Wycinka Drzew Rzeszów

Mamy dostępnego jednego fachowca od wycinki drzew w Rzeszowie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe Piobea Beata Maciejewska
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe Piobea Beata Maciejewska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Wycinka Drzew Rzeszów
Sprawdź szczegóły
Zadbaj o swój komfort i samopoczucie i zleć czyszczenie wykładziny lub odświeżanie tapicerki meblowej bądź samochodowej jeszcze dziś! Jesteś rodzicem małego alergika? A może masz psy lub koty, przez które kanapa nie pachnie zbyt ładnie? ...

Usługi Elektryczne Gg Electric Grzegorz Góra

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 50 zł
Wycinka Drzew Rzeszów
Sprawdź szczegóły
Brak prądu wiąże się na ogół z wieloma utrudnieniami. Polecani fachowcy znają wszystkie przyczyny takich awarii, a podczas wieloletniego wykonywania zawodu nauczyli się doskonale sobie z nimi radzić. W zakresie ich działań znajdziesz zakładanie żyrandoli, ...
Pytania od klientów

22.03.2022
Poszukuję pilnie arborystę. Mam do usunięcia gałęzie drzew, które leżą na działce po ostatniej wichurze. Dodatkowo trzeba zbadać jedno drzewo, któremu grozi uschnięcie. Może da się jeszcze coś zrobić, żeby odżyło. Bardzo proszę o niformację jaka bdzie cena wykonania tego typu usługi i na kiedy byśmy mogli się umówić w celu obejrzenia drzewa? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

02.02.2022
Czy mają Państwo w zakresie usług mulczowanie? Zależy mi na szybkim wykonaniu w naszym sadzie. Czy Wasza firma posiada odpowiedni sprzęt? Proszę też o informację ile wyniesie wykonanie takiego zlecenia?!

26.12.2021
Kupiliśmy działkę budowlaną, zeszli nam trochę z ceny, bo na terenie było kilka uschniętych drzew i gałęzi do ogarnięcia. Przykry widok, więc chcemy prędko doprowadzić to do porządku. Chętnię umówię się w najbliższym możliwym terminie z firmą, która podejmie się szybkiego i skutecznego usunięcia tego uschniętego próchna.

11.12.2021
Witam, chciałabym przyciąć drzewo w sadzie. Właściwie nie ja, szukam solidnej firmy dla teściów. Zależy mi na sprawdzonych kontaktach, żeby nie zapłacić za tak podstawową usługę jak za przysłowiowe zboże. Z góry dziękuję za każdy cenny kontakt, a jeśli terminy relizacji będą dogodne to już w ogóle super!
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502