5

Karol Wodniczak Naprawa Sprzętu RTV i AGD

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 11, 63-220 Kotlin
Darmowa diagnoza Ceny od 50 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Serwis RTV Karola Wodniczaka poznał od podstaw problematykę serwisowania i naprawy telewizorów, konsol czy sprzętu audio. Od 1997 roku wciąż udoskonalamy nasze kompetencje i wiedzę, by jeszcze lepiej rozpoznawać potrzeby klientów i oferować im najlepsze rozwiązania. Nie wiesz, jak ustawić antenę? Chciałbyś zamocować telewizor na ścianie, ale nie wiesz, jakich uchwytów użyć? A może potrzebujesz pilnej naprawy kamery? Zadzwoń, by zostawić zlecenie, a my zrobimy wszystko, by jak najszybciej zapewnić Ci niezbędną pomoc. Bezkonkurencyjny serwis RTV w Krotoszynie czeka na Twoje zgłoszenie!

Zakres usług
 • Montaż anteny
 • Montaż telewizora na ścianie
 • Naprawa telewizora
 • Naprawa anteny
 • Naprawa DVD
 • Naprawa konsoli do gier
 • Naprawa sprzętu audio
 • Naprawa kamery
 • Naprawa kina domowego
Zasięg
 1. Ostrów Wielkopolski
 2. Krotoszyn
 3. Pleszew
 4. Milicz
Opinie
Ocena:
5
4 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy tego serwisu RTV. Potrzebna nam była pilnie naprawa sprzętu, a ci panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, ponadto cena za usługę była dla nas naprawdę korzystna. Polecamy serdecznie!
ocena: 5
Ci panowie z serwisu telewizorów LED z pracą polegającą na naprawie uszkodzonych pikseli poradzili sobie rewelacyjnie. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena mogła być nieco niższa, jednak wiadomo - za solidnie wykonaną usługę czasami trzeba zapłacić. Dziękujemy i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy korzystać z pomocy tych fachowców.
ocena: 5
Wyłączanie się telewizora w trakcie jego oglądania była dla nas niemiłą niespodzianką, a jego samoistne włączenie było już nie do przeżycia. Naprawę sprzętu RTV powierzyliśmy temu specjaliście, który w serwisie pracuje już od dłuższego czasu i jesteśmy mu wdzięczni za postawienie na nogi naszego sprzętu. Polecamy serdecznie.
ocena: 5
Ten serwis telewizorów LED z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie - regulacja przebiegła szybko i przyniosła oczekiwany efekt. Cena również ok, bez naciągania i bez zbędnych kosztów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i na pewno będziemy jeszcze do nich wracać, jeśli tylko pojawi się jakikolwiek problem z urządzeniem.
Krotoszyn
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502