Wycinka Drzew Jaworzno

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Jaworzno
Pytania od klientów

10.04.2022
Dzień dobry. U dziadków na działce rekreacyjnej są dwa drzewa, które rzucają olbrzymi cień na znaczną część przyległego terenu.Czy jest opcja ich szybkiego usunięcia? Ewentualnie jakie są dostępne terminy. Cena jest konkurencyjna za takową usługę? Proszę o szybkie info zwrotne, bo nie każdego dnia mogę odebrać telefon, a chcę to załawić jak najszybciej to możliwe.

19.01.2022
Witam czy macie usługi arborysty w swojej ofercie? Jeżeli tak, to chciałbym, aby lokalny fachowiec przybył do mnie i usunął czałkowice drzewo, które próchnieje. Jest to możliwe w środe? Oby tak. Zapraszam do kontaktu, ale wyłącznie telefonicznego. Dodam, że mieszkam w pobliżu miasta - takie przedmieścia właściwie.

26.11.2021
Szukam firmy, która posiada wysięgnik i świadczy wycinkę drzew. Na posesji mojego kuzyna są dwa albo trzy drzewa wymagające natychmiastowego zabiegu. Jest możliwe załatwienie tego na cito? Ile to by kosztowałoby, jakie są najbliższe terminy?

22.11.2021
Po ostatnich wichurach w prywatnym lesie moich rodziców trzy z nich potrzebują natychmiastowego przycięcia, gdyż zagrażają bezpieczeństwu nam wszystkim. Ile kosztowałaby taka usługa teraz?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063