5

Xero Serwis SK Sławomir Kucal

Chylońska 299 lok. 8, 81-016 Gdynia

Naprawa sprzętu biurowego w Gdyni, którą oferujemy bez względu na jego wiek oraz markę, zawsze jest solidna i skuteczna. Podejmujemy się usuwania najcięższych awarii w kserokopiarkach, drukarkach oraz w każdym innym urządzeniu użytkowanym w biurze, bez względu na stopień ich skomplikowania. Dodatkowo, dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu oraz sprzętowemu, również o wszelkie czynności serwisowe nie musisz się martwić. Skontaktuj się z nami jak najszybciej i już teraz zadbaj o swój sprzęt.

Zakres usług

Serwis urządzeń biurowych

 • Naprawa i serwis kserokopiarek
 • Naprawa i serwis drukarek termicznych
 • Naprawa i serwis drukarek igłowych
 • Naprawa i serwis drukarek laserowych
 • Naprawa i serwis niszczarek
 • Naprawa i serwis ploterów
 • Naprawa i serwis faksów
 • Naprawa i serwis urządzeń wielofunkcyjnych
Zasięg
 1. Gdańsk
 2. Gdynia
 3. Wejherowo
 4. Rumia
 5. Żukowo
 6. Puck
 7. Sopot
 8. Reda
 9. Szemud
 10. Kosakowo
Mapa
Opinie
Ocena:
5
4 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Solidnie i fachowo przeprowadzona naprawa drukarki. Od początku do końca bardzo dobry kontakt z wykonawcą, do tego wysoka kultura osobista. Pan szybko poradził sobie z problemem, który okazał się poważniejszy niż początkowo podejrzewaliśmy. Wszystko przebiegło bez zarzutów, a cena była naprawdę atrakcyjna w porównaniu do konkurencji. Szczerze polecamy usługi tego wykonawcy i na pewno sami jeszcze nieraz z nich skorzystamy w przyszłości.
ocena: 5
Naprawa drukarki laserowej przebiegła błyskawicznie i bez większych problemów. Profesjonalizm widać było na każdym etapie realizacji zlecenia. Polecamy gorąco tych wykonawców każdemu w pilnej potrzebie.
, Wzgórze św. Maksymiliana
ocena: 5
Usługa przebiegła solidnie i uczciwie. Panowie do pracy przystąpili jeszcze tego samego dnia, a ceny z dojazdem mieli przystępne. Napawa urządzenia wielofunkcyjnego nie kosztowała nas majątku, za to panowie zachwycili nas precyzją i dokładnością, ponadto okazali się osobami życzliwymi i pracowitymi. Ogólnie współpracę oceniamy na piątkę z dużym plusem.
ocena: 5
Naprawa sprzętu biurowego przebiegła szybko, solidnie i skutecznie. Panowie w mieszkaniu byli jeszcze tego samego dnia, do tego okazali się osobami sumiennymi, fachowymi i rzetelnymi, dla których nie ma pracy, której nie byliby w stanie wykonać. Polecamy gorąco każdemu w potrzebie.
, Kokoszki, Gdańsk
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Naprawa Drukarek w mieście Gdynia

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502