Wycinka Drzew Piaseczno

Mamy dostępnego jednego fachowca od wycinki drzew w Piasecznie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Wycinka Drzew Artex Artur Żbikowski
Sprawdź szczegóły

Wycinka Drzew Artex Artur Żbikowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 300 zł
Wycinka Drzew Piaseczno
Sprawdź szczegóły
Zdrowy wygląd drzew, pożądane kształty krzewów czy wyrastanie nowych pędów to przede wszystkim zasługa odpowiedniego cięcia drzew, zarówno tych owocowych, jak i ozdobnych. Odpowiednie cięcia gwarancją silny wzrost i obfite plony. Jeśli chcesz ...
Pytania od klientów

20.04.2022
Witam Waszą firmę. Posiadam w naszym mieście działkę ROD rekreacyjną, na której mam warzywa, owoce i kilka drzew. Szukam firmy, która zajmuje się likwidacją drzew, gdyż jedno z nich na mojej posesji bardzo przeszkadza moim niezbyt ugodowym sąsiadom. Ile mnie bedzie kosztować wycinka?

18.03.2022
Dzień dobry, ile wyniesie likwidacja drzewa na działce budowlanej? Za około osiem miesiacy zaczynamy budowę domu i w miejscu gdzie będą fundamenty stoi bardzo duże drzewo. Musimy się go niestety pozbyć, bo tam przewidziany jest akurat salon naszego domku. Ile wyniesie wycinka?

23.01.2022
Posiadam niestandardowe zapytanie odnośnie usuwania pnia. Na polu u moich dziadków znajduje się obumierające drzewo i pień, który należy usunąć. Dziadkowie potrzebują kosztorysu, ile ich to wyniesie?

24.12.2021
Na mojej posesji obok domu posiadam kilkanaście drzew. Doszliśmy do wniosku z żoną, że chcemy mieć więcej przestrzeni na działce i wyciąć troche drzew lecz są one bardzo wysokie. Macie w asortymencie wyciągnik?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502