5

Elektrotechnika Jacek Szala

Irysowa 9, 84-252 Góra

Konieczne będzie sprawdzenie instalacji elektrycznej lub podłączenie płyty indukcyjnej? Jak najszybciej zgłoś się do specjalistów z firmy Elektrotechnika Jacek Szala. Gwarantujemy, że efekty przeprowadzonych przez nas prac będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Pomiary elektryczne? Instalacja lub naprawa domofonu, a może usunięcie usterki w bojlerze elektrycznym? Zleć je nam! Zadbamy, by wszystkie zlecone czynności zostały wykonane w możliwie najwcześniejszym terminie. Pogotowie elektryczne na terenie Wejherowa lub okolic? Specjaliści z Elektrotechniki czekają na Twoje zgłoszenie!

Zakres usług
  •  Podłączenie płyty indukcyjnej
  •  Naprawa bojlera
  •  Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
  •  Pomiary elektryczne
  •  Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
  •  Usunięcie awarii elektrycznej
  •  Instalacja lub naprawa domofonu
Zasięg
  1. Wejherowo
  2. Rumia
  3. Reda
Mapa
Opinie
Ocena:
5
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Szybko, profesjonalnie i niedrogo. Jestem bardzo zadowolony z usługi, więc z przyjemnością polecam tego elektryka innym. Wymienił bezpieczniki tak szybko, że byłem w szoku i poinstruował mnie, jak robić to samemu w przyszłości. Oczywiście wszystko działa prawidłowo. Polecam zdecydowanie.
, Wejherowo
ocena: 5
Gdy w piątek wieczorem wysiadł mi prąd w mieszkaniu, ten Pan wyratował nas z opresji. Na początek poinstruował telefonicznie, co należy sprawdzić, a następnie przyjechał do nas, gdyż w tym przypadku usunięcie awarii elektrycznej wymagało ręki specjalisty. Uporał się z problemem mimo dość późnej pory.
ocena: 5
Wymianę bezpieczników powierzyłem temu elektrykowi. Zależało mi przede wszystkim na bezpieczeństwie oraz na fachowym wykonaniu zadania. Ten pan sprawdził się bardzo dobrze. Zlecenie wykonał jeszcze tego samego dnia, dokładnie opisując wszystkie swoje działania. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to prawdziwy fachowiec, a nie elektryk z przypadku. Polecam i zapisuję numer.
, Reda

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502