5

Usługi Elektryczne Krystian Zając

Dolna 1, 46-380 Rzędowice
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 50 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Jeśli padłeś ofiarą awarii elektrycznej, chcesz wymienić oświetlenie lub naprawić bojler, wezwij specjalistów z firmy Usługi Elektryczne Krystian Zając. Jesteśmy profesjonalistami, dla których najważniejsza jest jakość i trwałość wykonania oraz Twoje zadowolenie, dlatego wciąż doskonalimy nasz warsztat i dostosowujemy ofertę do rosnących oczekiwań klientów. Pomiary i instalacje elektryczne? Nasi wykwalifikowani specjaliści poradzą sobie z każdym wyzwaniem! Pogotowie elektryczne? Skontaktuj się z nami! Najlepsi elektrycy w regionie czekają na Twój kontakt!

Zakres usług
  •  Podłączenie płyty indukcyjnej
  •  Naprawa bojlera
  •  Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
  •  Pomiary elektryczne
  •  Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
  •  Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
  1. Opole
Opinie
Ocena:
5
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Opinie mówią prawdę. Zachęcona pozytywnymi komentarzami postanowiłam zlecić montaż bezpieczników temu elektrykowi i dziś już wiem, że to był bardzo dobry wybór. Swoją pracę Pan wykonał bez zastrzeżeń, a przy okazji zajął się również wymianą włącznika, który wybijał korki.
Półwieś
ocena: 5
Zlecenie nie było może bardzo wymagające, jak na umiejętności fachowca, bo chodziło jedynie o montaż bezpieczników, ale ocena jak najbardziej zasłużona. Pan bardzo punktualny i doskonale przygotowany do swojej pracy. Solidny, a przy tym bardzo kontaktowy, więc nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Generalnie jestem bardzo zadowolony i zostawię sobie jego numer na przyszłość. Polecam serdecznie.
ocena: 5
Zleciłem temu elektrykowi montaż bojlera i z czystym sumieniem stwierdzam, że to specjalista, który doskonale zna się na wykonywanej pracy. Wszystko przebiegło sprawnie i bez zarzutów. Pomógł mi również przy instalacji domofonu. Do tego na uwagę zasługuje również atrakcyjny cennik usług. Poleciłem go również znajomym, którzy podzielili moją opinię.
Lubliniec
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Opole

P.H.U. Apront

Budowlanych 50, 45-371 Opole
Elektryk z uprawnieniami, Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Złota rączka, Pogotowie elektryczne, Podłączanie płyt indukcyjnych, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek, Wymiana bezpieczników, Instalacja i naprawa domofonów, Instalacja i naprawa systemów alarmowych

Ratajczak Franciszek Zakład Usług Technicznych "Elektron"

Partyzancka 21, 45-801 Opole
Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Pogotowie elektryczne, Złota rączka, Wymiana bezpieczników, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek

Roland Kuczaj

Skautów Opolskich 4/201, 45-286 Opole
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502