Wycinka Drzew Bydgoszcz

Mamy dostępnego jednego fachowca od wycinki drzew w Bydgoszczy
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Naprawa Komputerów, Wymiana Zamków i Serwis Bram Ar Technika Aleksander Roliński
4.8
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły

Naprawa Komputerów, Wymiana Zamków i Serwis Bram Ar Technika Aleksander Roliński

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Wycinka Drzew Bydgoszcz
Sprawdź szczegóły
Firma specjalizuje się w naprawach sprzętu komputerowego i zamków. Jeśli potrzebujesz pomocy przy instalacji oprogramowania komputerowego, chcesz wymienić matrycę w laptopie, przez przypadek Twój komputer został zalany lub poszukujesz innego rodzaju ...
Wybrane pytania od klientów
Bydgoszcz 23.06.2022
Mam na ogródku świerk wyskoki około 12m i chciałbym go skrucic o 2 lub 3 m aby nikomu nie zagrażał. Jaki był by koszt i czy potrzebuje do tego zezwolenia?
Pytania od klientów

26.03.2022
Przeglądałam dzisiaj Państwa ofertę na stronie internetowej i mam do Państwa dwie sprawy. Proszę mi powiedzieć ile wyniesie mulczowanie trawnika przed domem? A druga sprawa to taka, że drzewo na polu umarło i zagraża bezpieczeństwu podczas żniw. Czy podejmiecie się takich usług? Bardzo porszę o kontakt w tej sprawie.

25.03.2022
Poszukuję w okolicy specjalistycznej firmy od wycięcia krzaków na terenie posesji prywatnej. Teren jest mocno zarośnięty a ja niestety nie mam odpowiedniego sprzętu żeby sobie z tym samemu poradzić. Czy mogę prosić o podanie orientacyjnych kosztów wykonania usługi? Jakie są terminy na zrobienie porządku na mojej posesji? Z góry dziękuję za jak nkszybszą odpowiedź.

07.12.2021
Jestem zainteresowana usunięciem drzew na mojej działce. Mam kilka sztuk takich, które już obumierają i gałęzie same się łamią i spadają. Czy muszę mieć jakąś zgodę na wycięcie drzew z mojej działki? Jaki to będzie koszt? Bardzo proszę o informacje.

04.12.2021
Mam nietypowe pytanie. Czy podejmiecie się takiej usługi? Potrzebuję skrócenia drzewa, które rośnie w moim ogrodzie. Chodzi o to, że będziemy stawiać nowy domek i drzewo, które tam rośnie wejdzie w kolizję z instalacją wodociągową. Czy podejmiecie się takiej usługi? Jaki będzie koszt usługi? Czy długo trzeba czekać na wasz przyjazd?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502