Wycinka Drzew Kalisz

Wycinka Drzew Rozgardens Patryk Różański

Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 60 zł
Kalisz
Sprawdź szczegóły
Praca w ogrodnictwie wymaga wiedzy, kwalifikacji i wysokiego poczucia estetyki. Zespół tej firmy składa się z architektów i w większości dyplomowanych ogrodników. Wszystkich pracowników łączy pasja i zamiłowanie do ogrodów, ...
Pytania od klientów

16.04.2022
Dzień dobry. Mam działkę ROD. Potrzebuję arborysty, który skróciłby mi drzewo - jedną z jabłoni, która została poważnie uszkodzona przez ostatnio wiejące silne wiatry. Wykonujecie te usługi w moim rejonie? Chodzi właściwie o okolice centrum miasta.

16.02.2022
Nie wiem jak mam zacząć. Wiem tyle, że potrzebuję usługi usunięcia pozostałości po drzewie - to chyba fachowo nazywa się frezowanie pnia - na mojej działce rekreacyjnej. Kiedy przyjedziecie? Oczywiście szukam lokalnie działającej firmy. Możemy tak naprawdę już w najbliższy poniedziałek umówić się na wizję lokalną.

16.12.2021
Pilnie potrzebna jest likwidacja drzewa na polu, które rośnie przy samej drodze wjazdowej. Usycha ono od kilku lat. Szczerze, to wygląda już na mrtwe. Poproszę o wycenę takiej usługi i kontakt zwrotny. Nie jestem jedynym decydentem w tej sprawie, jednakże liczę na szybki odzew w sprawie.

22.11.2021
Witam. Szukam fachowca, kto wykonałby na terenie posesji moich teściów usługę mulczowania. Jest ktoś taki w promieniu 10 kilometrów od naszej miejscowości?. Dojazd jest nadal w cenie prawda? Ile kosztuje sama taka usluga? Chodzi o szybką i solidną usługę. Jest możliwość zapłacenia przelewem? Czy tylko gotówką na miejscu?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502