Wycinka Drzew Aleksandrów Kujawski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Naprawa Komputerów, Wymiana Zamków i Serwis Bram Ar Technika Aleksander Roliński
4.8
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły

Naprawa Komputerów, Wymiana Zamków i Serwis Bram Ar Technika Aleksander Roliński

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Aleksandrów Kujawski
Sprawdź szczegóły
Firma specjalizuje się w naprawach sprzętu komputerowego i zamków. Jeśli potrzebujesz pomocy przy instalacji oprogramowania komputerowego, chcesz wymienić matrycę w laptopie, przez przypadek Twój komputer został zalany lub poszukujesz innego rodzaju ...
Pytania od klientów

11.02.2022
Witam. Szukam fachowca w mojej okolicy do usługi przycięcia drzew, które przeszkadzają mi w dostępie do mojego warzywnika. Czy podejmą się Państwo tej usługi? Jaki byłby to orientacyjny koszt oraz czas realizacji? Zależałoby mi na czasie, ponieważ zaczyna się sezon siewny i chciałabym zacząć sadzić rośliny, a gałęzie sprawiają mi problem. Proszę o kontakt w tej sprawie. Dziękuję i pozdrawiam.

27.11.2021
Poszukuję specjalisty, arborysty, który podjąłby się fachowego przycięcia kilkunastu krzewów na mojej działce ROD. Mam piękny ogród specjalistycznych krzewów, które hoduję hobbistycznie, natomiast potrzebuję fachowca, który przytnie mi te krzewy, ponieważ przeszkadzają mi one w dojściu do warzywnika. Chciałabym także porozmawiać z arborystą na temat uprawy i pielęgnacji takich krzewów.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502