Wycinka Drzew Tarnów

Usługi Elektryczne Gg Electric Grzegorz Góra

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 50 zł
Wycinka Drzew Tarnów
Sprawdź szczegóły
Brak prądu wiąże się na ogół z wieloma utrudnieniami. Polecani fachowcy znają wszystkie przyczyny takich awarii, a podczas wieloletniego wykonywania zawodu nauczyli się doskonale sobie z nimi radzić. W zakresie ich działań znajdziesz zakładanie żyrandoli, ...
Pytania od klientów

31.03.2022
Witam szanownego pana. Zdaje się, że pan działa też w okolicy mojego zamieszkania dlatego postanowiłem się tu zgłosić. Chodzi o przycięcie krzewów i najlepiej usunięcie korzeni jeśli się da, na polu koło mojego domu. Okazuje się że występuje kolizja z instalacją wodociągową a potrzebny jest nam dostęp do niej. Ile by mnie kosztowała taka usługa?

18.01.2022
Witam serdecznie, poszukuję kogoś, dla kogo alpinistyczna wycinka drzew nie stanowi problemu. Chodzi o to, że mam na działce rekreacyjnej kilka drzew i jak się okazało powodują one kolizję z instalacją wodociągową. Czy znajdę u was kogoś kto mógłby mi pomóc?

27.12.2021
Witam. Potrzebna jest mi jakaś firma odwycinki drzew i tego typu spraw i przypadkiem trafiłem na tę stronę. Mam nadzieję, że znajdę tu to czego potrzebuje :) Chciałbym w sadzie na mojej działce zrobić mały "remont" i w związku z tym potrzebna mi będzie między innymi wycinka krzewów, z którą akurat sam nie jestem w stanie sobie poradzić. Czy mógłbym liczyć na jakąś pomoc z waszej strony? pozdrawiam

05.12.2021
Szukam w pobliżu firmy, która zajmuje się profesjonalnym przycięciem drzew. Mam na posesji obumierające drzewo. Z jednej strony ma liście a z drugiej strony jest zupełnie gołe. Nie wiem czy da się je odratować czy niestety trzeba spisać je na straty. Jestem ciekawa jaka będzie cena przyjazdu, zdiagnozowania problemu i ewentualnego wykonania usługi. Z góry dziękuję za jak najszybszą odpowiedź.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502