Qualitet
4.9

Usługi Dezynfekcji i Serwis Elektryczny Qualitet

Twardowskiego 37/12, 30-312 Kraków
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Znajomość sprawdzonych metod poparta odpowiednimi certyfikatami sprawia, że firma ta jest oceniana jako skuteczny i godny zaufania serwis przyjazny klientom. W ofercie znajdziesz montaż paneli fotowoltaicznych oraz dezynfekcję – usuwanie bakterii, pleśni i innych alergenów. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności fachowców dają pewność profesjonalnie przeprowadzonych czynności, a wysokiej jakości sprzęt i skuteczne środki dezynfekujące to ich asy w rękawie. Zadzwoń już dzisiaj i przekonaj się, na czym polegają profesjonalne usługi!

Zakres usług

Elektryk

  • Montaż paneli fotowoltaicznych

Dezynfekcja

  • Odgrzybianie ścian
  • Osuszanie budynków
  • Ozonowanie
  • Osuszanie ścian
Zasięg
  1. Kraków
  2. Wieliczka
  3. Skawina
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
10 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Ten fachowiec jest absolutnym profesjonalistą. Pomimo przypuszczeń, że nieprzyjemny zapach już nie zniknie, jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, ponieważ ozonowanie przyniosło pożądany przez nas efekt. Nareszcie możemy cieszyć się świeżym i czystym powietrzem. Dziękujemy za pomoc!
, Prądnik Czerwony
ocena: 5
Polecam serdecznie. Pozbyli się problemu nieprzyjemnego zapachu w magazynie szybko i rzetelnie. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi dezynfekcji. Usługa warta ceny.
, Podgórze
ocena: 5
Pełen profesjonalizm. Panowie usunęli grzyba ze ścian dwa miesiące temu. Nic nie wyłazi póki co. Przed nami remont łazienki i na pewno będę jeszcze korzystał z usług tej firmy. Polecam, bardzo dobra i fachowa firma.
, Prądnik Biały
ocena: 5
Skorzystałam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni z pomocy tej firmy elektrycznej. Punktualność, solidność, profesjonalizm, cierpliwość - to niezaprzeczalne atuty. Polecam z całego serca!
, Prądnik Biały, Kraków
ocena: 5
Potrzebny mi był elektryk z uprawnieniami, który zająłby się sprawdzeniem stanu instalacji elektrycznej w moim domu. Wybór padł ten tego specjalistę i okazał się bardzo trafny. Polecam gorąco między innymi za fachowość, rzetelność, sumienność i odpowiedzialność, a także za atrakcyjne ceny, o jakich konkurencja może tylko pomarzyć. Telefon do kontaktu zapisuję sobie oczywiście na przyszłość.
ocena: 5
Ten wykonawca poradził sobie znakomicie z moim zleceniem. Praca nie kosztowała mnie majątku, za to przyniosła zamierzony efekt. Ten fachowiec poważnie traktuje umówione wcześniej terminy oraz swoją pracę. Dziękuję za fachowo wykonaną usługę i polecam gorąco każdemu w pilnej potrzebie. Numer do kontaktu zapisałam, bo pewnie jeszcze wiele razy skorzystam z jego wsparcia.
, Swoszowice, Kraków
ocena: 5
Świetny fachowiec i "normalny człowiek", z którym można porozmawiać na każdy temat. Dziękuję za solidne wykonanie instalacji elektrycznej oraz za niski koszt usługi. Polecam każdemu w potrzebie, bo to bez wątpienia fachowiec z górnej półki, któremu warto zaufać.
ocena: 5
Praca polegająca na odkażeniu kilku pomieszczeń przebiegła bez zarzutów. Panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Do pracy podeszli rzetelnie, a cena była bardzo atrakcyjna (porównaliśmy ją z cenami konkurencji, które były znacznie wyższe). Od teraz będziemy korzystać wyłącznie z usług tego serwisu dezynfekcji. Polecamy gorąco, a kontakt pozostawiamy na przyszłość.
, Wieliczka
ocena: 5
Praca wykonana została na medal. Dekontaminacja zakończona została sukcesem - nasze pomieszczenie gospodarcze zostało dokładnie oczyszczone ze szkodników oraz z substancji szkodliwych. Panowie z ogromnym zaangażowaniem podeszli do sprawy - praca przyniosła zamierzony efekt, a my jesteśmy zadowoleni również z ceny, która jak na obecne realia była naprawdę przystępna. Polecamy serdecznie, kontakt zapisujemy!!!
, Swoszowice, Kraków
ocena: 4
Metoda zamgławiania ULV doskonale poradziła sobie z wyeliminowaniem insektów z piwnicy w budynku wielorodzinnym, w którym mieszkamy. Panowie na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, które do pracy zawsze podchodzą z uśmiechem.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502