Wycinka Drzew Włocławek

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Włocławek.
Pytania od klientów

04.03.2022
Przeglądając różne ogłoszenia w internecie trafiłem na to wasze i mam nadzieję że dobrze trafiłem :) Chodziłoby mi o usunęcie gałęzi z kilku drzew w sadzie koło mojego domu. Mieliby państwo może czas w przyszłym tygodniu? Mieszkam trochę poza miastem, ale oczywiście mogę pokryć wszelkie koszty dojazdu i zapłacić ile będzie trzeba za dobre wykonanie usługi. Proszę o o jakąś odpowiedź w tej sprawie. Pozdrawiam

19.02.2022
Witam Państwa serdecznie. Mam pytanie- ile orientacyjnie wyniesie wycinka drzew w Państwa serwisie? Na mojej posesji rośnie drzewo kasztanowe, jest ono spróchniałe w środku. Czy podejmą się Państwo tej usługi? Jakie maja Państwo terminy? Czekam na odpowiedź, ponieważ boję się, że drzewo może w każdej chwili runąć.

12.01.2022
Poszukuję w pobliżu sprawdzonego specjalisty do usługi przycięcia drzewa. Czy zajmują się Państo tego typu usługami? Jeżeli tak, to jaki byłby to orientacyjy koszt oraz czas oczekiwania na specjalistę? Czy koszty tkiego przycięcia są wysokie? Czy cały proces trwa długo?

19.12.2021
Ile orientacyjnie kosztuje przycięcie kilku drzew na działce budowlanej w Waszej firmie? Drzewa zagrażają bezpieczeństwu, ponieważ są już stare i próchnieją, a mam małe dzieci i boję się o nie. Proszę i informację.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063