4.7

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz

Orzeszkowej 2, 43-252 Golasowice

Renomowany serwis „Top-Star” z Cieszyna, uzdrowi Twoje AGD! Nie wierzysz? Myślisz, że awaria Twojej pralki czy zmywarki jest na tyle skomplikowana, że sprzęt nadaje się tylko na śmietnik? Nic bardziej mylnego! Nasi doświadczeni i wykwalifikowani serwisanci przeprowadzą pełną diagnostykę sprzętu i dokonają niezbędnych napraw przy użyciu części najwyższej jakości. Lubimy wyzwania, więc chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Doradzamy, naprawiamy, konserwujemy – pełen serwis! Zadzwoń, by skorzystać z naszych usług. Czekamy na kontakt.

Zakres usług
 • Naprawy kuchenek elektrycznych
 • Naprawy pralek i suszarek
 • Naprawy indukcji
 • Naprawy zmywarek
 • Naprawy piekarników
 • Naprawy okapów
 • Naprawy lodówek
Zasięg
 1. Jastrzębie-Zdrój
 2. Żory
 3. Pszczyna
 4. Cieszyn
 5. Skoczów
 6. Pawłowice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
29 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Polecam serdecznie ten serwis zmywarki, bo tak dobrze zorganizowanych panów jeszcze nie widziałem. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się sumiennymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi fachowcami, dla których liczy się przede wszystkim dobro klienta. Jestem również zadowolony z ceny, która w mojej ocenie była przystępna. Polecam.
, Staszica
ocena: 5
Zleciłem tym panom naprawę lodówki na miejscu i jak się później okazało, z zadania wywiązali się rewelacyjnie. Potrzebny była wymiana agregatu, a panowie okazali się solidnymi i sumiennymi fachowcami, więc po godzinie wszystko było już naprawione. Polecam gorąco ich kompleksowe usługi, a kontakt zachowuję.
, Żory
ocena: 5
Pan zajął się dla mnie naprawą zmywaki, która kilku dni nie pobierała zalecanej ilości wody, do tego wyłączała się samoczynnie w trakcie pracy. Zlecenie wykonał celująco, a ja nie miałem żadnych zastrzeżeń do jego pracy. Polecam serdecznie za bardzo dobry kontakt, rzeczowe podejście do problemu oraz niewygórowany cennik, który na pewno nie wpłynie znacząco na stan portfela.
, Żory
ocena: 5
Z naprawą płyty indukcyjnej 230V ci fachowcy nie mieli większego problemu, chociaż pracy mieli sporo. Wykazali się jednak znajomością budowy i zasady działania indukcji, do tego mieli odpowiednie narzędzia, które pozwoliły im szybko i sprawnie rozwiązać kłopot. Warto dodać, że ceny również mieli konkurencyjne. Dziękujemy i polecamy, a telefon do panów postanowiliśmy zachować sobie "na później".
, Pszczyna
ocena: 5
Bardzo dobry serwis AGD - na dodatek świadczy usługi z dojazdem, na czym bardzo mi zależało. Nie musieliśmy długo czekać na wizytę, co również bardzo doceniam. Cieszę się, że wybraliśmy właśnie tą firmę, bo stanęli na wysokości zadania i nasz sprzęt działa już jak nowy. Polecam!
, Cieszyn
ocena: 5
Chcieliśmy polecić ten serwis indukcji wszystkim naszym znajomym i rodzinie. O takich fachowców teraz naprawdę ciężko. Ci panowie okazali się osobami dyspozycyjnymi i sumiennymi, do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena była naprawdę atrakcyjna. Podziwiamy ich za cierpliwość i fachowość w realizacji zadania i oczywiście będziemy polecać znajomym.
, Chrobrego, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 5
Naprawa pralki z dojazdem dla tych specjalistów nie była żadnym problemem. Pan już podczas rozmowy telefonicznej wykazał się niesamowitą wiedzą i zdiagnozował przyczynę usterki na podstawie przekazanych mu informacji. Podczas wizyty na miejscu potwierdził swoje przypuszczenia - wymiana grzałki przyniosła zamierzony efekt. Polecam za doświadczenie i profesjonalizm.
, Żory
ocena: 5
Serwis płyty indukcyjnej 230V godny uwagi i zapamiętania. Panowie szybko zjawili się na miejscu, pracę polegającą na podłączeniu indukcji wykonali dokładnie i starannie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy za zaangażowanie i fachową oraz miłą obsługę klienta. Namiar do panów zachowujemy oczywiście na przyszłość.
, Cieszyn
ocena: 5
Jeśli ktoś poszukuje solidnego i uczciwego serwisu chłodziarki, mogę z czystym sumieniem polecić tych fachowców. Moja lodówka naprawiona została bardzo szybko, do tego otrzymałem garść cennych informacji na temat konserwacji oraz czyszczenia urządzenia. Nie dość, że pracę wykonał na medal, to jeszcze cena była naprawdę przystępna. Jeszcze raz dziękuję i polecam!!!
ocena: 5
To serwis kuchenek na miejscu, jakiego szukałem! Świetne przygotowanie narzędziowe, doskonali specjaliści, którzy lubią swoją pracę i rewelacyjnie się na niej znają, względnie krótkie terminy napraw, solidność i uczciwość, a przy tym ceny również całkiem atrakcyjne. Już nie będę szukać innych fachowców. Jeśli zależy Państwu na usłudze z rąk profesjonalistów, mogę ich polecić bez wahania.
, Żory
ocena: 5
Naprawa chłodziarki przebiegła szybko, solidnie i czysto. Pan na miejscu zjawił się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam z całego serca za kompleksowo wykonaną usługę oraz przystępny cennik usług. Telefon do pana oczywiście zapisałem, ponieważ pewnie nieraz skorzystam z jego wsparcia.
, Zofiówka
ocena: 5
Firma godna polecenia. Zadzwoniłem, bo interesował mnie serwis kuchenki z dojazdem i nie żałuję, bo trafiłem na wybitnych fachowców, którzy nie boją się trudniejszych zleceń i są w stanie wykazać się wiedzą znacznie przewyższającą podstawowe umiejętności serwisantów. Poziom usługi bardzo wysoki, a jej cena adekwatna to zakresu wykonanej pracy. Gorąco polecam, jeśli ktoś szuka profesjonalistów.
, Żory
ocena: 5
Ten serwis pralki z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie przyjechali następnego dnia od wezwania, naprawą zajęli się kompleksowo, a pracę wykonali błyskawicznie. Do tego zaskoczyła mnie atrakcyjna cena usługi, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam tych fachowców, bo na swojej pracy znają się jak nikt inny.
, 1000-lecia, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 5
Wymiana zegara w mojej kuchence była konieczna, a ten pan stanął na wysokości zadania. Pracę wykonał solidnie i sumiennie (jeszcze tego samego dnia), do tego okazał się kulturalnymi i bardzo sympatycznym człowiekiem, który zaoferował naprawdę przystępną cenę. Polecam z ręką na sercu kompleksowe usługi tego serwisu kuchenki z dojazdem wszystkim znajomym oraz rodzinie, bo naprawdę warto.
ocena: 5
Naprawa kuchenki dla tego technika nie była żadnym problemem. Wszystko przebiegło poprawnie, a wycena moim zdaniem była uczciwa. Do tego pan okazał się miłym i sympatycznym człowiekiem, z poczuciem humoru. Polecam jego usługi każdemu i pewnie jeszcze nie raz się do niego odezwę, kiedy tylko będzie taka potrzeba.
, Złote Łany
ocena: 5
W grę wchodziła pilna naprawa piekarnika, więc wcale tak łatwo nie było mi znaleźć dyspozycyjnego fachowca, ale tu akurat Pan miał wolne okienko. Jeśli chodzi o poziom wykonania usługi, to nie mam absolutnie nic do zarzucenia - nie dość, że szybko, to jeszcze bardzo solidnie i skutecznie. Cena także w porządku.
ocena: 5
Ten pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Praca nie zajęła mu wiele czasu, do tego okazał się solidnym i rzetelnym specjalistą, dla którego żadne urządzenie nie ma tajemnic. Wymiana sprężarki nie trwała zbyt długo, za to efekt widoczny był jeszcze tego samego dnia. Polecam z całego serca jego niedrogie i kompleksowe usługi.
, Cieszyn
ocena: 5
Poszukiwałem kogoś, kto profesjonalnie zająłby się dla mnie naprawą pralki automatycznej i cieszę się, że trafiłem na tego pana - pełen profesjonalizm i fachowa wymiana fartucha w pralce. Pan błyskawicznie poradził sobie z diagnozą oraz z samą naprawą. W dzisiejszych czasach ciężko o takich ekspertów.
ocena: 5
Specjaliści, jakich teraz ze świecą szukać! Już od pierwszego telefonu wydawali się profesjonalnie podchodzić do swojej pracy, co tylko potwierdziło się w spotkaniu na żywo. Pan, który zajął się naprawą AGD w naszym domu był bardzo kulturalny i rzeczowy - widać było, że zna się na swoim zawodzie, ale też nie wykorzystuje niewiedzy klienta dla własnych korzyści. Polecam, jeśli ktoś szuka uczciwego fachowca.
, Pszczyna
ocena: 5
Z naprawą zmywarki panowie poradzili sobie rewelacyjnie. Praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem, do tego okazało się, że zadanie wykonali sumiennie i solidnie. Wymiana grzałki przebiegła szybko, solidnie i sprawnie, a ja mogę cieszyć się sprawnym jak nigdy dotąd urządzeniem. Polecam serdecznie każdemu ich kompleksowe i niedrogie usługi.
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista od naprawy pralkosuszarek. Okazało się, że konieczna będzie wymiana elektrozaworu, która przebiegła bezproblemowo. Zaskoczyła mnie cena, która okazała się przystępna. Polecam serdecznie, a telefon do pana pozostawiam na przyszłość i pewnie jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy.
, Żory
ocena: 4
Myślę, że naprawa piekarników gazowych to specjalność tej firmy. Przynajmniej tak mi się wydawało, gdy zajmowali się wymianą termostatu w moim urządzeniu - widać było, że już niejednokrotnie zajmowali się podobnymi zleceniami i mają szerokie doświadczenie w temacie. Usługa poszła im bardzo sprawnie i co szczególnie mnie ucieszyło - nie wzięli dużo jak na zakres wykonanej pracy.
, Barbary, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 4
Serdecznie dziękuję za otwartość i elastyczność oraz za zrozumienie mojej trudnej sytuacji. Pilna naprawa piekarnika nie była dla Pana problemem, mimo weekendu. Do tej pory jestem także pod wrażeniem Pana wiedzy i umiejętności. Polecam serdecznie każdemu!
, Cieszyn
ocena: 4
Pan był bardzo pomocny i nie odpuścił, dopóki nie rozwiązał do końca problemu, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Telefon do niego postawiam i na pewno jeszcze nieraz się odezwę, jeśli będzie taka potrzeba. Warto mieć numer telefonu do niego, zwłaszcza jeśli potrzebny jest pilnie serwis kuchenki.
, Zofiówka
ocena: 4
Dobrze, gdyby każdy serwisant podchodził do swojej pracy tak jak ten Pan. Dobrze, szbyko i relatywnie tanio. Serwis piekranika z dojazdem wykonany z duża starannością i, co ostatnio coraz rzadziej się zdarza, z uśmiechem na twarzy. Polecam z czystym sercem.
ocena: 4
Polecamy za fachowość, skuteczność i bogatą wiedzę. Temu Panu powierzyliśmy niedawno naprawę zmywarki na miejscu i jak się okazało, nie miał najmniejszych problemów z wykonaniem zadania. Zasugerował wymianę hydrostatu i teraz wszystko jest już w najlepszym porządku. Polecamy serdecznie usługi tego pana, a telefon oczywiście zapisujemy i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jego usług.
, Cieszyn
ocena: 4
Bardzo miły kontakt, do tego od ręki wymieniony fartuch w mojej pralce starszego typu. Polecam z całego serca kompleksowe usługi tych fachowców i na pewno jeszcze nieraz będę do nich dzwonił, kiedy znajdę się w potrzebie. Naprawa pralki na miejscu nie była dla nich żadnym problemem, a z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się uczciwymi ludźmi.
, Pszczyna
ocena: 4
Koszt usługi wykonanej u nas w mieszkaniu nie był wysoki, a praca wykonana została dobrze. Taki serwis płyty indukcyjnej 230V zawsze warto mieć pod ręką, zwłaszcza że panowie doskonale wiedzieli, jak zabrać się do pracy i jak rozwiązać problem, który okazał się poważniejszy niż początkowo przypuszczaliśmy. Od teraz będziemy korzystać wyłącznie z usług tego serwisu. Polecamy gorąco, a telefon zachowujemy.
, Żory
ocena: 4
Pan bardzo szybko zareagował na zlecenie, widać było od razu, że doskonale zna się na swoim fachu., urządzenie naprawił w okamgnieniu i wszystko bardzo dobrze działa. Polecam gorąco, zwłaszcza, że panowie oferują serwis kuchenek na miejscu. Polecam serdecznie, a kontakt pozostawiam.
, Cieszyn

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502