Marcin Urbanowski
4.6

Naprawa AGD Marcin Urbanowski

Wielowieś 32, 69-200 Sulęcin
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Sprzęty AGD są niemalże nieodzownym elementem naszej codzienności, ciężko jest nam sobie wyobrazić bez nich nasze funkcjonowanie. Nic więc dziwnego, że kiedy przytrafi Ci się awaria pralki, lodówki, zmywarki, kuchenki albo innego urządzenia AGD, chcesz jak najszybciej się jej pozbyć. Profesjonalny serwis AGD jest możliwy już teraz! Firma świadczy usługi naprawcze, troszcząc się przede wszystkim o jak najwyższy ich standard. Sprawdź możliwości tych niezawodnych fachowców i pozostaw zgłoszenie. Zapraszamy!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa ekspresu do kawy
 • Naprawa pralki
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa okapu
 • Naprawa lodówki
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
Zasięg
 1. Gorzów Wielkopolski
 2. Barlinek
 3. Strzelce Krajeńskie
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Interesowała mnie firma, która oferuje naprawę zmywarek na miejscu i w końcu trafiłam tutaj. Urządzenie zostało szybko i skutecznie naprawione, a fachowcy zjawili się u mnie punktualnie. Generalnie jestem zadowolona z wykonanej pracy i polecam gorąco za fachowość i ogromne zaangażowanie. Potrafią naprawić nawet to, co jest nienaprawialne i to tak, że wszystko potem działa idealnie.
, Karnin, Gorzów Wlkp
ocena: 5
Nasza pralka miała już swoje lata i niestety od jakiegoś czasu podczas prania dosłownie tańczyła po całej łazience. Zdecydowaliśmy się więc na pomoc tego fachowca od AGD, który szybko zdiagnozował przyczynę usterki i jeszcze szybciej zajął się naprawą pralki. Polecamy serdecznie, zwłaszcza że usługa wykonana została w domu.
, Chwalęcice, Gorzów Wlkp
ocena: 5
Serwis indukcji z prawdziwego zdarzenia. Usług była pilna, a wcześniejsi wykonawcy nie mieli ochoty podjąć się zlecenia w weekend. Na szczęście ten wykonawca okazał się dyspozycyjny i niedzielnie popołudnie nie było dla niego przeszkodą w realizacji usługi, która przebiegła sprawnie i przyniosła zamierzony efekt. Dziękuję, bo jestem bardzo zadowolony z jakości pracy i podejścia do klienta.
, Karnin
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolona z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis lodówki z dojazdem. Panowie do zadania przystąpili jeszcze tego samego dnia, a usługa polegająca na wymianie uszczelki wykonana została niemal od ręki. Na uwagę zasługuje punktualny przyjazd, bardzo sprawnie przeprowadzona diagnoza i błyskawiczna oraz skuteczna naprawa. Polecam gorąco.
, Zawarcie
ocena: 4
Taki serwis pralki automatycznej zawsze warto mieć pod ręką. Mogę polecić z całego serca za słowność, uczciwość oraz profesjonalizm w każdym calu. To miły, a do tego pogodny i sympatyczny człowiek. Cieszę się, że zaufałem mu w potrzebie. Jeszcze raz dziękuję za fachowo wykonaną usługę i polecam gorąco.
, Nowy Dwór
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolona z jakości pracy, a także z podejścia do klienta. Naprawa kuchenki na miejscu nie była kosztowna, za to efekt był zadowalający. Polecam z całego serca za fachowość, rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość i pełen profesjonalizm w działaniu. Telefon dodałam już do listy kontaktów.
, Śródmieście
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy tego serwisu piekarnika na miejscu, który niedawno zajmował się dla mnie wymianą zawiasów. Usługa nie kosztowała mnie majątku, a otrzymałam pomoc na najwyższym poziomie. Polecam gorąco za fachowość, rzetelność, sumienność i kompleksowe podejście do zadania. Numer telefonu już zapisałam, bo kto wie, kiedy przyjdzie mi jeszcze skorzystać z jego wsparcia.
, Nowy Dwór

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502