Krystian Zając
5

Usługi Elektryczne Krystian Zając

Dolna 1, 46-380 Rzędowice
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Jeśli przydarzyła Ci się awaria elektryczna, chcesz wymienić oświetlenie lub naprawić bojler, wezwij specjalistów z tej firmy elektrycznej. Pracujący tutaj elektrycy to profesjonaliści, dla których najważniejsza jest jakość i trwałość wykonania oraz Twoje zadowolenie, dlatego wciąż doskonalą swój warsztat i dostosowują ofertę do rosnących oczekiwań klientów. Pomiary i instalacje elektryczne? Ci wykwalifikowani specjaliści poradzą sobie z każdym wyzwaniem! Pogotowie elektryczne? Zadzwoń już teraz! Najlepsi elektrycy w regionie czekają na Twój kontakt!

Zakres usług

 Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Opole
 2. Kluczbork
 3. Strzelce Opolskie
 4. Lubliniec
 5. Ozimek
 6. Zdzieszowice
Mapa
Opinie
Ocena:
5
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Elektryk zajął się usunięciem zwarcia w moim mieszkaniu i muszę powiedzieć, że z zadania wywiązał się bez zarzutu. Co prawda lekko się spóźnił, ale przy tak solidnie wykonanej usłudze jestem w stanie przymknąć oko na to małe uchybienie. Martwiłem się o koszt, ale koniec końców okazał się bardzo przystępny. Polecam!
, Chabry, Opole
ocena: 5
Opinie mówią prawdę. Zachęcona pozytywnymi komentarzami postanowiłam zlecić montaż bezpieczników temu elektrykowi i dziś już wiem, że to był bardzo dobry wybór. Swoją pracę Pan wykonał bez zastrzeżeń, a przy okazji zajął się również wymianą włącznika, który wybijał korki.
, Półwieś
ocena: 5
Zlecenie nie było może bardzo wymagające, jak na umiejętności fachowca, bo chodziło jedynie o montaż bezpieczników, ale ocena jak najbardziej zasłużona. Pan bardzo punktualny i doskonale przygotowany do swojej pracy. Solidny, a przy tym bardzo kontaktowy, więc nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Generalnie jestem bardzo zadowolony i zostawię sobie jego numer na przyszłość. Polecam serdecznie.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolona z tego zespołu fachowców! Byli u mnie w mieszkaniu przedwczoraj w celu wykonania pomiarów instalacji elektrycznej. Usługa przebiegła w bardzo szybkim tempie i do tego w bardzo miłym towarzystwie. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia podobnego do mnie.
ocena: 5
Zleciłem temu elektrykowi montaż bojlera i z czystym sumieniem stwierdzam, że to specjalista, który doskonale zna się na wykonywanej pracy. Wszystko przebiegło sprawnie i bez zarzutów. Pomógł mi również przy instalacji domofonu. Do tego na uwagę zasługuje również atrakcyjny cennik usług. Poleciłem go również znajomym, którzy podzielili moją opinię.
, Lubliniec
ocena: 5
Temu elektrykowi zleciłem sprawdzenie instalacji trójfazowej w mojej firmie i złego słowa nie mogę powiedzieć. Usługa została wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami, a efekt końcowy jest nawet lepszy niż się spodziewałem. Pan nie dość, że dokonał przeglądu, to jeszcze doradził, co mogę zrobić, by instalacja służyła mi jeszcze przez długi czas. Bardzo dziękuję za pomoc!
, Gosławice, Opole

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502