Wycinka Drzew Lubin

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dezynfekcji i Wycinki Drzew Lewkorp Kamil Lewko
Sprawdź szczegóły

Usługi Dezynfekcji i Wycinki Drzew Lewkorp Kamil Lewko

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Lubin
Sprawdź szczegóły
Walczysz z nieprzyjemnym zapachem w swoim domu, a sprzątanie i tradycyjne środki czyszczące nie są skuteczne? Problem może być poważniejszy, niż początkowo mogło Ci się wydawać i konieczne jest zlecenie dezodoryzacji fachowcom, którzy zadbają ...
Pytania od klientów

11.02.2022
Witam, moje pierwsze pytanko jakie do Was skieruje dotyczy wysięgnika - posiadacie taki? Będzie potrzebny aby móc dokonać u mnie wycinki bardzo wysokich drzew. Przeszkadza to nam, ponieważ zakrywa bardzo dużą część dachu i okien dachowych. Jaki byłby koszt usługi?

05.02.2022
Dzień dobry, mieszkam w mieszkaniu w centrum miasta, ale mamy z rodzinką działkę ROD pod miastem, na którą jeżdzimy odpocząć od zgiełku i tłumu codziennego. W okolicy naszej jest dużo osób, które szuka przycinki drzew, a w tym również my, gdyż konary stanowią zagrożenie. Jaki koszt?

06.01.2022
Witam, wyszukałam w internecie, że zajmujecie się wycinką i przycinaniem drzew. Na moim polu jest jedno bardzo stare drzewo, które stoi tam hoho już z kilkadziesiąt lat pewnie i zagraża bardzo bezpieczeństwu, ponieważ z uwagi na wiek nie jest w najlepszym stanie. Możecie podjechać jutro np? Zależy mia na szybkim dość załatwieniu sprawy.

25.12.2021
Dzień dobry. Odnalazłam Was jako wycinkę drzew. Potrzebuje wycięcia gałęzi na posesji, gdyż robi się tam kolizja z instalacją elektyczną. Ile wyniesie mnie to mniej więcej? Pozdrawiam!
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502