Wycinka Drzew Gliwice

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Gliwice
Pytania od klientów

20.03.2022
Piszę do Was, gdyż mam niemały problem. Potrzebuję pilnie wyciąć drzewo - małą sosnę na mojej posesji, która wygląda na uschniętą. W jakim czasie jest to możliwe? Chcę jak najszybciej się jej pozbyć, gdyż zakłóca mi ona dalsze prace w ogrodzie.

01.03.2022
W jakim czasie jesteście w stanie przyjechać i usunąć gałęzie drzew przed moim oknami? Trzeba wyciąć kilka z nich. Posiadam już pozwolenie od spółdzielni. Bardzo mi zależy na szybkim załatwieniu sprawy, gdyż nie dość, że mi przeszkadzają to jeszcze stwarzają zagrożenie. Proszę o odpowiedź w tej sprawie.

13.02.2022
Dzień dobry. Nie wiem czy tym się także zajmujecie, ale szukam kogoś w okolicy, kto wykona frezowanie pnia, gdyż zacienia on moją działkę, na której mam rabaty wiosennych kwiatów. Ile to by kosztowało? A kiedy byłoby to możliwe? Dojeżdzacie na wieś? Mieszkam 10 kilometrów od centrum miasta. Acha jeszcze jedno ważne pytanie - wystawiacie fakturę VAT?

08.12.2021
Witam. Mam działkę budowlaną. Zastanawiam się ile wyniesie za przycięcie trzech wysokich na 1,5 metra krzewów? Zbytnio się rozrosły i wchodzą aż na ogrodzenie i brzydko to wygląda. Zależy mi na czasie.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063