Jacek Tarajko
5

Usługi Dla Domu, Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Naprawy Drzwi Jacek Tarajko

Peowiaków 58/3, 22-400 Zamość

Profesjonalny serwis świadczący usługi elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie, usługi naprawy drzwi, montażu mebli, a także usługi sprzątające i czyszczące jest już teraz w zasięgu Twojej ręki. Poznaj bogatą ofertę działań tego specjalisty i jak najszybciej zostaw zgłoszenie. Zaangażowanie, punktualność oraz odpowiedzialne podejście do zleceń to jego niewątpliwe atuty. Przekonaj się o jego profesjonalizmie – efekty przeprowadzonych prac z pewnością będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Zadzwoń!

Zakres usług

Naprawa Drzwi

 • Naprawa drzwi antywłamaniowych
 • Naprawa drzwi wejściowych
 • Naprawa drzwi przesuwnych
 • Naprawa drzwi wewnętrznych

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu

Hydraulik

 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Naprawa grzejnika przez zamrażanie
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Podłączenie kuchenki gazowej
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Przegląd instalacji kamerą
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Próba szczelności instalacji wodnej
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej
 • Montaż lub naprawa centralnego ogrzewania

Sprzątanie i mycie

 • Mycie okien
 • Sprzątanie biura
 • Wycinka Drzew

Pranie Dywanów i Tapicerki

 • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
 • Pranie lub czyszczenie dywanu w zakładzie
 • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
 • Pranie lub czyszczenie wykładziny

Montaż mebli

 • Montaż i skręcanie mebli

Ślusarz

 • Awaryjne otworzenie drzwi
 • Wymiana lub montaż zamka

Przeprowadzki

 • Przeprowadzka na terenie miasta

Serwis RTV

 • Montaż telewizora

Serwis AGD

 • Naprawa pralek
Zasięg
 1. Zamość
Mapa
Opinie
Ocena:
5
22 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi hydraulicznej. Pan Jacek ,hydraulik usunął bardzo poważny problem.Bardzo dziękuję.
ocena: 5
Elektryk zajął się naprawą instalacji odgromowej, z czego zresztą spisał się bezbłędnie. Jestem pod wrażeniem jego umiejętności i dużej wiedzy. Cena też była niczego sobie. Mam do zrobienia jeszcze kilka prac związanych z elektryką w domu, więc chyba już wiem, komu je powierzę.
, Karolówka
ocena: 5
Moje zlecenie dotyczyło montażu instalacji elektrycznej w domu i cieszę się, że to właśnie tej firmie powierzyłem to zadanie. To prawdziwi profesjonaliści, jakich obecnie mało na rynku, na dodatek mają niezwykle przystępny cennik. Usługa od samego początku do końca zrealizowana zgodnie z moimi oczekiwaniami.
, Orzeszkowej-Reymonta, Zamość
ocena: 5
Jestem zadowolony z jakości pracy tego pogotowia hydraulicznego. Chodziło o usunięcie awarii w moim mieszkaniu. Panowie okazali się doświadczonymi fachowcami, którzy do sprawy podeszli odpowiedzialnie i rzetelnie się wszystkim zajęli. Dodatkowym plusem jest fakt, że pracowali czysto i schludnie, więc nie trzeba było po nich sprzątać. Choć delikatnie się spóźnili, to przy tak dobrze wykonanej pracy nie mogę się na nich gniewać. Polecam.
, Janowice
ocena: 5
Ta firma nie bez powodu ma bardzo dobre opinie wśród klientów. Potrzebna mi była pilna naprawa pralki, a ten wykonawca jako jedyny odebrał ode mnie zgłoszenie w niedzielę. Na miejscu był jeszcze tego samego dnia, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną, uczciwą i odpowiedzialną, a przy tym miłą i sympatyczną. Dziękuję i polecam każdemu, komu potrzebny jest solidny serwis AGD.
, Jana Zamoyskiego, Zamość
ocena: 5
Wielkie dzięki panu serwisantowi z pogotowia ślusarskiego za dzisiejszą interwencję! Otwierając drzwi, za mocno przekręciłem klucz i jego ułamana połowa została w środku, co najgorsze, nadal nie mogłem otworzyć drzwi. Zadzwoniłem z nadzieją, że otrzymam szybką pomoc i tak też się stało. Ślusarz przyjechał, otworzył drzwi i wyciągnął pęknięty klucz i teraz już jest wszystko dobrze.
, Świętego Piątka
ocena: 5
Musze koniecznie pochwalić ten serwis za bardzo szybkie działanie i szybciutki dojazd do klienta. Kontakt telefoniczny praktycznie natychmiastowy,a po nim sprawny przyjazd już samego fachowca. Byliśmmy umówieni na 14, a fachowiec był już o 13.50. Bardzo sobie cenie punktualność. Problem dotyczył naprawy domofonu, a dokładniej chodziło o to, że domofon nie otwierał drzwi. Na szczęscie szybko została mi udzielona pomoc, polecam.
, Janowice
ocena: 5
Jedna z moich pracownic wylała lakier do paznokci na dywan. Bałam się, że plama od lakieru do paznokci po prostu nie zejdzie. Zamówiłam usługę do salonu i teraz mogę cieszyć się czystym i pięknym dywanem oraz nie muszę się wstydzić przed klientkami tego, że mam poplamiony dywan.
, Kilińskiego, Zamość
ocena: 5
Miałem awarię zamka! Jestem wdzięczny Wam za pomoc, bardzo Wam dziękuję- z całego serca. Chcę podzielić się swoją opinią na temat tego serwisu, ponieważ uchronił mnie od niebezpieczeństwa. Zatrzasnąłem się w ciasnej łazience w swoim mieszkaniu, mam klaustrofobię, moja narzeczona zadzwoniła pod Wasz numer telefonu i od razu przybył technik. Dziękuję.
, Nowe Miasto, Zamość
ocena: 5
Na początku tygodnia spotkała mnie straszna rzecz a mianowicie mój zamek Dierre był popsuty i nie mogłem wejść do mojego mieszkania. Drzwi tak jakby się zblokowały, bo klucz dało się włożyć do dziurki ale nie dało sie go przekręcić. W internecie znalazłem numer do tego pana zadzwoniłem i umówiłem się na wizytę. Pan podjechał i zamek naprawił, udało mi się do mieszkania wejść więc jestem zadowolony.
, Nowe Miasto
ocena: 5
Pranie dywanów z długim włosiem przyniosło oczekiwany efekt. Praca wykonana została fachowo i dokładnie, bez marudzenia. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego byli mili, życzliwi i bardzo kulturalni. Polecamy szczerze ich kompleksowe i niedrogie usługi, telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość, bo na pewno będziemy korzystać jeszcze z ich usług w przyszłości.
, Zamczysko
ocena: 5
Potrzebne nam było gniazdko na balkonie, bo żona chciała postawić tam dodatkową zamrażarkę. Elektryk przyjechał do nas punktualnie z wszystkimi niezbędnymi narzędziami i zajął się montażem gniazdka od ręki. Pracował bardzo sprawnie i czysto, co bardzo doceniam. Zdecydowanie zasłużył na bardzo dobrą ocenę.
, Jana Zamoyskiego
ocena: 5
Pan szybko ustalił przyczynę usterki, a następnie zaproponował usługę udrażniania rur metodą ciśnieniową. Wiedziałem, że mogę mu zaufać, bo wydawał się komptentnym fachowcem - i nie pomyliłem się. Efekt końcowy przebił moje oczekiwania. Na plus zasługuje również atrakcyjny koszt, który nie uderzył mocno w domowy budżet. Z całego serca polecam.
, Zamczysko
ocena: 5
W drodze z pracy zgubiłem klucze do mojego domu i potrzebowałem ślusarza, który zająłby się otworzeniem drzwi. Cieszę się, że nie musiałem długo czekać na przybycie fachowca, bo nie ukrywam, zależało mi na czasie. Cena też była rozsądna jak na zakres wykonanej pracy. Polecam, jeśli komuś przydarzył się podobny wypadek.
, Planty
ocena: 5
Powierzyłam temu hydraulikowi przegląd zbiorników kanalizacyjnych i nie żałuję swojej decyzji. Fachowiec był niezwykle kompetentny, rzetelny, sumienny i odpowiedzialnie podszedł do zadania, zaś cała wizyta przebiegła w bardzo pozytywnej atmosferze. Pan miał niesamowite poczucie humoru, które go nie opuszczało nawet pomimo trudności, jakie napotkał w trakcie wykonywania zlecenia. Nic, tylko polecać takiego specjalistę.
, Majdan, Zamość
ocena: 5
Pogotowie zamkowe na moje wezwanie zajęło się otworzeniem zamka w bramce. Początkowo miałam pewne obawy co do ich pracy, jednak w ostateczności okazały się one niesłuszne, a efekt końcowy jest jak najbardziej zgodny z moimi oczekiwaniami. Koszt? Całkiem atrakcyjny. Zdecydowanie mogę zarekomendować ten serwis.
, Majdan, Zamość
ocena: 5
To pogotowie hydrauliczne to godna polecenia firma, która niejednokrotnie pomogła wyjść mi z opresji. Urzekła mnie przede wszystkim bardzo miła i fachowa obsługa, a także krótki termin realizacji zlecenia oraz kompleksowe wykonawstwo. Nie wspomnę też ceny, która jak na dzisiejsze czasy była naprawdę atrakcyjna. Numer telefonu oczywiście zostawiłem. Polecam z czystym sumieniem każdemu w potrzebie.
, Orzeszkowej-Reymonta, Zamość
ocena: 5
Uszkodził mi się zamek w skrzynce pocztowej, a czekała tam na mnie pilna korespondencja. Na szczęście ślusarz bez żadnych wymówek zajął się tym zadaniem, usługę wykonał sprawnie, a za całość niedużo sobie policzył. Polecam z całego serca, jeśli zmagacie się z podobnym problemem.
, Słoneczny Stok, Zamość
ocena: 5
Potrzebowałem pomocy przy naprawie kuchenki, w której popsuł się zegar i termostat. W końcu trafiłem na ten serwis, który jak się później okazało, świadczy usługi w domu u klienta. Pracę wykonał na medal, za bardzo dziękuję i na pewno jeszcze wiele razy będę korzystał z jego wsparcia.
, Kilińskiego, Zamość
ocena: 5
Usługa czyszczenia tapicerki przebiegła szybko, sprawnie i przyniosła oczekiwany efekt. Zeszły nawet uporczywe plamy, o których myśleliśmy, że już zostaną z nami na zawsze. Jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z jakości pracy, ale również z ceny, która w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Jeszcze raz dziękujemy za solidnie wykonaną pracę i polecamy z czystym sumieniem wszystkim w opałach!
, Powiatowa
ocena: 5
Umówiliśmy się na wizytę na następny dzień, a z pracy tego fachowca jesteśmy zadowoleni (z ceny również). Wykonawca do regulacji drzwi podszedł odpowiedzialnie, a za usługę nie wziął dużo pieniędzy. Pracę wykonał solidnie, do tego okazał się osobą uczciwą i kulturalną. Polecamy gorąco, a telefon do pana zapisujemy i na pewno jeszcze będziemy korzystać z jego wsparcia, jeśli tylko w przyszłości będzie taka potrzeba.
, Promyk
ocena: 4
Z wymianą wkładki w drzwiach ten wykonawca poradził sobie doskonale. Usługa wykonana została szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolony zarówno z samej pracy, jaką dla mnie wykonał ten fachowiec, jak i z ceny, która okazała się bardzo przystępna. Polecam gorąco każdemu w potrzebie, telefon zapisuję.
, Kilińskiego

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502