Wycinka Drzew Ostrów Wielkopolski

Wycinka Drzew Rozgardens Patryk Różański

Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 60 zł
Ostrów Wielkopolski
Sprawdź szczegóły
Praca w ogrodnictwie wymaga wiedzy, kwalifikacji i wysokiego poczucia estetyki. Zespół tej firmy składa się z architektów i w większości dyplomowanych ogrodników. Wszystkich pracowników łączy pasja i zamiłowanie do ogrodów, ...
Pytania od klientów

09.04.2022
Witam, w pobliżu obrzeży miasta znajduje się moja działka budowalna, na której za kilka lat rozpocznie się budowa mojego wymarzonego domu. Już teraz dbam bardzo o swój przyszły ogród i staram się, aby działka nie była zapuszczona. Potrzebuje wycinki krzewów w ogrodzie, myślę że sama nie zrobię tego tak dobrze jak specjalista.

18.02.2022
Zwracam się do Waz z jednym pytankiem. Macie na stronie zakres prac ogrodwych, ale nie dotarłam do informacji czy mulczowanie na polu też zalicza się do usług, które wykonujecie? Zależy mi na terminie na przyszły tydzień.

12.12.2021
W pobliżu sklepu budowlanego w naszym mieście znajduje się moja działka rekreacyjna, na której posiadam około siedem drzew. Cztery z nich zdecydowanie dopadło uschnięcie, dlatego potrzebuje usługi wycinki drzew. Chce w ich miejsce zasadzić nowe drzewa owocowe. Jaki to jest koszt od wycinki jednego drzewa?

26.11.2021
Witam, kontaktuje się w sprawie skrócenia drzew na mojej posesji. Drzewa przestały owocować i wydawać plony, wydaje mi się że potrzebne jest dość zdecydowane cięcie, aby mogły się od nowa odbudować. Jaki macie termin na ten tydzień?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502