać inne prace w ogrodzie, a osy mnie nie atakują. Na docenienie zasługuje również cennik, który nie jest specjalnie wygórowany. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
, Jerzego Ziętka
ocena: 5
Moją usługę obejmowało zlikwidowanie szczurów w domu. Przyjechał do mnie bardzo sympatyczny i kulturalny fachowiec, który porozstawiał jakieś odstraszacze w rożnych częściach mieszkania. Skutek był taki, że szczur się stąd wyniósł - miejmy nadzieję, że na dobre. Generalnie polecam usługi tej firmy, jeśli ktoś szuka skutecznego rozwiązania.
, Ostrowy Górnicze, Sosnowiec
ocena: 5
Gorąco polecam firmę, ponieważ jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ich precyzją i solidnością, no i wiadomo - dobrą ceną. Specjaliści sprawnie zlikwidowali gniazdo szerszeni w drewutni i problem zniknął jak ręką odjął. Na pochwałę zasługuje także błyskawiczna interwencja. Panowie byli u mnie już następnego dnia.
, Osiedle Piastowskie, Bielsko-Biała
ocena: 5
Chyba nie mam do czego się przyczepić. Usunięcie myszy przyniosło oczekiwany rezultat. Pan okazał się świetnie przygotowany do swojej pracy, a całą usługę wykonywał z niezwykłym zaangażowaniem i sumiennością. Również koszt nie był specjalnie wygórowany. Z pewnością skorzystam z oferty firmy ponownie, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Polecam gorąco.
, Sikorka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolona z uslugi likwidacji komarów na mojej działce. Latem nie dało się tutaj wysiedzieć, a teraz problem zniknął jak ręką odjął. Żałuję, że tak długo zwlekałam z wezwaniem fachowca, bo już dawno miałabym spokój. Cóż, przynajmniej nie muszę się już martwić nadmierną ilością komarów. Polecam firmę jak najbardziej, jeśli ktoś szuka skutecznego rozwiązania na owady.
, Bogoczowiec, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 5
Godny polecenia fachowiec, któremu nie mogę nic zarzucić. Z pomocą specjalistycznych narzędzi odstraszył myszy z mojego domu, a za usługę nie wziął dużych pieniędzy. Przez nieprzyjemne doświadczenia z innymi fachowcami trochę mu patrzyłam na ręce, ale chyba niepotrzebnie. Okazał się bardzo sumienny i zaangażowany w to, co robi. Serdecznie dziękuję za pomoc!
, Stary, Chorzów
ocena: 5
Zlikwidowanie pluskwy domowej w wykonaniu tego fachowca przebiegło bardzo sprawnie i skutecznie. Wygląda na to, że pluskwy całkowicie zniknęły z mojego mieszkania i mam szczerą nadzieję, że już więcej się tutaj nie pojawią. Cena również była bardzo na plus. Polecam.
, Guido
ocena: 5
Długo szukałem solidnej firmy, która podjęłaby się odstraszeniem kuny z mojego poddasza. Zlecałem to zadanie różnym fachowcom, jednak problem nieustannie do mnie wracał, a ja byłem tylko coraz bardziej sfrustrowany ponadgryzanymi kablami w samochodzie. W końcu trafiłem na ten serwis i to był strzał w dziesiątkę. Panowie przyjechali, rozstawili jakieś pułapki, a problem zniknął jak ręką odjął. Serdecznie polecam, jeśli szukacie dobrej usługi w atrakcyjnej cenie.
, Pańska Góra, Jaworzno
ocena: 5
Kompetentny fachowiec, który zna się na rzeczy i ma doświadczenie w temacie. Profesjonalnie zlikwidował gniazdo szerszeni na mojej działce, a za usługę niedużo sobie policzył. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Państwu tę firmę. Poza tym, że sprawnie usunęli szerszenie, to jeszcze doradzili, w jaki sposób mogę się przed nimi zabezpieczyć na przyszłośc.
, Batory, Chorzów
ocena: 5
Mogę śmiało polecić tę firmę dezynsekcyjną, ponieważ sama korzystałam z ich pomocy i oceniam ją naprawdę bardzo pozytywnie. Miałam w mieszkaniu liczne gniazda karaluchów, zorientowałam się dopiero wtedy, kiedy problem był już naprawdę poważny. Ale firma bardzo dobrze i nawet dość sprawnie poradziła sobie z wytępieniem karaluchów i wreszcie mogę spać spokojnie! Polecam każdemu!
, Górnicze, Jaworzno
ocena: 5
Miałam w ogrodzie prawdziwą inwazję komarów. Nie mogłam w spokoju pielić grządek czy wykonywać innych prac, bo te paskudy cięły jak szalone. Panowie w pełni profesjonalnie podeszli do tematu usuwania komarów, dzięki czemu teraz mam spokój. Nareszcie mogę otworzyć okno w nocy. Dziękuję.
, Marianki
ocena: 5
Zaskoczyła mnie ekspresowa reakcja ze strony tego fachowca. Umówił się na odpowiadający mi termin, usunął osy z mojej szopy i od tamtej pory mam z nimi spokój. Na docenienie zasługuje również cena usługi. Pan kulturalny i słowny, złego słowa na temat jego pracy powiedzieć nie mogę. Na pewno zachowam sobie jego numer na przyszłość. Kto wie, kiedy jeszcze się przyda?
, Śródmieście, Rybnik
ocena: 5
Szczerze mogę polecić usługi tego specjalisty. Jest terminowy, rzetelny i widać, że zna się na tym, co robi. Do odkomarzania podszedł w sposób profesjonalny, dysponując odpowiednim sprzętem i narzędziami. Koszt nie nadszarpnął znacząco domowego budżetu, więc tutaj również nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedynym minusem jest czas oczekiwania na wizytę, ale to tylko świadczy o popularności firmy. Ode mnie piątka.
, Śródmieście
ocena: 5
Sprawnie przeprowadzona usługa. Wytępienie szczurów w moim domu nie zajęło panom dużo czasu, a problem zniknął jak ręką odjął. Również koszt okazał się przystępny, jak na ceny w tym mieście. Firma godna uwagi i rekomendacji. Numer z pewnością zachowam sobie na przyszłość - możliwe, że jeszcze kiedyś się przyda.
, Stolarzowice, Bytom
ocena: 5
Fachowo przeprowadzone odstraszenie szczurów. Nie chciałam zabijać gryzoni, więc zależało mi na firmie, która stosuje humanitarne metody i cieszę się, że trafiłam właśnie na tych specjalistów. Usługę wykonali dokładnie tak, jak tego oczekiwałam, a po szczurach ani śladu. Koszt również okazał się przystępny. Serdecznie Państwu dziękuję.
, Grzybowice
ocena: 5
W moim domu zasiedliły się szczury. Tego fachowca poleciła mi znajoma i to był strzał w dziesiątkę. Pan niezwykle kompetentny, widać, że tego typu usługami nie zajmuje się od wczoraj. Zlikwidował szczury, a dodatkowo za wizytę nie wziął zaporowej kwoty. Polecam mocno.
, Leopold
ocena: 5
Jestem alergiczką, więc sprawa była dość poważna. Na szczęście pan szybko przyjechał na miejsce zgłoszenia i ściągnął gniazdo os, dzięki czemu te nie latają już jak oszalałe po mojej działce. Bałam się trochę, że koszt usługi przerośnie moje oczekiwania, ale niepotrzebnie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Będę wiedziała, do kogo mogę się zwrócić, jeśli chodzi o usuwanie gniazd os.
, Mysłowice
ocena: 5
W ogrodzie coś strasznie hałasowało w nocy. Okazało się, że mieliśmy tam myszy. Prędko wezwałam serwis specjalizujący się w zwalczaniu gryzoni. Teraz już wiem, skąd wzięły się te wszystkie pozytywne opinie. Panowie uwinęli się z robotą szybko, sprawie i co najważniejsze - ich działania przyniosły pożądane efekty. Dziękuję za pomoc!
, Szobiszowice
ocena: 5
Ten fachowiec to jakiś czarodziej, jeśli chodzi o likwidowanie szczurów. Zlecałem wcześniej usługę innym firmom, jednak koniec końców problem wracał, a tutaj minął już miesiąc, a po szczurze ani śladu. Wygląda na to, że wyniósł się na dobre. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc!
, Stary, Chorzów
ocena: 5
Szczur w domu to prawdziwa zmora. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Wszędzie ten smród, a w dodatku na myśl o przenoszonych przez nich chorobach dostawałam ciarek. Wezwanie firmy zajmującej się odstraszaniem szczurów było w tym wypadku koniecznością. Nie żałuję decyzji, ponieważ problem został usunięty, a usługa nie uderzyła mocno w domowy budżet. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha.
, Dźbów
ocena: 5
Witam, Państwa fachowiec to prawdziwy specjalista oraz przemiły człowiek. Zgłosiłam się do państwa w celu zamówienia kogoś do usunięcia karaczanów. Wasz serwisant bardzo szybko się skontaktował ze mną i umówiliśmy pierwszy możliwy termin. Facet był punktualnie i uwinął się nawet chwilę szybciej więc wypił ze mną poranną kawkę. Od tamtej pory minęły prawie trzy tygodnie i śladu karaczanów nie ma więc wygląda to na bardzo dobrze wykonaną usługę.
, Dańdówka
ocena: 5
By przeprowadzić dezynsekcję, konieczna jest wiedza i umiejętności, a także doświadczenie, których mi niestety brakowało, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalisty, którym okazał się właśnie ten pan. Na miejscu zjawił się bardzo szybko, zadanie wykonał rzetelnie, uczciwie i za przystępną cenę. Polecam.
, Skałka, Jaworzno
ocena: 5
W mojej szopie zrobiły sobie sielanke jakieś chore ilości prusaków. Dosłownie jak się wchodziło to one nawet się nie chowały i nie raz zdarzyło się w jakiegoś wdepnąć.Jedyne co mi zaproponowali w sklepie to jakieś chemikalia straszne, a w szopie pasza dla zwierząt więc wolę nie ryzykować. Skontaktowałem się więc z wami i przyjechał fachowiec który zwalczył wszystkie te owady jakimś niegroźnym dla ludzi i zwierząt hodowlanych środkiem a problem jak ręką odjął. Zdecydowanie polecam.
, Wygorzele, Tychy
ocena: 5
Na mojej działce latał szczur. Strasznie boję się tych gryzoni, więc szukałam fachowca, który zajmie się tym problemem na cito. Ucieszyłam się, gdy pan poinformował mnie, że może zająć się zwalczeniem szczura od ręki. Poza błyskawiczną interwencją zaskoczyła mnie także kultura fachowca - oczywiście pozytywnie. Firma jak najbardziej godna uwagi.
, Bykowina, Ruda Śląska
ocena: 5
Witam. Wasza firma była u mnie w zeszłym miesiącu w związku z odstraszaniem kretów na mojej posesji. Chciałabym przede wszystkim pochwalić profesjonalizm fachowca, który się tutaj pojawił. Pan najpierw zrobił szczegółowy wywiad w rozmowie ze mną a następnie rozpoznanie na działce zanim przystąpił do jakichkolwek czynności. Opowiedział co zostanie wykonane, ile to będzie trwać, jaki koszt oraz co zrobić później aby ten stan utrzymać. Firma na medal. Efekty faktyczne ocenię po dłuższym czasie.
, Przyjaźń
ocena: 5
Miałam nadzieję, że ten problem nigdy nie będzie mnie dotyczył, ale niestety - stało się. Pluskwy w domu. Natrafiłam na ten serwis i zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam zadzwonić. Nie żałuję wyboru, ponieważ usunięcie pluskiew przebiegło bez komplikacji, a ja skutecznie pozbyłam się problemu. Cena również okazała się bardzo przystępna. Polecam.
, Śródmieście, Tychy
ocena: 5
Dzień dobry, polecam usługi tego serwisu, na pewno jeżeli chodzi o wytępienie prusaków. Nie pierwszy raz wzywam kogoś w tej sprawie ale pierwszy raz mogę przyznać ocenę 10 na 10. Pan zachował się bardzo profesjonalnie, opowiedział co jest przyczyną, jak się owadów pozbęcie oraz jak zmniejszyć prawdopodobieństwo nawrotu. Szybko uporał się z problemem i mam teraz od paru tygodni spokój.
, Mysłowice
ocena: 5
Zwalczanie kun powierzyłem tej firmie deratyzacyjnej, ponieważ powodowały one coraz większe szkody w moim otoczeniu. Panowie na miejscu zjawili się punktualnie i okazali się rzeczowymi specjalistami, wszystko dokładnie wyjaśniając podczas wykonywanej pracy. Zadanie wykonali perfekcyjnie i bardzo solidnie. Najważniejszy był dla mnie efekt końcowy, a ten był zadawalający.
, Sucha Góra
ocena: 5
Odkryłam ostatnio siedlisko myszy w mojej szopie. Przyznam, że trochę spanikowałam, bo bałam się, że narobią jakichś szkód. Zleciłam zlikwidowanie myszy temu fachowcowi i nie żałuję. Firma poradziła sobie z tym zadaniem doskonale, a za całą usługę nie policzyli sobie dużo. Numer z pewnością zachowam sobie na przyszłość na awaryjne sytuacje.
, Kiedrzyn
ocena: 5
Od kilku miesięcy nie mogłem pozbyć się prusaków z mieszkania, choć wypróbowałem już chyba wszystkie metody likwidacji owadów. Pan okazał się godnym polecenia specjalistą, który do zadania podszedł sumiennie i rzetelnie je wykonał. Jestem zadowolony z efektów, a pana polecam na przyszłość.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Metoda zamgławiania ULV przebiegła szybko i sprawnie, a panowie do zadania podeszli odpowiednio przygotowani. Nie mieliśmy żadnego powodu, by do czegoś się doczepić - fachowcy niemal idealni, przy tym mili i kulturalni, wszystko dokładnie wyjaśnili krok po kroku. Warto również dodać, że ceny z dojazdem również mieli przystępne. Dziękujemy i polecamy gorąco każdemu.
, Stare Gliwice
ocena: 5
Zleciliśmy tych panom z zakładu wykonanie zabiegu ozonowania pomieszczeń i złego słowa nie możemy powiedzieć. Do zadania podeszli sumiennie i rzetelnie, a cena za wykonaną usługę nie wpłynęła znacząco na nasz domowy budżet. Jakość wykonanej usługi była zadowalająca, a co najważniejsze, w krótkim czasie przyniosła oczekiwany efekt.
, Kamienica, Bielsko-Biała
ocena: 5
Odstraszanie gryzoni okazało się koniecznością, ponieważ miałem wrażanie, że z dnia na dzień jest ich coraz więcej. By zapobiec ich dalszemu rozmnażaniu, a także w trosce o swoje zdrowie, zadzwoniłem do tego specjalisty. Jak się okazało, Pan zadanie wykonał bardzo dobrze. Polecam.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Zwalczanie kun to zadanie dla profesjonalisty, o czym przekonałem się, bezskutecznie próbując pozbyć się ich z mojego warsztatu. Ten specjalista wykazał się bogatą wiedzą i ogromnym doświadczaniem - zadanie wykonał perfekcyjnie, a efekty jego pracy widoczne były już następnego dnia. Bez problemu można im zlecać podobne zadania. Numer telefonu oczywiście zachowuję, choć po cichu liczę, że nie będzie mi już więcej potrzebny.
, Zdrój
ocena: 5
Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna. Fachowiec sprawił, że na moim poddaszu wreszcie nastał spokój. Nie słyszę już żadnych hałasów w nocy. Odstraszenie kuny domowej poszło mu bardzo szybko i sprawnie, a co najważniejsze - problem został doszczętnie rozwiązany. Bardzo dziękujemy i na pewno będziemy polecać!
, Śródmieście
ocena: 5
Dzień dobry, kilka tygodni temu korzystałem z usług waszej firmy zajmującej się odstraszaniem kretów. Usługa była wykonana szybko, tak na prawdę dwa dni po zgłoszeniu problemu. Postanowiłem że z oceną poczekam jakiś czas żeby mieć na to dobry pogląd, ale szkodników nie ma od tamtej pory więc jest wspaniale.
, Kamienica, Bielsko-Biała
ocena: 5
Miałem problem z gniazdem os w drewutni. Niestety straż pożarna nie chciała się tym zająć, bo to podobno poza ich zakresem. Zadzwoniłem po tego specjalistę i się nie zawiodłem. Zaskoczył mnie niewygórowany cennik, a także solidność, z jaką została wykonana usługa. Panowie szybko zlikwidowali gniazdo i od tamtej pory mogę spać spokojnie. Bardzo dziękuję.
, Batory
ocena: 5
Kiedy na terenie posesji zauważyłem zwiększoną liczbę os, od razu na myśl przyszła mi jedna rzecz - w pobliżu musiało być gniazdo. Nie tracąc czasu, złapałem za telefon i zadzwoniłem do tego specjalisty, by ten pomógł mi usunąć gniazdo os. Pan okazał się miłym człowiekiem, a jego wiedza i umiejętności pozwoliły na szybkie pozbycie się problemu. Nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować jeszcze raz za pomoc i polecać.
ocena: 5
Miałam problem z pluskwami, które namnożyły się w moim mieszkaniu. Żałuję, bo mogłam poszukać fachowca szybciej, ale czasu nie cofnę. Na szczęście pan bardzo empatycznie podszedł do sytuacji i profesjonalnie zwalczył pluskwy. Od czasu jego wizyty mam spokój. Serdecznie polecam.
, Łęka
ocena: 5
Solidnie i sprawnie wykonana usługa odkażania w mieszkaniu, bez żadnego marudzenia i w umówionym wcześniej terminie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy tego wykonawcy i na pewno jeszcze skorzystamy z jego wsparcia w przyszłości. Dziękujemy i polecamy gorąco, kontakt zapisujemy.
, Bogucice, Katowice
ocena: 5
Potrzebny nam był serwis dezynfekcji trafiliśmy na tych techników. Wszystko zrobione zostało bardzo dokładnie i sprawnie, a cena również nie należała do najwyższych i była adekwatna do efektu, jaki został uzyskany. Polecamy serdecznie kompleksowe i niedrogie usługi tych panów i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich fachowego wsparcia w przyszłości.
, Stroszek-Dąbrowa Miejska, Bytom
ocena: 5
Potrzebowałam fachowca do zlikwidowania pluskwy domowej. Próbowałam różnych metod i środków dostępnych w sklepie, niestety pluskwy dalej gryzły mnie i moje dzieci. Teraz żałuję, że tak późno zwróciłam się po pomoc. Ten specjalista rozprawił się z problemem doszczętnie, a za usługę nie wziął dużych pieniędzy. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Odszczurzanie zleciłem temu Panu, ponieważ sam nie miałem pomysłu, jak poradzić sobie z intruzem. Co fachowiec to fachowiec - pan na miejsce przybył punktualnie, a po wstępnych oględzinach zaproponował rozwiązanie, które przyniosło oczekiwany efekt. Jestem również zadowolony z ceny, która nie uszczupliła mojego domowego budżetu.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Zwalczanie mrówek zleciłem tej firmie od dezynsekcji, ponieważ owady od jakiegoś czasu urządziły sobie piknik w kuchennej szafie z cukrem i mąką. Dzięki zastosowaniu sprawdzonej metody problem z mrówkami zniknął i już więcej się nie pojawił. Polecam, a telefon zachowuję.
, Staszica
ocena: 5
Usunięcie szczurów z pomieszczeń gospodarczych poleciłem tym specjalistom, którzy do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie. Widać było, że panowie mają fach w rękach, a praca sprawia im przyjemność. Nie mam żadnych uwag co do ich pracy, chociaż jeśli chodzi o cenę - ta mogła być minimalnie niższa. Polecam serdecznie rodzinie oraz moim znajomym.
, Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała
ocena: 5
Jeśli poszukujecie firmy, która zajmuje się profesjonalnym odstraszeniem myszy, z przyjemnością zarekomenduję tego specjalistę. Słowny, rzeczowy, sumienny, a do tego cennik jego usług jest naprawdę przystępny. Problem z myszami został zażegnany i mam szczerą nadzieję, że na stałe.
, Gagarina, Jaworzno
ocena: 5
Szczury niespodziewanie pojawiły się w firmie, więc postanowiliśmy zainstalować pułapki, jednak te nic nie dały. Nie mając więcej pomysłów na zwalczenie szczurów, postanowiliśmy zadanie to zlecić firmie zewnętrznej. Telefon do tego specjalisty był strzałem w dziesiątkę, ponieważ pan okazał się doskonałym fachowcem, który szybko poradził sobie z problemem. Polecamy.
, Śródmieście, Tychy
ocena: 5
Szczury w ogrodzie narobiły wiele szkód, a ja w obawie o swoje plony postanowiłem skorzystać z pomocy zakładu deratyzacyjnego. Widać było, że metody zwalczania szczurów były im doskonale znane, ponieważ już pierwsza z nich przyniosła efekt, na który czekałem. Panowie zadanie wykonali na piątkę z plusem. Polecam ich gorąco, a numer telefonu do panów oczywiście pozostawiam.
, Grabówka
ocena: 5
Zlikwidowanie gniazda szerszeni w wykonaniu tych specjalistów to pełen profesjonalizm. Kompetentni, wyposażeni w odpowiednie narzędzia i strój ochronny - generalnie złego słowa powiedzieć nie mogę. Widać, że to fachowcy znający się na rzeczy, którzy mają doświadczenie w tego typu zadaniach. Na pewno skorzystam z ich usług jeszcze raz w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba.
, Helenka, Zabrze
ocena: 5
Miałam na tarasie pełno martwych ptaków i innych zwierząt. Okazało się, że w moim domu grasowała kuna. Naturalną reakcją w tym przypadku był kontakt ze specjalistyczną firmą zajmującą się likwidowaniem kun. Na usługę musiałam trochę poczekać, ale to tylko świadczy o popularności tych fachowców. Widać, że usuwaniem kun nie zajmują się od wczoraj. Co do całości wykonania - nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.
, Sielec, Sosnowiec
ocena: 5
Praca wykonana została bardzo dobrze, panowie na miejscu byli punktualnie, odpowiednio przygotowani. Dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne i odpowiedzialne. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za okazaną pomoc przy dezynfekcji i na pewno będziemy polecać usługi znajomym. Numer telefonu oczywiście zapisaliśmy.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Witam serdecznie. Nie wiem jak opisać swoją wdzięczność za pomoc w moim domu. Nie wiem co bym bez państwa zrobiła bo kilka moich prób spaliło na panewce. Wyjechałam jakiś czas temu na weekend na wakacje i nie wiem czemu, bo nic nie zostawiłam na wierzchu, ale roiło się po powrocie od prusaków.Zależało mi na profesjonalnym wytępieniu i zabezpieczeniu co państwo wykonali perfekcyjnie. Od kilku tygodni jest spokój za co bardzo dziękuję, polecam serdecznie!
, Śródmieście
ocena: 5
Długo szukałem firmy, która spełniłaby moje oczekiwania i w końcu taką znalazłem. Panowie z tego zakładu deratyzacyjnego okazali się zawodowcami - działali szybko, sprawnie i profesjonalnie. Nie miałem nawet jednej rzeczy, do której mógłbym się przyczepić. Solidna obsługa i efekty, na które nie mogłem dłużej czekać. Polecam jego usługi każdemu, kto ma problem z gryzoniami.
, Mysłowice
ocena: 5
Pracę polegającą na odrobaczeniu mieszkania zleciłem temu specjaliście, który okazał się godnym polecenia fachowcem z bogatą wiedzą i uprawnieniami. Do zadania podszedł odpowiedzialnie i sumiennie, a praca nie sprawiła mu większych problemów. Doskonale wiedział, jakich środków użyć, by raz na zawsze pozbyć się niechcianych lokatorów. Polecam.
, Tarnowskie Góry
ocena: 5
Bardzo szybko i profesjonalnie wykonana usługa deratyzacyjna, a gryzonie na szczęście zniknęły i do tej pory nie mam z nimi problemów. Wcześniej niestety zdążyły spowodować już dość znaczne stary, zanieczyszczając i niszcząc część żywności. Szczerze polecam tych specjalistów.
ocena: 5
Jednym słowem: polecam. Usługa była kompleksowa i na niesamowicie wysokim poziomie, a mimo to jej cena mnie nie przytłoczyła. Fachowiec był kulturalny i przyjechał w ustalonym czasie. Usunął osy z mojego gospodarstwa, dzięki czemu te już nigdy więcej nie zagrzały tutaj miejsca. Jeszcze raz dziękuję za rozprawienie się z problemem.
, Bielszowice
ocena: 5
Ten specjalista poradził sobie bardzo dobrze z uciążliwymi owadami w domu. Jeden telefon załatwił sprawę - Pan na miejscu był w niecałą godzinę od wezwania, od razu wykonał oględziny i zabrał się do pracy, która sprawiała mu przyjemność. Numer telefonu już zapisałem i polecam za niewygórowany cennik usług oraz natychmiastową reakcję i skuteczność dezynsekcji.
, Ligota Zabrska
ocena: 5
Ten zakład dezynfekcji z pracą poradził sobie świetnie, już następnego dnia panowie wykonali zabieg - podczas rozmowy telefonicznej nie ukrywaliśmy, że pilnie zależy nam na wykonaniu usługi. Dziękujemy i polecamy z czystym sumieniem kompleksowe i niedrogie usługi tych panów każdemu, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej pracy.
, Ruda, Ruda Śląska
ocena: 5
Usługa ozonowania przyniosła oczekiwany efekt. Panowie do pracy podeszli odpowiedzialnie, od razu po oględzinach wiedzieli, co robić i jak to robić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy i będziemy polecać tych wykonawców również innym. Telefon oczywiście zachowujemy.
, Osiedle Kopernika, Zabrze
ocena: 5
Próbowałam na wszelkie sposoby pozbyć się myszy z domu, ale wszystkie metody okazywały się mało skuteczne. Dopiero zlecenie usunięcia myszy profesjonalnej firmie przyniosło pozytywny rezultat. Cieszę się, że postanowiłam skorzystać z pomocy tych fachowców i żałuję jedynie, że zrobiłam to tak późno. Firmę jak najbardziej mogę polecić.
, Osiedle Kopernika
ocena: 5
Ten fachowiec okazał się solidną i rzeczową osobą - dotrzymał danego mi słowa i skutecznie wyeliminował komary z mojego otoczenia. Zadanie wykonał celująco, do tego doszedł jeszcze atrakcyjny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Gorąco polecam usługi odkomarzania każdemu, kto nie może poradzić sobie z problemem. Telefon oczywiście zapisałem i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z pomocy tego pana.
, Karb
ocena: 5
Ten pan to niewątpliwie ekspert w dziedzinie zwalczania pluskiew. Początkowo problem z pluskwami w mieszkaniu próbowałem rozwiązać samodzielnie, jednak jak się dowiedziałem od tego pana, ze względu na żywotność owada, domowe sposoby rozwiązują problem tylko na chwilę, po czym ten ponownie wraca. Ten pan z zadaniem poradził sobie znakomicie, a i cena usługi znacząco nie uszczupliła mojego budżetu.
, Kościuszki
ocena: 5
Przywiozłam z wakacji niechcianego lokatora w postaci pluskwy domowej. Wiedziałam, że robaczki mają skłonność do szybkiego rozmnażania się, dlatego od razu zaczęłam szukać fachowca w Internecie. Zachęcona pozytywnymi opiniami zleciłam zwalczanie pluskiew tej firmie i nie żałuję, bo problem został skutecznie zażegnany. Cennik również okazał się bardzo przystępny. Polecam.
, Osiedle Kopernika
ocena: 5
Szybko, skutecznie, a co najważniejsze - w przystępnej cenie. Bałem się, że koszt okaże się zaporowy, ale firma mnie uspokoiła i rzeczywiście nie było z tym aż tak źle. Grunt, że usunięcie szczurów dało pozytywny rezultat, a ja nareszcie pozbyłem się problemu gryzoni w moim domu. Odnośnie usługi nie mam absolutnie do czego się przyczepić. Bez wahania polecam każdemu, kto jeszcze ma wątpliwości.
, Mysłowice
ocena: 5
Usługa odkażania przebiegła bez większych problemów, a panowie byli mili i kulturalni. Cenowo przystępnie, do tego warto podkreślić bardzo dobre podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno będziemy polecać ich fachowe i profesjonalne usługi rodzinie i znajomym.
, Środula, Sosnowiec
ocena: 5
Usługa ozonowania przebiegła bez żadnych problemów. Panowie na miejscu zjawili się punktualnie, tak jak to wcześniej ustaliliśmy. Na duży plus zasługuje fakt, że panowie pracują również w godzinach nocnych oraz w razie potrzeby także w weekendy, dlatego są bardzo elastyczni, jeśli chodzi o terminy. Śmiało polecamy ich usługi innym i na pewno jeszcze w przyszłości do nich wrócimy.
, Wielopole, Rybnik
ocena: 5
Założona przez fachowców ochrona przed komarami dała pozytywne efekty. Nareszcie żadne paskudy nie gryzą mnie po nocach i mogę w spokoju otworzyć okno nawet w upalne dni. Cieszę się, że wybrałam właśnie ten serwis, bo ich działania okazały się skuteczne. Polecam.
, Chwałęcice
ocena: 5
Odwiedziło mnie niezbyt sympatyczne stworzenie o nazwie kuna domowa. Naturalnie w tym wypadku od razu zadzwoniłam po fachowca i cieszę się, że to właśnie na tę firmę padł mój wybór. Panowie niezwykle sympatyczni i kompetentni, zlikwidowaniem kuny zajęli się od ręki. Za odławienie gryzonia nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam.
, Miechowice, Bytom
ocena: 5
Komary nie dawały nam spokoju za każdym razem, kiedy znajdowaliśmy się w ogrodzie. W końcu po wielu nieudanych próbach pozbycia się owadów namówiłam męża, by zadzwonił do tego specjalisty i zlecił mu odkomarzanie. Ten pan od razu wiedział, jakiej metody użyć, by szybko i skutecznie pozbyć się problemu. Polecamy!!!
ocena: 5
Ozonowanie pomieszczeń przebiegło bez większych zarzutów, panowie na miejscu byli w ustalonym podczas rozmowy telefonicznej terminie i okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi, uczciwymi i odpowiedzialnymi. Pracę wykonali sumiennie i dokładnie. Polecamy.
, Śródmieście, Chorzów
ocena: 5
Usuwanie gniazda os postanowiłem zlecić tej firmie DDD - panowie specjaliści w domu zjawili się jeszcze tego samego dnia i od razu zabrali się do pracy. Zadanie wykonali na medal, zachowując przy tym wszelkie zasady bezpieczeństwa. Polecam serdecznie ich usługi, a telefon oczywiście zachowuję.
, Guido, Zabrze
ocena: 5
Miałem w domu szczura. Naturalnie od razu zwróciłem się po pomoc do specjalisty i nie żałuję, bo w przeciwnym wypadku do dzisiaj zmagałbym się z tym problemem. Pan bardzo dyskretnie podszedł do tematu i przyjechał nieoznakowanym samochodem, co jest na plus. Usunięciem szczura zajął się od ręki, a za całość nie wziął dużych pieniędzy. Polecam.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Poszukiwałem rzetelnej firmy zajmującej się odkomarzaniem. W oczy rzucił mi się ten fachowiec, więc postanowiłem zadzwonić. Śmiało mogę powiedzieć, że teraz już wiem, skąd wzięły się te wszystkie pozytywne opinie na temat jego osoby. Dopasował środki do zakomarzonego terenu, dzięki czemu komary wyniosły się z mojej działki. Teraz żona i ja możemy w spokoju otworzyć okna w upalne dni. Serdecznie dziękujemy, a firmę na pewno będziemy polecać.
, Zagórze
ocena: 5
Owady w domu to prawdziwy koszmar, który powinien jak najszybciej się skończyć. Kiedy okazało się, że domowe sposoby zawodzą, jedyną nadzieją był telefon do tego specjalisty. Ten likwidacją owadów zajął się kompleksowo, a zadanie nie sprawiło mu najmniejszego problemu. Polecam za jakość i niewygórowany cennik usług.
ocena: 5
Odpluskwianie w wykonaniu tego fachowca miało bardzo profesjonalny wymiar. Przyznam, że nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu, ale widząc styl pracy tego pana przekonałam się, czym jest odpowiednie podejście do klienta. Pan empatycznie podszedł do całej sytuacji i nie dość, że solidnie wykonał usługę, to jeszcze doradził, jak mogę przestrzec się przed pluskwami na przyszłość. Polecam.
, Grabownia, Rybnik
ocena: 5
Nie miałem pojęcia, jak przeprowadza się odszczurzanie, dlatego postanowiłem zadanie to powierzyć specjalistom. Panowie okazali się godnymi zaufania fachowcami od DDD, którzy już z doświadczenia doskonale wiedzieli, które metody przynoszą oczekiwane efekty i jednocześnie nie szkodzą otoczeniu. Szczury zniknęły, a ja jestem im za to bardzo wdzięczny i na pewno będę ich polecał rodzinie oraz znajomym.
, Meksyk, Rybnik
ocena: 5
Likwidację gryzoni powierzyłem tej firmie deratyzacyjnej, a panowie zaimponowali mi swoją bogatą wiedzą i umiejętnościami, które okazały się kluczem do rozwiązania problemu. Wszystko przebiegło szybko i zgodnie z planem. Cena również była ok. Polecam.
, Będzin
ocena: 5
Ozonowanie przyniosło efekt. Panowie dali z siebie wszystko, by jak najlepiej wykonać pracę, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Do pracy podeszli z ogromnym zaangażowaniem, a ceny również mieli przystępne. Polecamy z całego serca ich kompleksowe usługi znajomym i rodzinie i na pewno będziemy korzystać z ich wsparcia w razie potrzeby.
, Wodzisław Śląski
ocena: 5
Mieliśmy ogromny problem z szerszeniami. Nie mogliśmy nawet otworzyć wieczorem okna, bo zaraz jakiś wojownik starał się nas przepędzić. Zwróciliśmy się więc po pomoc do tego fachowca. Pan okazał się bardzo miłym i pełnym kultury człowiekiem, a na miejsce przyjechał zgodnie z telefonicznymi ustaleniami. Widać, że wykonywał tę usługę już nie raz w życiu. Szybko usunął gniazdo szerszeni, a za usługę nie wziął dużo. Jak najbardziej polecam.
, Cegielniana
ocena: 5
Panowie zajmowali się dla nas ozonowaniem pomieszczeń gospodarczych i jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali. Na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Pomieszczenia są już sterylne. Dziękujemy i polecamy.
ocena: 5
Odstraszenie myszy w wykonaniu tego fachowca przyniosło oczekiwany efekt. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena okazała się być bardzo przystępna, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Fachowcy na miejscu zjawili się już w następnym dniu, a cała usługa nie zajęła im wiele czasu. Polecam za fachowość i terminowość.
, Tuwima
ocena: 5
Odkomarzanie tarasu było konieczne, ponieważ komary od dłuższego czasu dawały nam nieźle popalić. Dopiero po wkroczeniu ekipy od DDD problem został rozwiązany, a efekty widoczne są do dziś - możemy już spokojnie wypoczywać na tarasie, a spray na komary nie jest nam już potrzebny. Polecam tą firmę z całego serca!
, Maciejkowice, Chorzów
ocena: 5
To według mnie najlepsi eksperci zajmujący się likwidacją gniazd os. Na interwencję nie musiałam długo czekać, bo przyjechali do mnie praktycznie na następny dzień i natychmiast po dotarciu na miejsce przystąpili do realizacji zadania. Osy już więcej nie atakują mojego ogródka. Polecam z czystym sumieniem.
, Górnicze, Jaworzno
ocena: 5
Chcąc poprawić swoje samopoczucie i miło spędzić czas na świeżym powietrzu w ogrodzie, zdecydowałem się przeprowadzić odkomarzanie. Panowie zabieg zwalczania komarów wykonali późnym popołudniem, przy największej aktywności insektów. Wszystko poszło szybko i skutecznie. Polecam serdecznie.
, Będzin
ocena: 5
Myślałam, że gryzły mnie komary, dopóki nie zobaczyłam na własne oczy jak pluskwa biega po moim łóżku. Szybko zaczęłam szukać jakichś fachowców w Internecie, dobrze wiedząc, że jeśli szybko nie pozbędę się tego paskudztwa z mojego domu, to w najgorszym wypadku będzie czekała mnie wyprowadzka. Zlikwidowanie pluskwy domowej w wykonaniu tych specjalistów to pełen profesjonalizm. Po kilku godzinach po robakach nie było już ani śladu. Bardzo Państwu dziękuję za pomoc.
, Milowice, Sosnowiec
ocena: 5
Jakiś czas temu, w zeszłym miesiacu zamówiłem usługę w tej firmie. Pojawił się kret, którego trzeba było wytępić bo narobił wiele szkód szczegółnie na trwaniku. Wezwany Pan przyjechał na miejsce punktualnie, był przygotowany i profesjonalny. Widać, że mają duże doświadczenie w likwidacji różnych szkodników. Udzielił odpowiedzi na moje pytania. Cena jak najbardziej okej. Polecam.
, Zandka, Zabrze
ocena: 5
Praca przebiegła solidnie i sumiennie, a cena była bardzo atrakcyjna. Firma zajęła się usunięciem szerszeni w pełni profesjonalny sposób, dysponując odpowiednimi narzędziami i sprzętem. Panowie byli ubrani w ubiór ochronny. Ogólnie nie mam do czego się przyczepić. Całość oceniam raczej pozytywnie.
, Przyjaźń, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 5
Szukałam w internecie skutecznych sposobów na pozbycie się owadów i wyczytałam, że najlepiej w tym wypadku sprawdzi się zamgławianie komarów. Poszukałam firmy wykonującej takie usługi i trafiłam na tego fachowca. To był strzał w dziesiątkę, bo pan nie dość, że kompetentny, to jeszcze dyspozycyjny - usługę wykonywał u mnie w weekend. Numer na pewno zapiszę sobie w telefonie; możliwe, że jeszcze kiedyś zwrócę się po pomoc.
, Śródmieście, Katowice
ocena: 5
Jestem zachwycona jakością przeprowadzonej usługi, jak i poziomem jej wykonania. Fachowiec nie dość, że kompetentny i obeznany w branży, to jeszcze pełen kultury, co jest rzadko spotykane. Do zadania podszedł z należytym profesjonalizmem, dysponując odpowiednim sprzętem i narzędziami do tępienia myszy. Trzeba przyznać, że jego działania przyniosły oczekiwane rezultaty, bo problem myszy został załatwiony. Dziękuję.
, Biała Wschód, Bielsko-Biała
ocena: 5
Witam państwa serdecznie. Wasza firma od usunięcia karaluchów bardzo skutecznie sie ich pozbyła z mojego mieszkania. W końcu mogę swobodnie przemieszczać się po moim mieszkaniu bez obaw czy nie nadepnę na robaka lub czy nie chodzi po mnie podczas gdy śpię. W końcu odzyskałem spokój i to dzięki waszej firmie, jestem naprawdę wdzięczny dziękuję.
, Pniaki, Chorzów
ocena: 5
Co ja bym bez was począł?! Takiego serwisu w obecnych czasach naciągaczy i oszustów szukać ze świecą. Nie dość że panowie znaleźli wyjątkowo termin poza harmonogramem z uwagi na pilną potrzebę usunięcia kretów, to nie wzięli majątku za usługę. Dodatkowo wszystko wytłumaczyli, w cenie zostawili preparat który należy jeszcze kilka razy użyć w celu zabezpieczenia ogródka. Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam.
, Ruda
ocena: 5
Ozonowanie przebiegło szybko i bez większych problemów, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci fachowcy, bo widać, że z niejednego pieca chleb już jedli. Polecamy gorąco, a kontakt pozostawiamy na przyszłość i na pewno jeszcze skorzystamy z ich pomocy.
, Złote Łany
ocena: 5
Usługa odkażania przebiegła bez zarzutów - generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić i jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie. Na miejscu pojawili się punktualnie, a praca nie była dla nich wyzwaniem. Dziękujemy i polecamy!
, Pszczyna
ocena: 5
Obecność pluskiew w mieszkaniu jest niezwykle uciążliwa, dlatego zaraz po ich zauważeniu zadzwoniłem do specjalisty, by pozbyć się intruzów uprzykrzających mi życie. Specjalista bez chwili zawahania podjął się zlecenia, które wykonał perfekcyjnie, bez żadnych problemów. Telefon już zapisałem i polecam każdemu za profesjonalne odpluskwienie i bezproblemowy kontakt z klientem.
, Wapienica
ocena: 5
Długo poszukiwałam specjalistów, którzy mogliby podjechać za miasto na wieś do moich rodziców bo tam niestety nie chciał nikt dojechać. Państwo się zgodzili i wytępili karaczany w domu. Mama mi mówiła że technik był bardzo miły oraz punktualny. Śmiało mogę polecić ten serwis
, Błeszno, Częstochowa
ocena: 5
Każdego lata miałam problem z komarami. W końcu postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zadzwoniłam do firmy zajmującej się usuwaniem komarów. Ucieszyłam się, gdy panowie poinformowali mnie, że pracują również w weekendy - na tym mi najbardziej zależało. Co prawda na usługę musiałam trochę poczekać, ale było warto. Komary nie stanowią już dłużej mojego problemu. Polecam.
, Śródmieście
ocena: 5
Polecam tego fachowca każdemu, kto boryka się z problemem szerszeni. Punktualny, kulturalny, grzeczny, a co najważniejsze - profesjonalny. Sytuacja była naprawdę tragiczna, bo szerszenie latały w moim ogrodzie, przez co zwykłe usunięcie chwastów przypominało walkę z wiatrakami. Pan sprawnie zlokalizował gniazdo szerszeni, a następnie przystąpił do jego usunięcia. Koszt również nie nadszarpnął mocno domowego budżetu.
, Gnaszyn-Kawodrza
ocena: 5
Firma od odstraszania kun domowych stanęła na wysokości zadania. Zastosowane pułapki żywołowne okazały się skuteczne, bo gryzoń został złapany. Żałuję, bo mogłem zgłosić problem dużo szybciej - uniknąłbym kosztownej naprawy mojego samochodu. Teraz już przynajmniej wiem, do kogo się zwrócić, jeśli znowu znajdę się w podobnej sytuacji. Dodatkowym atutem był także przystępny koszt - spodziewałem się, że cena będzie znacznie wyższa. Polecam.
, Pechnik, Jaworzno
ocena: 5
Rozpoczęła się niedawno wiosna a więc wróciłam na działeczkę jak co roku żeby pielęgnować moje hobby zajmowania się roślinkami i tak dalej. No i stała się jakaś tragedia w tym domku tutaj, ponieważ w każdym pomieszczeniu, na podłogach, pod łóżkami, pod materacami panoszyły się prusaki. Całe szczęście że od razu do Was zadzwoniłam bo fachowo je zwalczyliście. Od dwóch miesięcy jest spokój i nie muszę się o nic martwić. Dziękuję bardzo!
, Kończyce
ocena: 5
Witam, chciałabym zgłosić że zwalczenie karaluchów przez tą firmę się udało i od miesiąca w moim nie ma ani jednego. Jestem bardzo zadowolona i chciałabym z całego serca panom podziękować. Jeśli kiedyś w przyszłości będę znów miała z nimi problem to na pewno się do państwa zgłoszę a i oczywiście też będę polecać dalej.
, Wapienica, Bielsko-Biała
ocena: 5
Likwidacją owadów zajęli się dla mnie ci specjaliści od DDD, ponieważ domowe metody polecane przez znajomych niestety nie okazały się na tyle skuteczne, by problem zniknął. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam serdecznie nie tylko za jakość i przystępny cennik, lecz także za profesjonalne podejście do klienta.
ocena: 5
W moim ogrodzie było pełno komarów. Niezliczone ich ilości nie pozwalały mi w spokoju pielęgnować roślin czy wykonywać innych prac na zewnątrz. Postanowiłam zwrócić się do specjalistycznej firmy i nie żałuję wyboru, bo założona przez nich ochrona przed komarami przyniosła oczekiwany przeze mnie efekt. W konsekwencji problem komarów zniknął. Gorąco polecam.
, Wrzosowiak, Częstochowa
ocena: 5
Serdecznie polecam wszystkim ten profesjonalny zakład dezynfekcji. Pracują tutaj świetni profesjonaliści, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy i są w stanie człowiekowi doradzić i dobrać odpowiednią metodę, by dezynfekcja była skuteczna. Działają bardzo dokładnie i w dość przystępnych cenach.
, Żory
ocena: 5
Potrzebowałem skutecznie zlikwidować prusaki. Udało mi się zdobyć kontakt do tej firmy, za co jestem bardzo wdzięczny mojej sąsiadce, która mi poleciła tego Pana. Usług została wykonana bez najmniejszych zarzutów. Bardzo szybka interwencja, już po kilku godzinach fachowiec był u mnie. Jeśli zależy Wam na szybkiej i profesjnalnie wykonanej usłudze to właśnie tu
, Szombierki
ocena: 5
Jestem pełen podziwu za tak dobrze i solidnie wykonaną pracę. Miałem problem z myszami w domu, a domowe metody usuwania gryzoni nie przynosiły oczekiwanych efektów. Za to ci panowie wykazali się ogromnym doświadczeniem i szeroką wiedzą, która pozwoliła im szybko i skutecznie rozwiązać problem. Polecam.
ocena: 5
Złego słowa powiedzieć nie mogę. Zaskoczyła mnie szybkość interwencji tego specjalisty. Spodziewałem się, że będę czekać znacznie dłużej, ale pan szybko przyjechał i natychmiast zajął się usunięciem gniazda szerszeni, wyposażony w odpowiedni sprzęt i narzędzia. Gorąco polecam.
, Piotrowice-Ochojec, Katowice
ocena: 5
Widać, że ten pan jest zawodowcem w swoim fachu. Kiedy w piwnicy rozpanoszyły się szczury, ten specjalista na miejscu zjawił się niemal "od ręki", proponując od razu konkretne rozwiązania. Okazało się, że były one bardzo trafne, a zwalczanie szczurów zakończyło się sukcesem. Obawiałem się trochę o cenę, jednak ta okazała się konkurencyjna. Numer oczywiście zapisuję i polecam z ręką na sercu.
, Mikołów
ocena: 5
Bezbłędnie wykonane zwalczanie pluskiew. Przyznam, że na początku nieco się zawiodłam, bo panowie mieli delikatne opoźnienie. Wytłumaczyli się jednak, więc jest im to wybaczone. Co do samej usługi - nie mam do czego się przyczepić. Fachowcy kompetentni, obeznani w temacie. Numer na wszelki wypadek zapiszę sobie w telefonie.
, Tuwima, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 5
Kiedy w mieszkaniu pojawiły się szczury, od razu zadzwoniłem do pana od DDD. Specjalista na miejscu zjawił się punktualnie, a zaproponowana przez niego metoda odstraszania szczurów w niedługim czasie przyniosła oczekiwany efekt. Cena również ok. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi.
ocena: 5
Zleciliśmy tym panom z zakładu dezynfekcji odkażanie mieszkania po chorobie i panowie nas nie zawiedli. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego byli bardzo kulturalni i uczynni. Minęły już trzy miesiące od wykonania usługi, a po drobnoustrojach nie ma nawet śladu. Dziękujemy za szybko i sprawnie wykonaną usługę i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich wsparcia.
ocena: 5
Nie wiedziałam, komu mogę zlecić zlikwidowanie gniazda szerszeni, więc zaczęłam przeglądać Internet i trafiłam na ten serwis. Panowie przyjechali na miejsce o czasie i natychmiast przystąpili do pracy. Cena mogłaby być niższa, ale rzeczywiście problem został rozwiązany. Od czasu wizyty fachowców nie zauważyłam żadnego okazu szerszenia na mojej działce. Jak najbardziej mogę zarekomendować tę firmę.
, Karb, Bytom
ocena: 5
Zamgławianie ULV przyniosło efekt. Panowie z uśmiechem na twarzy wykonali swoją pracę w domu, do tego zaproponowali cenę, która naszym zdaniem była naprawdę dobra. Bardzo dobry serwis - od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich kompleksowych usług. Potwierdzamy również wysoki poziom kultury osobistej panów od DDD. Telefon już zapisaliśmy i będziemy polecać znajomym i rodzinie.
, Czułów
ocena: 5
Kiedy w mieszkaniu pojawiły się myszy, postanowiłem jak najszybciej pozbyć się problemu, ponieważ bałem się o zdrowie dzieci. Usuwaniem gryzoni zajęli się dla mnie ci panowie z firmy DDD i muszę przyznać, że spisali się na medal. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a skuteczność metody była nadzwyczaj wysoka. Polecam!
ocena: 5
W ogrodzie zawsze dobrze się czułam... do momentu, kiedy pojawiły się w nim gryzonie, które zaczęły żywić się moimi uprawami. Próbowałam wielu sposobów, jednak nie przynosiły one żadnych efektów, dlatego do likwidacji gryzoni wezwałam tego pana, który w niedługim czasie pozbył się kłopotu. Polecam za profesjonalizm i przystępne ceny!
, Ostropa, Gliwice
ocena: 5
Sprawnie przeprowadzone usunięcie kuny. Miałam już dość obecności tego gryzonia i cieszę się, że wreszcie trafiłam na firmę, która rozwiązała mój problem. Kuna przestała skrobać w moim dachu. Prawdopodobnie zmieniła miejsce swojego bytowania - i bardzo dobrze. Koszt usługi również okazał się dosyć przystępny. Gorąco polecam.
, Wirek, Ruda Śląska
ocena: 5
Witam, jakiś czas temu dostałem w spadku po dziadku gospodarstwo pod miastem. Byłem tam jakiś czas temu i poza szopą wszystko było w dobrym stanie. W szopie zalęgły się krety więc zwróciłem się do Was w celu ich wytępienia. Panowie przyjechali, szybko się uwinęli no i wygląda na to, że skutecznie bo od dwóch tygodni nie pojawił się żaden.
, Maciejkowice
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez ten zakład deratyzacyjny. Zwalczanie gryzoni w ogrodzie było konieczne, bo plony były coraz mniejsze. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, a ich doświadczenie i umiejętności widać było na każdym kroku. Po interwencji problem z nieproszonymi gośćmi zniknął i do tej pory nie powrócił.
, Kuźniczka Nowa
ocena: 5
Odpluskwianie zleciłem tej firmie i bardzo cieszy mnie osiągnięty wynik. Panowie stanęli na wysokości zadania, które wykonali solidnie, sumiennie, rzetelnie i uczciwie. Zaskoczył mnie atrakcyjny cennik, który nie nadwyrężył mojego budżetu. Usługę wykonali z użyciem wysokiej jakości preparatów. Szczerze polecam tą firmę każdemu, a numer telefonu pozostawiam sobie na przyszłość.
, Północ
ocena: 5
Usuwanie pluskiew zleciłem temu panu i muszę przyznać, że okazał się godnym zaufania fachowcem, jakiego na próżno szukać w dzisiejszych czasach. Pan punktualny, kulturalny i rzeczowy na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia od wezwania. Do zadania podszedł fachowo, doskonale wiedział jakie metody zastosować, by szybko pozbyć się problemu. Polecam!
, Wodzisław Śląski
ocena: 5
W mieszkaniu moich rodziców od jakiegoś czasu po podłodze i ścianach chodziły dziwne owady, a rodzice nie mieli pojęcia, jak zająć się likwidacją owadów. Ostatecznie poleciłem im tą firmę od dezynsekcji, ponieważ jakiś czas temu zajmowali się u mnie mrówkami i poradzili sobie z nimi idealnie. Rodziców również nie zawieli - usługę wykonali szybko i skutecznie.
, Ruda
ocena: 5
Zlikwidowanie kuny w wykonaniu tego specjalisty przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Fachowiec przyjechał do mnie w sobotę rano, a w południe już wyjeżdżał. Od czasu jego wizyty nie zastaję na tarasie widoku martwych zwierząt, podbitka dachowa również odżyła. Koszt przyzwoity, choć mógłby być nieco niższy. Ogólnie polecam.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Odkomarzanie ogrodowej altany zleciłem tej firmie dezynsekcyjnej i muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony krótkim czasem realizacji zadania oraz niewygórowaną ceną za wykonaną pracę. Pan od razu wiedział, jak zabrać się do pracy, a do zadania podszedł sumiennie i rzetelnie, do tego miał niezbędny sprzęt oraz odpowiednie preparaty. Numer telefonu do tego Pana już zapisałem i polecam serdecznie każdemu!
, Pszczyna
ocena: 5
Niestety panowie lekko się spóźnili, ale jest to zrozumiałe w godzinach szczytu. Poza tym dali mi znać przez telefon, co się ceni. Jeśli chodzi o samą usługę to nie mam żadnych zastrzeżeń. Fachowo zlikwidowali gniazdo szerszeni, a ja mogę teraz w spokoju wykonywać swoje obowiązki w ogrodzie. Ogólnie całość oceniam bardzo pozytywnie.
, Marianki, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Witam serdecznie. Przez pewien czas poszukiwaliśmy skutecznej metody na zwalczenie kretów i spróbowaliśmy chyba wszystkie takie podstawowe, domowe czy dostępne w zwykłym sklepie. Nic nam to zupełnie nie dało więc zdecydowaliśmy się na wynajęcie profesjonalnej firmy. Wasz serwis okazał się strzałem w dzesiątkę. Od momentu wykonania usługi czyli już ponad miesiąc nie ma nawrotu tych szkodników i wszystko wygląda w porządku. Polecam.
, Ligota Zabrska, Gliwice
ocena: 5
Profesjonalne podejście do klienta, kultura fachowca, a to wszystko przy nieobciążającej portfela cenie. Czego można chcieć więcej? Co prawda na usługę musiałem trochę poczekać, ale problem został skutecznie rozwiązany. Odstraszenie szczurów poszło panu bardzo sprawnie. Fach w jego ręku widać było na każdym etapie wykonywania usługi. Polecam z całym sercem.
, Kościuszki
ocena: 5
Ozonowanie pomieszczeń przyniosło zamierzony efekt. Nieproszeni goście szybko opuścili swoje miejsce, a metoda okazała się bezpieczna dla ludzi i środowiska. Polecamy gorąco za sprawnie wykonaną pracę, a telefon zapisujemy i na pewno jeszcze się do tych panów kiedyś odezwiemy.
, Tarnowskie Góry
ocena: 5
Prosze państwa, dziękuję za wspaniale wykonaną usługę. Na plus zasluguje przede wszystkim prędkość działania, zamówiliśmy z męzem usługę likwidacji kretów z trawnika pod moim blokiem. Interwencja była błyskawiczna. Już nastęnego dnia przyszedł fachowiec który wykonał usługę. Zaplacliśmy myślę, że rozsądną kwotę, a zlecenie zostało wykonane skutecznie. Obsługa również przemiła i pomocna. Udzielono nam rad jak zabezpieczyć ogród przed tymi szkodnikami.
, Zawiść
ocena: 5
Fachowo przeprowadzona usługa usuwania komarów. Ci panowie to prawdziwi mistrzowie, jeśli chodzi o dezynsekcję. Zlecałem już wcześniej podobną usługę innej firmie, ale niestety efekt był taki, że komary wróciły. Od wizyty tych fachowców minął miesiąc, a po owadach ani śladu. Serdecznie dziękuję za pomoc, a firmę na pewno polecę znajomym.
, Osiedle Karpackie, Bielsko-Biała
ocena: 5
Fachowo, szybko, tanio i skutecznie. Czy można chcieć więcej? Na początku strasznie martwiłam się o to, jak cała usługa będzie przebiegać, ale panowie uspokoili mnie swoim znakomitym przygotowaniem do pracy i zaangażowaniem, z jakim podeszli do zadania. W konsekwencji usunięcie myszy poszło im bardzo sprawnie. Dziękuję za pomoc, a numer na pewno sobie zachowam.
, Radziejówka
ocena: 5
Profesjonalizm przez duże "P", złego słowa powiedzieć nie mogę. Teraz już wiem, skąd wzięły się te wszystkie pozytywne opinie. Co prawda na usługę musiałem trochę poczekać, ale jest to zrozumiałe w okresie letnim i tylko świadczy o tym, jak dużym uznaniem cieszą się ci specjaliści. Zwalczenie os w ich wykonaniu przebiegło szybko i sprawnie.
, Mąkołowiec, Tychy
ocena: 5
Pech chciał, że w moim domu były szczury. Naturalnie od razu zadzwoniłam do specjalistycznej firmy i poprosiłam o pomoc. Cieszę się, że moja reakcja była tak szybka, bo w przeciwnym wypadku problem urosnąłby do kolosalnych rozmiarów. Panowie zajęli się zwalczeniem szczurów, a za całość niedużo sobie policzyli. Gorąco polecam usługi tej firmy, jeśli ktoś poszukuje skutecznych rozwiązań.
, Zawiść, Tychy
ocena: 5
Długo szukaliśmy i w końcu trafiliśmy na ten zakład dezynfekcji. Technik już podczas rozmowy telefonicznej okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną, co potwierdziła również jego wizyta. Pracę wykonał na medal, a cena z dojazdem była ok. Polecamy!!!
, Świętochłowice
ocena: 5
Odstraszanie szczurów najnowszymi metodami okazało się koniecznością, kiedy tradycyjne pułapki na okazały się niewystarczające. Ci panowie wykazali się wiedzą, stosując skuteczne metody, dzięki którym dość szybko pozbyłem się intruzów z mojej domowej spiżarni. Polecam serdecznie.
, Orzegów, Ruda Śląska
ocena: 5
Ci technicy wykonywali usługę polegającą na zamgławianiu ULV, która w krótkim czasie uśmierciła wszystkie drobnoustroje ukryte w każdej szczelinie wewnątrz naszego domu. Warto wspomnieć, że zabieg ten nie pozostawił żadnych śladów zniszczeń w postaci zacieków na sufitach i ścianach. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni - widać, że to profesjonaliści w każdym calu, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Polecamy gorąco, a telefon pozostawiamy sobie na przyszłość.
, Chrzanów
ocena: 5
Dezynsekcja jest niezwykle istotna, zwłaszcza w przypadku, kiedy szkodliwe owady występują w zakładach przemysłowych. Ta firma DDD z zadania wywiązała się bardzo dobrze, panowie zastosowali sprawdzone metody, które przyniosły zamierzony efekt. Od tej pory hale są już bezpieczne, a nieproszeni goście już się nie pojawili. Polecam serdecznie ich kompleksowe usługi, a telefon dodaję do listy kontaktów.
, Glinka, Tychy
ocena: 5
Dezodoryzacja pomieszczeń była niezbędna, ponieważ od jakiegoś czasu w naszym mieszkaniu czuć było nieprzyjemny zapach dymu papierosowego, a domowe sposoby jego pozbycia się nie przynosiły żadnych efektów. Panowie zaproponowali najskuteczniejszą i jednocześnie najmniej kosztowną metodę, która przyniosła oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy tych specjalistów i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług.
, Czeladź
ocena: 5
Na początku byłam trochę negatywnie nastawiona, bo pan odrobinę się spóźnił. Jest to jednak zrozumiałe, szczególnie przy takiej ilości zgłoszeń. Poza tym poinformował mnie o tym telefonicznie. Jeśli chodzi o samą usługę to nie mam żadnych zastrzeżeń. Zwalczenie szerszeni odbyło się bez żadnych komplikacji. Dodatkowym atutem jest koszt, który okazał się niewygórowany.
, Rybnicka Kuźnia
ocena: 5
Serdecznie polecam usługi tej firmy! Co prawdę na wizytę fachowców trzeba było trochę poczekać, ale było warto. Problem kun został skutecznie rozwiązany. Ci fachowcy są prawdziwymi ekspertami w dziedzinie odstraszania kun i innych gryzoni. Zastosowane przez nich pułapki przyniosły pozytywne efekty. Dziękuję za pomoc.
, Wyczerpy-Aniołów
ocena: 5
Dzień dobry. W moim mieszkaniu kilka miesięcy temu pojawiły się karaluchy więc wpisałem w internecie "Fachowe zlikwidowanie karaluchów" i pojawiła mi się wasza firma. Wysłałem wiadomość do państwa i umówiłem się na wizytę jeszcze na ten sam dzień. Panowie zjawili się o wyznaczonym czasie i zrobili to co mieli zrobić. Pomogło - a to najważniejsze.
, Halemba
ocena: 5
Jestem pełen uznania dla tego zakładu deratyzacyjnego, który szybko i skutecznie zajął się problemem ze szczurami w piwnicy. Panowie zadanie wykonali solidnie i uczciwie, a ja bez obaw o własne zdrowie mogę teraz schodzić do piwnicy. Zapisałem sobie nawet numer do tego zakładu. Polecam!
, Śródmieście, Chorzów
ocena: 5
Solidna firma, którą z ręką na sercu mogę polecić każdemu, kto ma problem ze szczurami. Jestem w pełni zadowolony z ich kompleksowych usług. Panowie z zadania wywiązali się bardzo dobrze, a metoda odstraszania szczurów okazała się skuteczna. Nie mam do czego się doczepić. Polecam z ręką na sercu.
, Skałka, Jaworzno
ocena: 5
Widać, że deratyzacja to życiowa pasja tego pana. Zadzwoniłem do niego, ponieważ miałem problem ze szczurami, które nie dawały mi żyć. Pan umówił się na wizytę, na miejscu pojawił się punktualnie, od razu zabierając się do pracy. To godny polecenia i zaufania fachowiec, jakich na próżno szukać w dzisiejszych czasach. Polecam.
, Czeladź
ocena: 5
Potrzebowałam fachowca do zwalczenia os na terenie mojej posesji. Na interwencję nie musiałam długo czekać, bo panowie przyjechali do mnie praktycznie na następny dzień. Co prawda z drobnym opóźnieniem, ale zostałam o nim poinformowana telefonicznie, więc zła nie jestem. Sama usługa odbyła się sprawnie. Numer zachowam sobie na przyszłość.
, 1000-lecia, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 5
Odkomarzenie przebiegło niezwykle sprawnie. Fachowiec przyjechał do mnie w terminie, wyposażony w specjalistyczne urządzenie i środki chemiczne przeciw owadom. Widać, że pan ma doświadczenie w tym temacie, bo od razu wiedział, co należy robić. Szybko, tanio i przede wszystkim skutecznie - to lubię. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc!
ocena: 4
Dzień dobry. Zakupiłem niecały miesiąc temu działkę na tutejszych ogródkach i bardzo zależało mi na pozbyciu się z niej wszelkich szkodników, żeby można było ją już zacząć eksploatować. Skontaktowałem się z Wami i ku mojemu zaskoczeniu mogłem liczyć na wykonanie usługi zlikwidowania kretów jeszcze w tym samym tygodniu. Fachowiec opowiedział dokładnie jak wygląda cały proces i czego można się spodziewać w pierwszych dniach po usłudze oraz w kolejnych tygodniach. Doradził też jak zabezpieczać chociaż podstawowo działkę także jestem bardzo zadowolony.
, Sikorka
ocena: 4
Witam serdecznie, w zeszłym tygodniu panowie wykonywali u mnie usługę wytępienia kretów. Wstępnie mogę śmiało ocenić firmę bardzo dobrze. Kontakt był sprawny, konkretny, bez owijania w bawełnę. Panowie przyjechali w umówionym terminie, wykonali co trzeba i wyglada na to że póki co jest okej. Wszystko się okaże pewnie później, ale póki co nie mam żadnych zarzutów, jestem zadowolony.
, Stolarzowice, Bytom
ocena: 4
Do skorzystania z waszych usług przekonały mnie pozytywne opinie. A więc tak zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę na następny dzień, fachowiec przyjechał do mnie punktualnie szybko rozstawił swoje przybory i przeszedł do wykonania swojej pracy. Wizyta nie trwała zbyt długo. Gdy pan pojechał to nie ukrywam pozaglądałam po zakamarkach mieszkania i żywych osobników nie znalazłam. Więc wizytę pana oceniam na razie pozytywnie.
, Pionierów, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 4
Dzień dobry. Chciałbym bardzo podziękować za perfekcyjne wykonanie usługi u mnie w domu. Nigdy wcześniej nie miałem problemu z karaczanami, aż nagle jakiś czas temu zaczęło się ich coraz więcej pojawiać. Sąsiad od razu doradził mi żebym wezwała kogoś kompetentnego bo z takimi robalami to nie ma żartów i że są strasznie wytrzymałe. Przyjechała wasza firma i faktycznie bardzo sprawnie to zrobiliście. Problemu teraz nie widać
, Piotrowice-Ochojec, Katowice
ocena: 4
Dzień dobry, bardzo bym chciał podziękować za bardzo skuteczne wytępienie karaluchów z mojego mieszkania, nie ma już ani jednego co bardzo mnie cieszy! Waszą firmę polecono mi w internecie i nie zawiodłem się. Błyskawicznie się państwo z tymi karaczanami uporali. Z czystym sumieniem będę polecał waszą firmę dalej.
, Wartogłowiec
ocena: 4
Jestem właścicielem gospodarstwa rolnego i zmagałem się z dość typowym jak dla rolnika problemem a mianowicie w mojej szopie wystąpiły karaluchy. Te małe z wyglądu niepozorne insekty są źródłem wielu chorób i każdy rolnik o tym wie. Za namową znajomego zgłosiłem się z tym problemem do was. Fachowcy szybko do mnie przyjechali i pozbyli sie tych nieproszonych gości.
, Gnaszyn-Kawodrza, Częstochowa
ocena: 4
Miałam nadzieję, że problem zniknie, ale niestety z roku na rok było coraz gorzej. Na mojej działce wystąpiła jakaś plaga komarów. Jedynym wyjściem z tej sytuacji było zgłoszenie się po pomoc do jakiejś specjalistycznej firmy. Muszę powiedzieć, że wybór tego fachowca okazał się strzałem w dziesiątkę. Odkomarzanie w jego wykonaniu przebiegło niezwykle sprawnie, a co najważniejsze - dało pożądany efekt. Polecam każdemu.
, Makoszowy
ocena: 4
Ta firma na pewno zasługuje na uwagę. Miałam problem z myszami, które zalęgły się w moim domu i nadgryzały kable instalacji. Fachowiec przyjechał praktycznie na moje wezwanie i od razu przystąpił do wytępienia myszy, a za usługę nie wziął dużych pieniędzy. Szybko, skutecznie, a co najważniejsze niedrogo - czyli coś, co lubię. Polecam każdemu bez wahania.
ocena: 4
Panownie od pierwszego kontaktu telefonicznego zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie, a z każdą chwilą było już tylko lepiej. Skutecznie usunęli szerszenie w moim domu, a za całość niedużo sobie policzyli. Teraz mogę spokojnie zająć się pielęgnowaniem mojego ogrodu, bez obawy, że coś mnie ugryzie. Serdecznie polecam.
, Dębowa Góra, Sosnowiec
ocena: 4
Z ogromną przyjemnością rekomenduję Państwu usługi tego specjalisty. Usunięcie pluskiew w jego wykonanu to pełen profesjonalizm. Empatycznie podszedł do problemu i skutecznie rozprawił się z małymi, uciążliwymi robaczkami, które gryzły w nocy mnie i mojego męża. Cena bardzo atrakcyjna jak na standardy tego miasta. Serdecznie dziękuję za pomoc. Kontakt zapiszę sobie na wszelki wypadek.
, Chebzie
ocena: 4
Dość długo szukałem kompetentnego fachowca, który zająłby się zlikwidowaniem kuny na moim poddaszu. Zlecałem tę usługę różnym firmom, jednak efekt był taki, że kuna cały czas wracała i robiła coraz więcej szkód w dachu. Dopiero ten specjalista sprostał wyzwaniu. Uwinął się z gryzoniem, a na dodatek doradził, co mogę zrobić, by sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Polecam!
, Mysłowice
ocena: 4
Na początku byłam trochę negatywnie nastawiona, bo pan odrobinę się spóźnił. Poinformował mnie o tym jednak telefonicznie, więc nie byłam zła. Jeśli chodzi o samą usługę to nie mam do czego się przyczepić. Osy zostały skutecznie usunięte i nie pojawiły się już więcej na mojej działce. Polecam każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji.
, Kuźniczka Nowa, Dąbrowa Górnicza
ocena: 4
Jestem miłośniczką zwierząt, ale szczurów panicznie się boję. Niestety pech chciał, że te stworzenia zadomowiły się u mnie na działce. Wezwałam fachowca, który zawodowo zajmuje się likwidowaniem szczurów. Pan usługę wykonał solidnie, a dodatkowym atutem okazał się przyzwoity koszt, który nie był obciążający dla mojego portfela. Serdecznie polecam usługi tego specjalisty.
, Gwarków
ocena: 4
Moi rodzice na działce rekreacyjnej bardzo długo męczyli się z kretami, ciężko było ich namówić na fachowców w tej dziedzinie bo narzekali na koszty. Udało mi się to jednak i rodzice są bardzo bardzo zadowoleni. Nie spodziewali się tak skutecznego efektu w tak krótkim czasie. Fachowiec spisał się na medal i policzył wyjątkowo przystępnie jak na możliwości mojego taty. Polecam ten serwis i dziękuję jeszcze raz za pomoc.
, Dźbów
ocena: 4
Błyskawiczna i niedroga interwencja, co jest rzadkością, szczególnie teraz, w okresie letnim. Pan przyjechał do mnie jeszcze w tym samym tygodniu. Mimo że miał sporą ilość podobnych zleceń, znalazł czas również dla mnie. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Co do samej usługi - nie mam do czego się przyczepić. Zwalczenie os przebiegło szybko, sprawnie i profesjonalnie. Na pewno zarekomenduję tę firmę swojej rodzinie i znajomym.
, Gnaszyn-Kawodrza
ocena: 4
Na usługę musiałam trochę poczekać, ale teraz już wiem, że było warto. Panowie skutecznie zwalczyli pluskwy w moim domu, a ja mogę spać spokojnie i nic mnie nie gryzie. Profesjonalizm widać na każdym etapie wykonywania przez nich zadania. Odpowiednio ubrani, wyposażeni w specjalistyczny sprzęt i bardzo kompetentni. Firma na plus.
, Mysłowice
ocena: 4
Śmiało mogę zarekomendować tę firmę każdemu, kto zmaga się z podobnym problemem. Fachowcy w pełni stanęli na wysokości zadania i zlikwidowali szczury w moim domku jednorodzinnym. Dziękuję za szybką interwencję i sprawną usługę. Mam w domu małe dzieci, więc sprawa była naprawdę niecierpiąca zwłoki.
, Śródmieście Bielsko
ocena: 4
Z czystym sumieniem mogę Państwu zarekomendować tę firmę. Usunięcie szerszeni w wykonaniu tych specjalistów to pełen profesjonalizm. Panowie sprawnie uporali się z owadami na mojej działce, a ponadto doradzili, w jaki sposób mogę się przed nimi przestrzec na przyszłość. Dziękuję.
, Zwierzyniec
ocena: 4
Nie wiadomo skąd w naszym domu pojawiły się myszy, a my byliśmy z małymi dziećmi. W obawie przed groźnymi chorobami i w trosce o bezpieczeństwo zadzwoniliśmy do tego specjalisty, który okazał się godnym polecenia fachowcem od DDD, który z likwidacją myszy nie miał żadnego problemu. Polecamy serdecznie za szybką i skuteczną interwencję.
, Gagarina
ocena: 4
Jeśli miałbym polecić fachowca do zlikwidowania gniazda szerszeni, śmiało mógłbym zarekomendować ten serwis. Już podczas romowy telefonicznej panowie wzbudzili we mnie zaufanie, udzielając fachowych odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania. Wrażenie to podtrzymało się, gdy wykonywali usługę. Szybko, tanio i profesjonalnie - tak mogę scharakteryzować styl ich pracy. Polecam!
, Obrońców Pokoju, Gliwice
ocena: 4
Pan bardzo kulturalny i uprzejmy. Empatycznie podszedł do problemu i przeprowadził usługę zlikwidowania pluskwy domowej praktycznie od ręki. Nie musiałam długo na niego czekać, bo przyjechał w tym samym tygodniu, kiedy zgłosiłam problem. Jeśli chodzi o samą usługę to nic dodać, nic ująć. Pluskwy opuściły moje mieszkanie i mam nadzieję, że nie wrócą. Dziękuję.
, Rozbark, Bytom
ocena: 4
Potrzebowałem usługi usunięcia os. Specjalista sprawdził się bez zarzutu, więc mogę go polecić. Sama usługa nie zajęła mu dużo czasu, a dodatkowo niedużo sobie za nią policzył, co na pewno jest na plus. Polecam, jeśli ktoś zmaga się z podobnym problemem.
, Osiedle Mieszka I
ocena: 4
Przegryziona instalacja elektryczna, nocne hałasy i do tego nieprzyjemny zapach - to mogło oznaczać tylko jedno - kunę na poddaszu. Wiele się naczytałem na temat zwalczania kun, jednak ostatecznie zadanie to postanowiłem zlecić osobie z doświadczeniem. Wybór padł na tego pana i jak się okazało, był bardzo trafny. Zadanie wykonał solidnie, a kuna już więcej się nie pojawiła.
ocena: 4
Od kiedy wynajęłam mieszkanie nie mogłam spać spokojnie bo każdego wieczoru z różnych zakamarków mojego mieszkania wybiegały małe karaluchy, były w kuchni, sypialni a nawet pod prysznicem. Poczytałam trochę na ich temat w internecie i w różnych źródłach radzono od razu wezwać specjalistów. Ale ja jak to ja najpierw chciałam skorzystać z domowych metod, więc zakupiłam liście laurowe które niby miały je odstraszyć. Nic nie pomogło- dopiero wasza firma skutecznie wytępiła mi karaluchy.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 4
Zadzwoniliśmy to tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy, jaką wykonali dla mnie. Okazało się, że firmę stanowią wykwalifikowani technicy, którzy posiadają niezbędne zezwolenia i uprawnienia do wykonywania odrobaczania. Z zadaniem poradzili sobie sumiennie i uczciwie, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu.
, Orzepowice
ocena: 4
Pozytywnie się zaskoczyłam, kiedy usłyszałam, ile panowie sobie liczą za usunięcie os. Ogólnie jestem zadowolona z poziomu wykonanej przez nich usługi. Skutecznie pozbyłam się problemu owadów na mojej działce. Jeśli będę borykała się z podobnym problemem w przyszłości, będę już wiedziała, do kogo mogę się zwrócić. Numer na pewno zachowam sobie na awaryjne sytuacje.
, Pechnik, Jaworzno
ocena: 4
Złego słowa nie mogę powiedzieć. Ten fachowiec to mistrz świata, jeśli chodzi o tępienie myszy. Zlecałem usługę wieczorem, a następnego dnia już był u mnie, więc kolejny plus należy mu się za dyspozycyjność. Jedynie koszt mógłby być nieznaczny, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 4
Miałam w piwnicy szczury. Rozstawiłam jakieś trutki, ale niestety nie przyniosły one oczekiwanego przeze mnie efektu. Wyczytałam, że jeśli jeden szczur padnie po spożyciu trucizny, pozostałe już nie będą chciały jej tykać. Stanęłam więc przed koniecznością wezwania firmy od zwalczania szczurów. Panowie zastosowali jakieś pułapki, dzięki którym szczury padły co do sztuki. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.
, Smolna, Rybnik
ocena: 4
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści. Odkażanie przebiegło szybko, sprawie i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, a panowie okazali się fachowcami z najwyższej półki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez nich pracy i na pewno w przyszłości skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Dziękujemy za okazaną pomoc i polecamy każdemu w potrzebie.
, Sikorka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 4
Odrobaczanie mieszkania zleciłem tej firmie dezynsekcyjnej, ponieważ insekty już od dłuższego czasu panoszyły się po pokojach, a ja nie mogłem sobie z nimi samodzielnie poradzić. Zadanie wykonali na medal - solidnie, czysto i bezpiecznie. Cena także była do zaakceptowania. Polecam!
, Siemianowice Śląskie
ocena: 4
Bardzo szybka interwencja, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Panowie usunięciem komarów zajęli się praktycznie od ręki, a za usługę nie wzięli zaporowej kwoty. Fachowiec kompetentny, wyposażony w niezbędny sprzęt i środki przeciwko owadom. Generalnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony.
, Radziejówka
ocena: 4
Solidna firma zajmująca się usuwaniem pluskiew. Walczyliśmy z nimi z mężem długo, wszystkie metody okazywały się bezskuteczne. Dopiero po wykonaniu usługi przez tych fachowców problem zniknął. Cena dość przystępna, choć mogłaby być nieco niższa. Ogólnie fachowcy godni polecenia.
, Politechnika
ocena: 4
Miałem ogromny problem z szerszeniami w domu. Nie mogłem przebywać na dworze ani otwierać okna na noc, co było szczególnie uciążliwe w upalne dni. Ci specjaliści przyjechali do mnie w umówionym terminie i skutecznie zlikwidowali gniazdo szerszeni. Problem został rozwiązany, a ja jestem im bardzo wdzięczny.
, Chebzie, Ruda Śląska
ocena: 4
Odkomarzanie zleciłem temu panu i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony jego profesjonalizmem oraz podejściem do sprawy. Zadanie wykonał solidnie i uczciwie, a cena za usługę była naprawdę atrakcyjna. Taki fachowiec to skarb. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi, a numer telefonu oczywiście zachowuję.
, Trzebyczka
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolony z usług wykonanych przez ten zakład deratyzacyjny. Panowie do zadania podeszli sumiennie i bardzo odpowiedzialnie, do tego zaoferowali przystępną cenę, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Po interwencji panów szkodniki przestały już niszczyć przewody elektryczne i konstrukcję budynku. Polecam serdecznie ich kompleksowe usługi.
, Mikulczyce, Zabrze
ocena: 4
Dezynfekcja pomieszczeń wykonana została na najwyższym poziomie. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania oraz fachowego i odpowiedzialnego podejścia do sprawy. Dziękujemy za sprawie i szybko wykonaną pracę, ponadto cieszymy się, że cena z dojazdem okazała się przyjazna dla naszej kieszeni. Dziękujemy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z usług tego pana.
, Górnicze
ocena: 4
Z dezynfekcją pomieszczeń w naszym domu panowie nie mieli większego problemu. Po oględzinach zaproponowali jedną z najskuteczniejszych i najbardziej opłacalnych cenowo metod. Pracę wykonali naprawdę szybko, do tego okazali się osobami uczciwymi i słownymi o nienagannej kulturze pracy. Polecamy, zwłaszcza ze cena z dojazdem okazała się naprawdę przystępna.
ocena: 4
Ozonowanie przyniosło zamierzony efekt. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, cennik mieli przystępny dla kieszeni, do tego wyposażeni byli w specjalistyczny sprzęt. Polecamy gorąco ich fachowe usługi, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno jeszcze będziemy korzystać z ich pomocy, jeśli tylko okaże się ona konieczna.
ocena: 4
Zamgławianie komarów jak najbardziej na plus. Trochę bałam się o cenę usługi, ale fachowiec szybko mnie uspokoił. Koniec końców koszt okazał się być bardzo przystępny. Po wizycie firmy zauważyłam znacznie mniejsze ilości komarów na mojej działce, więc przypuszczam, że ich działania są skuteczne. Śmiało polecam.
, Chropaczówka, Jaworzno
ocena: 4
Zwalczanie mrówek zleciłem temu specjaliście od DDD, ponieważ samodzielne próby rozwiązania problemu kończyły się niepowodzeniem. Pan zadanie wykonał perfekcyjnie, stosując bezpieczne i co dla mnie najważniejsze - skuteczne metody. Polecam serdecznie jego usługi, a numer telefonu oczywiście zapisuję. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
, Piotrowice-Ochojec, Katowice
ocena: 4
Panowie okazali się bardzo mili i kulturalni, przyjechali o umówionej godzinie pod blok i skutecznie zajęli się problemem. Usługi deratyzacyjne w ich wykonaniu oceniam na piątkę z plusem. Każdy krok w wykonaniu tych panów był przemyślany, a efekt końcowy - zadowalający. Polecam, a numer oczywiście zachowuję.
, Klimontów, Sosnowiec
ocena: 4
Technicy zjawili się o umówionej godzinie, zwarci i gotowi do pracy, spędzili w moim mieszkaniu dość długo czasu, ale miałam naprawdę poważny problem z insektami, jednak zlikwidowanie karaluchów przez nich wykonane jest na tyle skuteczne, że do dziś nie znalazłam, żadnego owada. Polecam!
, Stroszek-Dąbrowa Miejska, Bytom
ocena: 4
Znalazłem waszą firmę w internecie kiedy szukałem kogoś od zlikwidowania karaczanów. Szybko i sprawnie udało się skontaktować z fachowcem, który następnego dnia przyjechał do mnie na miejsce. Obejrzał cała posesję i przygotował odpowiednią strategię po czym kolejnego dnia zaczął ją wdrażać. Na obecną chwilę, 2 tygodnie po zakończeniu jest spokój i oby tak zostało.
, Radziejów
ocena: 4
Szerszenie to bardzo niebezpieczne owady, które mogą użądlić człowieka, dlatego kiedy zauważyłem ich gniazdo przy dachu w warsztacie samochodowym, od razu zadzwoniłem po pomoc do tego specjalisty. Usunięciem gniazda szerszeni zajął się niemal od ręki, dokładnie zabezpieczając najbliższe otoczenie. Po przeprowadzeniu usługi problem zniknął. Polecam za zaangażowanie i skuteczność.
, Czeladź
ocena: 4
Deratyzacją kompleksowo zajęli się ci panowie od DDD. W firmie zjawili się jeszcze tego samego dnia, niedługo po telefonie, od razu przystępując do pracy. Zadanie nie sprawiło im większego problemu - poradzili sobie z nim perfekcyjnie. Chociaż cena usługi mogła być nieco niższa, to jednak generalnie jestem bardzo zadowolony. Polecam z ręką na sercu.
ocena: 4
Potrzebna nam była pilnie dezynfekcja jednego z pokoi w naszym mieszkaniu. Obdzwoniliśmy wiele firm, jednak żadna nie miała wolnych terminów. W końcu trafiliśmy na ten zakład DDD i panowie zaproponowali termin na następny dzień, do tego okazało się, że mają naprawdę przystępny cennik. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno będziemy jeszcze w przyszłości korzystać z ich wsparcia.
, Kiedrzyn, Częstochowa
ocena: 4
Złego słowa powiedzieć nie mogę, bo rzeczywiście zamgławienie komarów przyniosło dobre efekty. Jedyne do czego mogę się przyczepić to drobne opóźnienie fachowca. Pan zadzwonił jednak z trasy i poinformował mnie o wszystkim, więc aż tak się nie gniewam. Generalnie jestem zadowolony.
, Stałe
ocena: 4
Prusaki w domu mogły oznaczać tylko wielkie kłopoty i paniczny strach. Zwalczanie prusaków było konieczne, dlatego do zadania wybrałem specjalistyczną firmę. Panowie okazali się solidnymi i rzetelnymi fachowcami z wiedzą i umiejętnościami, które pomogły szybko rozwiązać problem. Polecam!
ocena: 4
Dzień dobry. Jestem zdumiony profesjonalnością państwa serwisantów, którzy byli u mnie w zeszłym tygodniu zlikwidować prusaki. W miejscu mojego zamieszkania wygląda to tak, że te owady pojawiają się non stop. Wraz z sąsiadami co jakiś czas musimy kogoś wzywać bo i tak powracają. Jednak teraz może będzie wreszcie inaczej, ja zaryzykowałem i skorzystałem z Waszego serwisu zamiast z tego co zawsze i póki co nie ma żadnego owada. Wcześniej już po paru dnach pojawiały się ślady tych szkodników.
, Biała Śródmieście
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonali dla mnie ci panowie od DDD. Odpluskwianie nie zajęło im wiele czasu, a efekty widoczne były niemal od razu. Do tego urzekła mnie przystępna cena, która nie odbiła się znacząco na domowym budżecie. Polecam każdemu, kto ma podobny problem.
, Milowice
ocena: 4
Pełen profesjonalizm - tak w skrócie mogę określić styl pracy tych fachowców. Kompetentni, pełni kultury, uśmiechnięci - co jest rzadkością. Odstraszenie kuny domowej poszło im bardzo szybko. Przyjechali do mnie rano, a w południe już wyjeżdżali. Gorąco polecam każdemu, kto walczy z gryzoniami.
, Mikulczyce, Zabrze
ocena: 4
Potrzebowałem firmy zajmującej się usuwaniem myszy i zachęcony pozytywnymi opiniami na stronie zdecydowałem się na usługi tego fachowca. Teraz już wiem, skąd te dobre opinie się wzięły. Pan błyskawicznie przyjechał na interwencję i natychmiast przystąpił do realizacji zadania, dzięki czemu zlikwidowanie myszy nastąpiło w sposób szybki i sprawny. Ode mnie zasługuje na piątkę.
, Ruda, Ruda Śląska
ocena: 4
Bardzo dobra cena i solidna realizacja zlecenia to najważniejsze atuty przemawiające za skorzystaniem z usług tej firmy deratyzacyjnej. Powierzyłem im klika tygodni temu zwalczanie gryzoni, ponieważ tych z dnia na dzień było coraz więcej, a i straty były ogromne. Zdecydowanie polecam usługi tych panów.
ocena: 4
Po zimie w moim domu wystąpiły karaluchy nie wiedziłem co mam robić bo codziennie było ich coraz więcej i więcej. Nie wiem skąd przyszły może od sąsiadów bo oni mają gospodarstwo. Zgłosiłem się z tym problemem do waszego serwisu i państwo bardzo mi pomogli. Karaluchy zniknęły. Dziękuję.
, Rokitnica
ocena: 4
Sprawnie przeprowadzona usługa odpluskwiania w domu prywatnym. Przyznam, że trochę się obawiałam, bo pierwszy raz miałam styczność z takim problemem, ale fachowiec uspokoił mnie swoim opanowaniem oraz dużą wiedzą. Widać, że zna się na swojej branży i jest w tym przekonujący. Pluskwy opuściły moje mieszkanie - mam nadzieję, że na stałe.
, Pechnik, Jaworzno

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502