Wycinka Drzew Rybnik

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Rybnik
Pytania od klientów

05.03.2022
Dzień dobry, jaki jest czas realizacji zleceń w Waszej firmie? Przyszła wiosna, więc pewnie cały czas dzwonią i piszą do Was w sprawie przycięcinania i usuwania gałęzi. Dali byście radę na małe zleconko do mnie wpaść? Chcę tylko przyciąć jedno drzewo na działce rekreacyjnej, pomożecie?

28.02.2022
Witam Państwa i proszę o w miarę szybki odzew w kwestii mojego problemu. Jestem właścicielem posesji, ale niestety drzewo obok domu straszy mi dzieci w nocy. Gałęzie są za długie, stukają o okna. W nocy szczególnie to uprzykrza nam życie. Jaki byłby najszybszy czas przyjazdu do przycięcia gałęzi i skrócenia drzewa?

12.01.2022
Mam kilka krzewów do przycięcia. Porzeczka czerwona i czarna, agrest i borówka. Mają Państwo specjalistów, którzy znają się na pracy w sadzie? Po zimie trzeba zadbać o krzewy owocowe, więc bedę zaobowiązny za szybką odpowiedź w tym temacie.

30.12.2021
Dzień dobry, jesteśmy świeżo po zakupie nowego domu (z rynku wtórnego), chcemy dobudować garaż, ale mamy problem z zadrzewieniem działki. Chciałbym zamówić usługę frezowania pnia, koliduje nam to z instalacją elektryczną, a chcemy wszystko solidnie przygotować zanim zaczniemy budowę .Ile wyniesie taka usługa w trybie pilnym?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063