Wycinka Drzew Otwock

Mamy dostępnego jednego fachowca od wycinki drzew w Otwocku
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Wycinka Drzew Artex Artur Żbikowski
Sprawdź szczegóły

Wycinka Drzew Artex Artur Żbikowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 300 zł
Wycinka Drzew Otwock
Sprawdź szczegóły
Zdrowy wygląd drzew, pożądane kształty krzewów czy wyrastanie nowych pędów to przede wszystkim zasługa odpowiedniego cięcia drzew, zarówno tych owocowych, jak i ozdobnych. Odpowiednie cięcia gwarancją silny wzrost i obfite plony. Jeśli chcesz ...
Wybrane pytania od klientów
Otwock 23.02.2022
Dzień dobry, chciałbym zredukować o około 25-30% tj. bez potrzeby załatwiania pozwolenia wysokość trzech brzóz na terenie mojej działki. Drzewa mają około 15-20m wysokości. Prośba o informację, jaki byłby koszt takiej usługi. W kwestii terminu się dostosuję, przy czym chciałbym temat ogarnąć, zanim jeszcze rozwiną się liście, tj. najpóźniej do końca kwietnia.
Pytania od klientów

17.02.2022
Dzień dobry, chcę ściąć / przyciąć dwa drzewa, srebrne świerki, wysokość ponad 1 piętro domu jednorodzinnego.

24.12.2021
Chciałbym się umówić z waszym serwisem na przycięcie drzew na mojej działce niedaleko, około 15km od granicy miasta. Mam nadzieję, że dojeżdzacie też państwo poza miasto? Jeżeli będzie trzeba, to pokryję wszelkie koszty dojazdu bo zależy mi na wykonaniu tej usługi. Nie jest to pilne, niemniej chciałbym aby zostało wykonane najlepiej w tym miesiącu.

15.12.2021
Dzień dobry, pilnie poszukuję fachowca do wycięcia kilku gałęzi z drzewa rosnącego obok domu. Zamontowałem ostatnio antenę i okazuje się, że to drzewo zakłóca sygnał z niej.Kiedy najszybciej mógłby ktoś przyjechać? Tym bardziej potrzebuję tej usługi bo nie chodzi o mój dom, a moich rodziców i być bez telewizora to dla nich jak bęz ręki. Proszę o pilny kontakt w tej sprawie.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502