4.4

"Werkop" Wereszko Piotr

Lubelska 3, 82-300 Elbląg

Serwis urządzeń biurowych w Elblągu jest przez nas świadczony w oparciu o jak najwyższe standardy usług. Popsuta drukarka każdej marki i w każdym wieku, kiedy już się znajdzie pod naszą opieką, będzie naprawiona szybko oraz skutecznie. Tak samo w przypadku, jeśli niespodziewana awaria kserokopiarki lub urządzenia wielofunkcyjnego pokrzyżuje Ci plany. Wszystkim sprzętom biurowym jesteśmy w stanie przywrócić ich dawną niezawodną funkcjonalność. Jesteśmy perfekcyjnie przygotowani do naszej pracy, którą lubimy i traktujemy bardzo poważnie podobnie jak każdego klienta.

Zakres usług

Serwis urządzeń biurowych

 • Naprawa i serwis kserokopiarek
 • Naprawa i serwis faksów
 • Naprawa i serwis drukarek laserowych
 • Naprawa i serwis drukarek igłowych
 • Naprawa i serwis ploterów
 • Naprawa i serwis urządzeń wielofunkcyjnych
 • Naprawa i serwis niszczarek
 • Naprawa i serwis drukarek atramentowych
Zasięg
 1. Gdańsk
 2. Gdynia
 3. Elbląg
 4. Tczew
 5. Pruszcz Gdański
 6. Malbork
 7. Żukowo
 8. Sopot
 9. Kolbudy
 10. Nowy Dwór Gdański
Mapa
Opinie
Ocena:
4.4
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Taki serwis drukarki zawsze warto mieć pod ręką. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, profesjonalizm widać było na każdym etapie pracy. Cena była atrakcyjna, a panowie byli mili i uprzejmi. Dziękujemy za błyskawiczną naprawę i będziemy polecać dalej.
, Pruszcz Gdański
ocena: 4
Drukarka od jakiegoś czasu nie drukowała, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy tego specjalisty od naprawy drukarek atramentowych. Ten z pracą poradził sobie rewelacyjnie. Dziękujemy z całego serca i polecamy wszystkim.
, Orłowo, Gdynia
ocena: 5
W tym serwisie drukarki pracują wyłącznie ludzie z bardzo dobrym podejściem do klienta i odpowiednimi kompetencjami. Pracę wykonali sumiennie i uczciwe, a cena również była do zaakceptowania. Polecamy wszystkim potrzebującym pilnej usługi.
, Tczew
ocena: 4
Wezwaliśmy ten serwis drukarki atramentowej, ponieważ od jakiegoś czasu urządzenie nie chciało drukować zdjęć. Panowie już podczas rozmowy przez telefon okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi, dla których najważniejsze jest dobro klienta. Pracę wykonali terminowo, do tego zaskoczyła nas bardzo niska cena usługi. Polecamy gorąco.
ocena: 5
Współpraca super - jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis sprzętu biurowego, zwłaszcza że do łatwych nie należała. Panowie w domu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali dokładnie i fachowo, do tego mieli bardzo atrakcyjny cennik. Jeszcze raz dziękujemy za solidnie wykonaną pracę i będziemy polecać ich usługi każdemu w potrzebie.
, Olszynka
ocena: 5
Przez awarię urządzenia wezwaliśmy na pomoc ten serwis drukarki laserowej, który na miejscu był jeszcze tego samego dnia. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, ceny mieli przystępne, do tego okazali się osobami miłymi i kulturalnymi. Ważne, że urządzenie już działa, a nasz portfel nie ucierpiał na wizycie fachowców. Polecamy.
, Kamionka, Elbląg
ocena: 4
Serwis drukarki laserowej z prawdziwego zdarzenia. Panowie specjaliści do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a drukarka była do odbioru w firmie już następnego dnia i działa do dziś. Dziękujemy i polecamy serdecznie za szybko i profesjonalnie wykonaną usługę oraz za cennik, który był naprawdę atrakcyjny (konkurencja ceny miała znacznie wyższe).
, Malbork
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Naprawa Drukarek w mieście Elbląg

Xero Serwis Sk Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Chylonska 299 lok. 8, 81-016 Gdynia
Naprawa drukarek, Naprawa kserokopiarek, Naprawa niszczarek, Naprawa faksów, Naprawa ploterów

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502