Wycinka Drzew Mysłowice

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Mysłowice
Pytania od klientów

13.04.2022
Kontaktuje się z Państwem jako firmą, która na poważnie zajmuje się wycinką drzew. Nie szukam prostej małej firmy, gdyż zależy mi na dość ekstremalnej usłudze. Będzie to takowa alpinistyczna wycinka. Drzewo ma kilka dobrych metrów i trzeba zdecydowanie posiadać odpowiedni sprzęt. Drzewo przeszkadza w instalacji elektrycznej i nie możemy niestety dłużej już bagateliować tej sytuacji.

09.03.2022
Zwracam się z zapytaniem odnośnie przycinania krzewów. Na działce mamy kilkanaśćie arów krzaków i małych drzew, ale niestety następuje kolizacja projektem budowalnym naszego domu i mamy nakaz przycięcia krzaków, jaki koszt przewidujecie?

23.01.2022
Jakie macie obecnie terminy na wycinkę drzew? Pilnie poszukuje osoby/firmy, która podejmnie się wycinki drzew na mojej działce budowlanej, gdyż stanową one zagrożenie dla życia ludzkiego. Można na jutro?

23.12.2021
Interesuje mnie usunięcie gałęzi w ogrodzie. Wyczytałam w interencie, że zajmujecie się takimi sprawami na terenie naszego miasta. W pierwszej kolejności potrzebuje w miarę dokładnej wyceny oraz wyznaczenia przewidywango terminu realizacji.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063