Serwis i Naprawy Hydrauliczne Krystian Wiernowolski
4.8

Serwis i Naprawy Hydrauliczne Krystian Wiernowolski

Szczytniki Czerniejewskie 32, 62-250 Szczytniki Czerniejewskie
Darmowa diagnoza Ceny od 80 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Hydraulik

Nagła awaria hydrauliczna to poważny problem. Jeśli Tobie również przyszło się z nim zmierzyć, jeszcze dzisiaj zadzwoń do rzetelnych oraz cieszących się uznaniem specjalistów. Konieczna będzie naprawa grzejnika? Doszło do awarii hydraulicznej? Jak najszybciej skontaktuj się z naszymi fachowcami, którzy staną na wysokości każdego powierzonego im zadania. Jesteśmy pewni, że wszystkie usługi zostaną kompleksowo oraz umiejętnie przeprowadzone. Jak najszybciej dołącz do grona zadowolonych klientów! Zadzwoń i umów się na dogodny termin usługi!

Zakres usług
 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Podłączenie kuchenki gazowej
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Próba szczelności instalacji wodnej
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej
Zasięg
 1. Poznań
 2. Gniezno
 3. Swarzędz
 4. Września
 5. Mosina
 6. Luboń
 7. Komorniki
 8. Kórnik
 9. Dopiewo
 10. Tarnowo Podgórne
 11. Czerwonak
 12. Pobiedziska
 13. Suchy Las
 14. Murowana Goślina
Opinie
Ocena:
4.8
4 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Zbliżały się Święta, a wiadomo, jak to przed Świętami - dużo gotowania i jeszcze więcej zmywania. Pech chciał, że przez zatkany zlew w kuchni nie mogłam umyć nauczyć ani kontynuować gotowania. Niezwykle pomocny okazał się ten hydraulik, który przyjechał w 15 minut od wezwania, po czym szybko zajął się przepychaniem rur. Zlew został odetkany, a ja odetchnęłam z ulgą. Polecam!
Antoninek
ocena: 5
Kupiłem nowy dom bez dostępu do kanalizacji. Koniecznie musiałem znaleźć firmę zajmującą się asenizacją. W końcu trafiłem na tych panów i przyznaję, że warto korzystać z ich usług. Są terminowi, punktualni, a ceny mają bardzo przystępne. Do tego panowie mili i kulturalni. Polecam.
Września
ocena: 5
Udrażnianie rur zleciłem temu hydraulikowi, ponieważ sytuacja była bardzo poważna. Pan po wstępnych oględzinach zaproponował optymalne rozwiązanie, po czym od razu zabrał się za robotę. Praca zajęła mu około 40 minut, a z jej efektów jestem bardzo zadowolony. Polecam za fachowość, szybkość i przystępny cennik.
ocena: 5
Jestem pełen podziwu i uznania dla tego hydraulika, który pomógł mi w usunięciu awarii hydraulicznej. Sprawa była na tyle poważna, że już przez telefon poinstruował mnie, co mam zrobić, by cieknąca woda przestała lecieć. Na miejscu zjawił się po kilkunastu minutach i ekspresowo uporał się z awarią, za co jestem mu bardzo wdzięczny.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Hydraulik w mieście Poznań

Andrzej Sienko

Os. Bolesława Chrobrego 33/86, 60-681 Poznań
Złota rączka, Pogotowie hydrauliczne, Wymiana i montaż spłuczek i toalet, Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców, Wymiana i montaż grzejników, Instalacje gazowe, Odpowietrzanie kaloryferów, Udrażnianie i przepychanie rur, Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów, Pogotowie kanalizacyjne, Czyszczenie kanalizacji, Naprawa centralnego ogrzewania

Norbert Jankowski Line

Łąkowa 17 lok. 10, 61-879 Poznań
Złota rączka, Pogotowie hydrauliczne, Wymiana i montaż spłuczek i toalet, Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców, Wymiana i montaż grzejników, Instalacje gazowe, Odpowietrzanie kaloryferów, Udrażnianie i przepychanie rur, Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów, Pogotowie kanalizacyjne, Czyszczenie kanalizacji, Naprawa centralnego ogrzewania
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502