Wycinka Drzew Warszawa

Mamy dostępnego jednego fachowca od wycinki drzew w Warszawie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Wycinka Drzew Artex Artur Żbikowski
Sprawdź szczegóły

Wycinka Drzew Artex Artur Żbikowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 300 zł
Wycinka Drzew Warszawa
Sprawdź szczegóły
Zdrowy wygląd drzew, pożądane kształty krzewów czy wyrastanie nowych pędów to przede wszystkim zasługa odpowiedniego cięcia drzew, zarówno tych owocowych, jak i ozdobnych. Odpowiednie cięcia gwarancją silny wzrost i obfite plony. Jeśli chcesz ...
Wybrane pytania od klientów
Warszawa Wawer 23.06.2022
WItam Mam do wycięcia 4 duże brzozy . Proszę o wycenę i propozycję cen.
Warszawa Białołęka 23.05.2022
Dzień Dobry.Mam jedno drzewo do wycięcia i chciałbym , żeby je pociąć na drzewo kominkowe.Zależy Mi na szybkiej realizacji. Jaki koszt usługi?
Warszawa Wawer 18.05.2022
Skrócenie tui do wysokości 4 m
Pytania od klientów

16.04.2022
Dzień dobry, mamy na posesji stare i schorowane drzewo. Chcemy je pilnie zlikwidować, ale mam pytanie czy potrzebuję jakichś pozwoleń zanim przystąpią Państwo do działania w tej materii? I najważniejsze, skąd wziąć takie pozwolenie? Za każdą radę z góry serdecznie dziękuję.

07.04.2022 Bielany
Dzień dobry Zwracam się z prośbą o wycenę przycięcia konserwacyjnego drzew na przedszkolnych placach zabaw w Warszawie. Jest tam 8 starych sosen, kilka akacji i tuje, dąb, dwie brzozy i kilka klonów. Wiele z tych drzew ma suche gałęzie zagrażające bezpieczeństwu dzieci i pracowników. Bardzo proszę o informację dotyczącą kosztów i ewentualnych terminów.

20.03.2022
Czy do wycinki drzew to dobrze trafiłam? Mam tyle na głowie, a jeszcze rodzice mnie poprosili żeby u nich w ogrodzie zająć się wycinką drzew. Nie wiem czy chcą coś poprzycinać czy się pozbywać, bo te koncepcje się zmieniają jak w kalejdoskopie. Podam numer do Mamy to bym poprosiła żeby dobry i cierpliwy Arborysta się zajął zleceniem, dobrze?

05.03.2022
Witam, mam działeczkę rekreacyjną. Sezon się zbliża, zaraz majówka, planujemy spotkanie z grupą znajomych, będzie grill i inne atrakcje. Kobitki to pewnie będą chciały złapać trochę słońca. I tu jest problem, bo mam szpetne krzaki, które zacieniają działkę. Dałoby radę je wyciąć jeszcze w tym miesiącu? Macie terminy?

04.03.2022
Witam, ostatnie wichury nieco nas wszystkich przeraziły. Zwłaszcza, że na działce jedno z drzew chyba się ułamało, bo jest przechylone w sporym stopniu. Może to zagrażać bezpieczeństwu, dlatego pilnie szukam arborysty, który nas poratuje, zajmie się wycinką, najlepiej z wysięgnika.

28.01.2022
Witam, czy można poprosić o przesłanie cennika jeśli chodzi o wycinkę drzew? Miałabym do wycięcia jedno drzewo w ogrodzie. Stare już, nie rodzi nowych owoców, wolimy zasadzić coś nowego. Ale zanim podejmiemy decyzję kogo wybrać do wykonania to muszę zapytać ile kosztuje u Państwa taka usługa? Chętnie porównam z konkurencją ;)

23.01.2022
Dzień dobry, szukam pomocy dla mojej Babci. Zwykle tematem zajmował się Dziadek, ale po jego śmierci musimy szukać wsparcia u profesjonalistów, on radził sobie z tym wspaniale (działkowicz z zamiłowania) , więc szukam rzetelnego technika. Na działce (ROD) konieczne jest wycięcie gałęzi z kilku drzew. Mamy tam wiśnię, dwie grusze, czereśnię i śliwę. Można liczyć też na wywóz gałęzi po skończonej pracy?

29.11.2021
Odziedziczyliśmy z małżonkiem dom po jego babci. Trochę trzeba teraz w niego włożyć żeby doprowadzić go do stanu używalności i dostosowania go do naszych standardów. Jako, że wiosna za oknami to trzeba się zająć też ogrodem. Niestety na posesji jest sporo uschniętych drzew, więc trzeba będzie je przyciąć i usunąć gałęzie. Mogę prosić o polecenie dobrej firmy, która się tego podejmie?

23.11.2021
W sumie to żonie przeszkadzają dwa drzewa, na nowej działce rekreacyjnej, którą niedawno kupiliśmy. Mówi, że są zaniedbane, nie do odratowania. Ja się na tym nie znam, ale przyda nam się firma, która spojrzy na to okiem specjalisty i ewentualnie zajmie się usunięciem drzew.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502