5

Transport Przeprowadzki Małgorzata Koprucka

Wojciecha Bogusławskiego 101 lok. 529, 62-002 Suchy Las
Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Przeprowadzki

Szukasz profesjonalnej firmy transportowej, która pomoże ci w trakcie przeprowadzki? Dobrze trafiłeś! Firma Transport Przeprowadzki Małgorzata Korpucka posiada bogatą ofertę, dzięki czemu już nigdy więcej nie będziesz musiał stresować się przenoszeniem swojego życiowego dobytku. Firma dokłada starań, aby zapewnić jak najlepszą jakość usług, która skutkuje zadowoleniem każdego klienta. Zgrany i doświadczony zespół fachowców to ich klucz do sukcesu! Przekonaj się i ty, zadzwoń teraz. Jesteśmy po to, by ci pomóc!

Dezynfekcja

Szukasz rzetelnej firmy, która przeprowadzi usługę sprzątania po zalaniu w Twoim mieszkaniu? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Z łatwością przeprowadzimy także odbiór odpadów, utylizację opon czy sprzątanie po zmarłym. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam motywacji – staramy się, żeby każde przeprowadzone przez nas zadanie zostało sprawnie i solidnie wykonane. Postaw na niezawodny zespół i zapomnij o stresie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zakres usług
  • Przeprowadzka zagraniczna
  • Przeprowadzka krajowa
  • Przeprowadzka na terenie miasta
Zasięg
  1. Poznań
  2. Swarzędz
  3. Luboń
  4. Komorniki
  5. Czerwonak
  6. Suchy Las
  7. Murowana Goślina
Mapa
Opinie
Ocena:
5
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Od jakiegoś czasu mieliśmy poważny problem z komarami, muchami i meszkami, z który nie mogliśmy sobie poradzić. Dopiero ci panowie pomogli nam pozbyć się nieproszonych gości. Zastosowana przez nich metoda zamgławiania ULV przyniosła oczekiwany efekt, a my w końcu możemy spokojne wypoczywać w ogrodzie. Polecamy z całego serca.
ocena: 5
Usługa dezynfekcji wykonana została fachowo, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, słowne, terminowe i fachowe. Do tego okazali się osobami o wysokiej kulturze osobistej, a cena za wykonaną usługę była bardzo przystępna. Dziękujemy za pracę wykonaną na medal i polecamy gorąco, a telefon zapisujemy na przyszłość. Takiego solidnego i uczciwego serwisu na miejscu z pewnością nie znajdziecie.
ocena: 5
Dezynfekcja pomieszczeń w naszym sklepie spożywczym przyniosła oczekiwany efekt. Panowie pracą zajęli się sumiennie i odpowiedzialnie, a ceny mieli nie do przebicia. Dziękujemy i polecamy z ręką na sercu na przyszłość, bo przyznajemy szczerze, że tak dobrze i ekspresowo wykonanej pracy do tej pory jeszcze nigdy nie widzieliśmy.
, Świerczewo, Poznań

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502