Wycinka Drzew Toruń

Mamy dostępnego jednego fachowca od wycinki drzew w Toruniu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Naprawa Komputerów, Wymiana Zamków i Serwis Bram Ar Technika Aleksander Roliński
4.8
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły

Naprawa Komputerów, Wymiana Zamków i Serwis Bram Ar Technika Aleksander Roliński

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Wycinka Drzew Toruń
Sprawdź szczegóły
Firma specjalizuje się w naprawach sprzętu komputerowego i zamków. Jeśli potrzebujesz pomocy przy instalacji oprogramowania komputerowego, chcesz wymienić matrycę w laptopie, przez przypadek Twój komputer został zalany lub poszukujesz innego rodzaju ...
Pytania od klientów

10.03.2022
Mam takie pytanie: ile wyniesie mnie skrócenie drzewa, które znajduje się w ogrodzie koło mojego domu? Po ostatnich wichurach trochę się ułamało i teraz stanowi zagrożenie w związku z czym sprawa jest całkiem pilna i poważna. Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź w tej sprawie żebym wiedział czy mam szukać ewentualnie gdzieś indziej. Pozdrawiam.

27.01.2022
Witam ile kosztowałaby wycinka drzew z podnośnika? Mam u siebie w ogrodzie takie drzewo a że obok się buduje sąsiad to przez to drzewo zachodzi mała kolizja z projektem budowlanym i będe musiał się pozbyć tego drzewa. Daliby radę państwo jakoś mi z tym pomóc?

19.01.2022
Dzień dobry chciałbym się zapytać czy świadczą państwo taką usługę jak alpinistyczna wycinka drzew i jeżeli tak, to ile ona kosztuje? Chodzi o to że w prywatnym lesie mamy jedno drzewo które już usycha i chcielibyśmy się go po prostu pozbyć. Czy moglibyśmy liczyć na waszą pomoc? Proszę o jakiś kontakt w tej sprawie. Pozdrawiam

10.01.2022
Chciałbym się tak orientacyjnie zapytać - ile wyniesie likwidacja drzewa rosnącego na działce pod miastem? Jeśli będzie trzeba to zapłacę za dojazd. Zależy mi na tym żeby się go pozbyć, odkąd wiały trochę mocniejsze wiatry to się ułamało i teraz tylko przeszkadza. Mogę liczyć na jakąś pomoc w tej sprawie?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502