Wycinka Drzew Ropczyce

Usługi Elektryczne Gg Electric Grzegorz Góra

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 50 zł
Wycinka Drzew Ropczyce
Sprawdź szczegóły
Brak prądu wiąże się na ogół z wieloma utrudnieniami. Polecani fachowcy znają wszystkie przyczyny takich awarii, a podczas wieloletniego wykonywania zawodu nauczyli się doskonale sobie z nimi radzić. W zakresie ich działań znajdziesz zakładanie żyrandoli, ...
Pytania od klientów

15.04.2022
Witam. Po ostatniej wichurze na mojej posesji znajduje się mnóstwo gałęzi. Zostały porozżócane po całej posesji. Zwracam się z zapytaniem czy usuwają Państwo gałęzie drzew? Ile kosztuje taka usługa? Jak długi jest termin oczekiwania?

06.02.2022
Zastanawiam się ile wyniesie koszt usługi w postaci skrócenia drzewa? Umiejscowione jest ono na naszym polu uprawnym. stanowi spora przeszkodę ze względu na swoją wielkośc, daje duże zacienienie. Jest to problem przy wschodzeniu zboża.

11.01.2022
Muszę w jak najszybszym czasie usunąć gałęzie ze swojej posesji w miejscu gdzie powstała kolizja z intsalacją wodociągową. Problem pojawił się w momencie chęci wymiany całej instalacji na nową. Bardzo zależy mi na czasie, ponieważ mam już umówioną ekipę montażową. Czy jest możliwe ustalenie terminu wykonania prac na najbliższy tydzień? Jakie są koszta takiej usługi?

19.12.2021
Dzień dobry. Zwracam się z zapytaniem dotyczącym alpinistycznej wycinki drzew. Czy mają Państwo taką usługę w swoim pakiecie? Jaki czas oczekiwania na wykonanie takiej usługi? Dodam tylko, iż drzewa znajdują się na działce budowlanej. Musimy się ich pozbyć ze względu na kolizję z projektem budowlanym.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502