Wycinka Drzew Zamość

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dla Domu, Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Naprawy Drzwi Jacek Tarajko
5
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Profesjonalny serwis świadczący usługi elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie, usługi naprawy drzwi, montażu mebli, a także usługi sprzątające i czyszczące jest już teraz w zasięgu Twojej ręki. Poznaj bogatą ofertę działań tego specjalisty i jak najszybciej zostaw ...
Pytania od klientów

13.03.2022
Dzień dobry. Ile kosztuje usunięcie drzew i gałęzi w Państwa serwisie? Na mojej działce ROD wymgana jest taka usługa, ponieważ drzewa oraz krzewy zacieniają mi całą działkę. Staje się to irytujące, dlatego proszę o odpowiedź.

04.03.2022
Dzień dobry Państwu. Poszukuję w swojej okolicy fachowca do usługi wycinki drzew na mojej działce. Drzewa mają już kilkanaście lat, są stare i potrzebują specjalistycznej ręki. Czy podjęliby się Państwo tej usługi? Jeżeli tak to jaki byłby orientacyjny koszt oraz czas realizacji usługi? Zależy mi na czasie, ponieważ boję się, że któreś z drzew przewróci się na ulicę.

25.01.2022
Dzień dobry. Szukam skutecznej firmy do usługi frezowania pnia drzewa. Potrzebuję sfrezować pień do samej ziemi, ponieważ zawsze gdy przechodzę obok, to potykam się o ten pień i stwarza on zagrożenie. Czy zajmują się Państwo takimi usługami? Jaki byłby to koszt oraz czas usługi? Czy jest to możliwe, by usunąć pień razem z korzeniami? Proszę o kontakt zwrotny.

16.01.2022
Poszukuję w pobliżu swojego zamieszkania fachowca do usługi skrócenia drzewa na mojej posesji, konkretniej w moim sadzie. Drzewa są uschnięte. Czy zajmują się Państwo także usuwaniem uschniętych drzew? Jeżeli tak, to jak to wygląda cenowo oraz czasowo w Waszym serwisie usługowym? Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502