Wycinka Drzew Jastrzębie-Zdrój

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Jastrzębie-Zdrój
Pytania od klientów

08.01.2022
Szukam taniego fachowca, który wyciąłby mi krzew wysoki na około 1m. na mojej posesji. Ile wyniesie u Was taka usługa? Jest opcja, aby to zrobić jeszcze w tym tygodniu? Bardzo mi na tym zależy, gdyż w najbliższy weekend mam gości, których dawno nie widzialem i chciałbym aby ogród był idealny do tego czasu.

19.12.2021
Dzień dobry. Potrzebuję technika, który znacznie skróciłby kilka drzew na moim podwórzu. Drzewa wyraźnie przeszkadzają mi w normalnym funkcjonaniu - salon jest nienatrualnie zacieniony. Szukam w promieniu 10 km od centrum.

19.12.2021
W jakim czasie na działce ROD byłby ktoś od Państwa w stanie wyciąć trzy uschnięte drzewa z szerokim pniem. Stanowią one zagrożenie dla odpoczywająch i bawiących się dzieci. Potrzebuję do tego jakiegoś specjalnego pozwolenie, skoro to moja przestrzeń? Proszę o kontakt w sprawie do południa. Najchętniej poprzez e-mail.

26.11.2021
Witam. W okolicy poszukuję osoby, która fachowo zajmuje się usunięciem drzew z prywatnych posesji. W moim małym sadzie z tyłu domu rosną dzikie wiśnie, które stanowią kolizję z moim projektem budowlanym. Czy możemy umówić się w najbliższym czasie na wywiad i rozpoznanie terenu z fachowcem? Bardzo mi zależy, aby to było możliwe jeszcze w tym tygodniu.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063