4.8

TOPBIRD Renata Domańska

Leopolda Okulickiego 54/4, 72-010 Police
Darmowa diagnoza Ceny od 50 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Hydraulik

Kompleksowe usługi hydrauliczne świadczy firma TOPBIRD, której z pewnością możesz bez wahania zaufać. Nasi hydraulicy to osoby o imponującej wiedzy i szerokim doświadczeniu, co widoczne jest w każdej interwencji, której się podejmują. Udrażnianie kanalizacji to jedna z wielu usług hydraulicznych, które świadczymy na co dzień. Nasi klienci cenią profesjonalizm, z jakim podchodzimy do każdego zgłoszenia oraz nasz przystępny cennik usług hydraulicznych. Zadzwoń do nas, a nie będziesz żałować!

 

Elektryk

Podłączenie płyty indukcyjnej zleć profesjonaliście, inaczej możesz mieć problemy z gwarancją. Jeśli potrzebny jest Ci dobry elektryk, wybierz firmę elektryczną TOPBIRD. Na swojej pracy znamy się doskonale i wykonujemy ja zawsze z należytą sumiennością i precyzją. Naprawa bojlera i instalacja domofonu to kolejne zadania, które możesz nam powierzyć. Zakres naszych usług elektrycznych jest szeroki, więc nie wahaj się również, jeśli potrzebna jest Ci innego typu pomoc elektryka. Czekamy na Twój telefon!

 

Montaż Mebli

Oczywiście skręcanie mebli możesz wykonać samodzielnie, ale po co, skoro Twój czas i nerwy oszczędzą fachowcy z firmy TOPBIRD? Montaż mebli to nasza specjalność. Jesteśmy doskonale przygotowani do tego zadania pod względem narzędziowym, a nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że działamy bardzo sprawnie i dokładnie. Zleć nam składanie mebli, a przekonasz się sam! Zostaw zgłoszenie, a przyjedziemy do Ciebie ekspresowo!

 

Zakres usług
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu
 • Montaż i skręcanie mebli
Opinie
Ocena:
4.8
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Wymiana prysznica w wykonaniu tego hydraulika przebiegła solidnie i sprawnie. Pan był bardzo kulturalny i miły, a do tego uczciwie wycenił zlecenie, z czego jestem bardzo zadowolony. Kontakt do pana oczywiście pozostawiam. Polecam serdecznie jego usługi znajomym oraz rodzinie.
Police
ocena: 5
Była niedziela, w mieszkaniu wysiadły korki, a z instalacji wydobywał się nieprzyjemny zapach. Usunięcie awarii elektrycznej zleciłem temu elektrykowi. Pan zadanie wykonał szybko i sprawnie, chociaż muszę przyznać, że pracy przy tym trochę było. Z pewnością jeszcze go wezwę, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.
Police
ocena: 5
Usługi WUKO powierzyłem tej firmie hydraulicznej. Jestem bardzo zadowolony z ich kompleksowych usług. Wszystko wykonują dokładnie i rzetelnie, a cena również nie jest wygórowana. Nie zawiedli mnie również, kiedy konieczny był profesjonalny przegląd instalacji kamerą. Polecam serdecznie ich usługi hydrauliczne.
Słoneczne, Szczecin
ocena: 5
Asenizację powierzyłem tej firmie hydraulicznej i muszę przyznać, że panowie pozytywnie mnie zaskoczyli. Na początku wszystko mi dokładnie wyjaśnili, po czym przedstawili cennik usług, który w mojej ocenie był naprawdę atrakcyjny. Polecam serdecznie ich usługi z ręką na sercu, a współpracujemy już od dłuższego czasu. Zadanie zawsze wykonują rzetelnie, terminowo i profesjonalnie.
Świnoujście
ocena: 5
Jestem bardzo usatysfakcjonowany z usług tej firmy. Nasza współpraca obejmowała wykonanie instalacji elektrycznej od zera w moim budowanym właśnie domu. Zależało mi na kilku udogodnieniach i personalizacji usługi, co nie było dla fachowca problemem - stanął na wysokości zadania!
Łękno
ocena: 5
Jakiś czas temu ten elektryk wymieniał lampy w moim domu. Wszystkie, bo żona chciała odświeżyć wnętrza. Roboty było sporo, ale Pan uwinął się z nią całkiem sprawnie. Cena usługi była adekwatna do jej jakości. Generalnie jestem zadowolony i polecam każdemu, kto poszukuje dobrego fachowca.
Świnoujście
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502