Wycinka Drzew Sędziszów Małopolski

Usługi Elektryczne Gg Electric Grzegorz Góra

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 50 zł
Sędziszów Małopolski
Sprawdź szczegóły
Brak prądu wiąże się na ogół z wieloma utrudnieniami. Polecani fachowcy znają wszystkie przyczyny takich awarii, a podczas wieloletniego wykonywania zawodu nauczyli się doskonale sobie z nimi radzić. W zakresie ich działań znajdziesz zakładanie żyrandoli, ...
Pytania od klientów

09.02.2022
Witam. Posiadam sporej wielkości działkę rekreacyjną w pobliżu jeziora, niedaleko zjazdu ze średnicówki. Chciałbym zamówić usługę polegającą na wycięciu krzaków z południowej jej części. Ile kosztuje taka usługa na działce ROD? O jakiej porze roku najlepiej wykonać taki zabieg i jak często trzeba będzie go powtarzać?

01.02.2022
Posiadam 10 hektarów pola, wzdłuż którego biegną słupy wysokiego napięcia. Zwracam sie z zapytaniem ile wyniesie mulczowanie na takim obszarze? Jestem zmuszony wykonać taka usługę na swoim terenie ze względu na kolizję z wspomnianą instalacją elektryczną.

31.01.2022
Jestem w posiadaniu malowniczo położonego terenu, na którym chciałbym wybudować domek letniskowy. Przeszkadza mi jednak 5 drzew rosnących na tym terenie. ich rozmieszcenie koliduje z planami architekta. Chciałbym zapytać ile kosztuje usunięcie wspomnianych drzew?

22.11.2021
Zależy mi na szybkim usunięciu drzew i gałęzi z fragmentu prywatnego lasu przylegającego do mojej posesji. Jestem zdecydowany wykonać taką usługę, ponieważ drzewa zacieniają działkę. Ile to kosztuje? Na kiedy możemy się umówić?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502