Wycinka Drzew Bielsko-Biała

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Bielsko-Biała
Pytania od klientów

26.02.2022
Dzień dobry. Czy zajmujecie się Państwo usuwaniem gałęzi drzew? Na działce budowlanej mam obumierające drzewo. Trzeba będzie je docelowo wyciąć ale większym zagrożeniem są w tej chwili gałęzie, które się łamią i spadają. Bardzo proszę o podanie terminu wykonania usługi o orientacyjne koszty.

28.12.2021
Dzień dobry. Bardzo pilnie potrzebuję usunięcia drzew i gałęzi. Po ostatniej wichurze na działce zostały połamane drzewa. Kilka gałęzi jeszcze zwisa i stanowią zagrożenie dla przechodniów. Bardzo proszę o pilną interwencję zanim dojdzie do nieszczęścia.

24.12.2021
Dzień dobry. Czy zajmujecie się profesjonalną wycinką drzew? Mam średniej wielkości sad i niestety kilka z drzew uschło. Muszę je jak najszybciej usunąć żeby w razie silnych wiatrów nie uszkodziły one innych drzew w sadzie. Bardzo porszę o przedstawienie oferty cenowej i podanie przybliżonego czasu wykonania usługi. Czekam na w miarę możliwości szybką odpowiedź z Państwa strony.

29.11.2021
Witam serdecznie. Pilnie potrzebuję likwidacji drzewa na działce ROD. Drzewo jest uschnięte i stanowi zagorożenie dla przebywających w pobliżu ludzi. Mam już zgodę na wycięcie tego drzewa. Bardzo proszę o informację jaka będzie cena wycięcia drzewa i kiedy byśmy mogli spodziewać się jakiegoś fachowca. Będę wdzięczna za jak najszybszą odpowiedź i z góry dziękuję za priorytetowe podjęcie zlecenia.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063