Paweł Trocki
4.8

Usługi Czyszczenia Tapicerek Samochodowych Paweł Trocki

Sejneńska 69, 16-400 Suwałki

Ta firma to godny polecenia serwis zajmujący się czyszczeniem tapicerek samochodowych. Specjaliści skutecznie usuwają plamy, kurz i brzydki zapach z każdej czyszczonej powierzchni. Wiedzą, że każdy materiał wymaga odpowiedniej metody i preparatów, dlatego stosują bezpieczne i nieinwazyjne środki czyszczące. Postaw na rzetelnych fachowców, którzy mają gamę specjalistycznych metod i narzędzi czyszczących, a ich usługi cechuje wysoka jakość. Zadzwoń i umów się na pranie w niskiej cenie!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

  • Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Zasięg
  1. Suwałki
  2. Augustów
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
4 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Potrzebna nam była pilnie usługa prania tapicerki domowej, a panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze. Cena była przystępna, a usługa została wykonana kompleksowo. Polecamy serdecznie wszystkim, kontakt tel. zachowujemy.
ocena: 5
Z praniem foteli panowie poradzili sobie znakomicie. Praca wykonana została w bardzo krótkim czasie, a panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena mogła być niższa.
ocena: 5
Usługa została wykonana solidnie i terminowo, a panowie okazali się osobami sumiennymi i pracowitymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno w przyszłości będziemy jeszcze wiele razy korzystać z ich kompleksowego wsparcia. Cena była bardzo atrakcyjna, a usługa wykonana została jeszcze tego samego dnia. Polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym, telefon do kontaktu zapisujemy w razie potrzeby.
, Suwałki
ocena: 4
Jeśli chcecie mieć czysty dywan, koniecznie zgłoście się do tego serwisu. Panowie oferują kompleksową usługę prania dywanów w biurze i nie tylko. Ceny mają przystępne, a efekt jest niesamowity. Polecamy gorąco ten serwis dywanów, bo lepszego w okolicy na pewno nie znajdziecie. Warto na koniec dodać, że usługa została wykonana bez mojej obecności, a panowie okazali się rzetelni i uczciwi.
, Augustów
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502