Wycinka Drzew Dąbrowa Górnicza

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Dąbrowa Górnicza
Pytania od klientów

19.04.2022
Dzień dobry. Mam pytanie, ile kosztuje usługa usunięcia drzew razem z korzeniami w ogrodzie u klienta? Pytam, ponieważ mam kilka drzew do wycięcia w ogrodzie, który będzie przearanżowany, dlatego potrzebny jest skuteczny fachowiec, któy starannie usunie drzewa. Jak długo trwałby proces? Wyczekuję odpowiedźi.

28.03.2022
Szukam firmy od usunięcia pnia na prywatnej działce. Potrzebuję serwisu dość pilnie, ponieważ pień tworzy kolizję z instalacją elektryczną,a za kilka dni wspomniana instalacja elektryczna będzie wymieniana. Czy podejmą się Państwo tej usługi w jak najszybszym czasie? Jaka byłaby orientacyjna cena za usługę? Zależy mi na czasie, dlatego czekam na odpowiedź z niecierpliwością.

28.01.2022
Potrzebuję wycinki drzew w moim sadzie. Zaczyna się sezon letni i drzewa przeszkadzają mi oraz moim domownikom. Czy posaidają Państwo fachowca w serwisie, który podjąłby się wycinki z wysięgnika? Czekam na informację. Jaki byłby to koszt?

18.01.2022
Witam. Pozukuję w swojej okolicy sprawdzonego fachowca do wycinki drzew w moim ogrodzie. Od kilku lat posiadam drzewa, które rozrosły się na taką skalę, że obawiam się, że na ten moment zagrażają one bezpieczeństwu. Czy podejmą się Państwo skutecznej wycinki drzew w szybkim terminie? Proszę o odpowieź, gdyż zależy mi na tej sprawie.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063