Vinatcom Vitalii Merezhko
4.9

Usługi Dezynfekcji oraz Sprzątanie i Mycie Vinatcom Vitalii Merezhko

Aleja Walentego Roździeńskiego 96/58, 40-203 Katowice

Chcąc zapewnić klientom wysoką jakość świadczonych usług, firma ta dysponuje specjalistycznym sprzętem i środkami czyszczącymi, które są w stanie usunąć każde zabrudzenie. Interesuje Cię usługa sprzątania jednorazowego, a może cyklicznego? Zadzwoń, by zapoznać się z pełną ofertą! Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy właścicielem firmy, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Kompleksowe usługi sprzątające i dezynfekcyjne w konkurencyjnych na rynku cenach są już teraz w zasięgu Twojej ręki. Nie wahaj się i sprawdź!

Zakres usług

Dezynfekcja

 • Sprzątanie po zmarłych
 • Sprzątanie po zalaniu

Usługi porządkowe

 • Sprzątanie mieszkania
 • Mycie okien
 • Sprzątanie biura
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Bytom
 4. Ruda Śląska
 5. Dąbrowa Górnicza
 6. Chorzów
 7. Mysłowice
 8. Siemianowice Śląskie
 9. Będzin
 10. Piekary Śląskie
 11. Świętochłowice
 12. Mikołów
 13. Czeladź
 14. Radzionków
 15. Lędziny
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
9 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Usługa sprzątania mieszkania po zmarłej babci została wykonana bardzo profesjonalnie. Szczególnie istotne dla mnie i żony, poza jakością samej usługi, było bardzo indywidualne podejście do klienta oraz wyczucie i swoista wrażliwość. Po wcześniejszych pozytywnych komentarzach widzę, że jest to generalna zasada działania tych fachowców. Bardzo życzliwi i elastyczni ludzie. Polecam z czystym sercem.
ocena: 5
Bardzo profesjonalne podejście, ogromna doza empatii w trudnej sytuacji. Prace wykonane bardzo dobrze, punktualność, sprawna praca, doskonały kontakt. Firma jak najbardziej godna polecenia, jeśli chodzi o usługę sprzątania po zmarłych.
ocena: 5
Usługa ozonowania stała na najwyższym poziomie - wykonana została solidnie, rzetelnie i odpowiedzialnie. Szczerze polecam tych wykonawców, bo to bez wątpienia specjaliści z górnej półki - solidni, dokładni, odpowiedzialni, a przy tym punktualni - w domu pojawili się zgodnie z ustaleniami telefonicznymi. Praca wykonana została na medal, a cena była do zaakceptowania.
, Mysłowice
ocena: 5
Bardzo polecam ten zakład dezynfekcji. Z usługi jestem bardzo zadowolona, wszystko zostało wykonane należycie, a efekty podziwiam do dziś. Polecam szczerze za sprawne, szybkie i dokładne działania oraz za tanio wykonaną usługę. Numer telefonu pozostawiam sobie na przyszłość, ponieważ lepszego wykonawcy jak dotąd nie znalazłam.
, Mikołów
ocena: 5
Potrzebna mi była pilnie firma, która świadczy usługi dezynfekcji, ponieważ jednej z członków rodziny przez dłuższy czas był poważnie chory i należało dokładnie odkazić pomieszczenia. Wybór padł na tych specjalistów, którzy okazali się fachowcami z górnej półki. Pracę wykonali perfekcyjnie, a cena z dojazdem w żaden sposób nie wpłynęła na mój domowy budżet.
ocena: 5
Dekontaminacja w wykonaniu tych specjalistów przebiegła bez zarzutu. Panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne i odpowiedzialne. Pracę wykonali zgodnie z ustalonym terminem, a cena za usługę była do zaakceptowania, chociaż początkowo myślałem, że będzie odrobinę niższa. Generalnie jestem zadowolony z usługi i polecam każdemu. Numer telefonu już dodałem do listy kontaktów.
, Łagiewniki
ocena: 5
Zleciłem tej firmie jakiś czas temu odkażanie pomieszczeń gospodarczych i muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak dobrze wykonanej usługi. Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam za fachowość, punktualność, słowność oraz za przystępny cennik usług. Telefon do kontaktu zapisuję sobie oczywiście na przyszłość, bo naprawdę warto.
, Stary
ocena: 5
Ta firma już od pierwszego kontaktu zaskoczyła mnie profesjonalizmem oraz przystępnymi cenami w porównaniu do konkurencji. Panowie odkażanie mieszkania przeprowadzili profesjonalnie i fachowo - od razu widać było ogromną wiedzę, bogate doświadczenie i ogromne umiejętności. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc, a przede wszystkim za krótki czas oczekiwania i skuteczność w działaniu.
, Rudna, Sosnowiec
ocena: 4
Ozonowanie przyniosło oczekiwany efekt, za co jestem bardzo wdzięczny tej firmie DDD i od tej pory będę korzystał wyłącznie z ich usług. Widać, że to prawdziwi specjaliści, a nie wykonawcy z przypadku. Dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, dokładne i uczciwe, z bogatą wiedzą i szerokimi umiejętnościami. Polecam za szybką obsługę, bardzo dobre podejście do klienta oraz specjalistyczny sprzęt.
, Zarzecze
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 061