4.8

!hahu! Joanna Spychała

Sporna 14/3, 61-709 Poznań
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Dezynfekcja

Interesuje Cię usługa sprzątania po zmarłym, ale nie wiesz, od czego zacząć? Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania profesjonalistom. Firma Spychała to sprawdzony i skuteczny partner, któremu możesz zaufać. Posiadamy już rzeszę zadowolonych klientów, którzy skorzystali również z innych oferowanych przez nas usług, m.in. dezodoryzacji, ozonowania mieszkania, odkażania czy odgrzybiania ścian. Pozwól sobie pomóc i zadzwoń!

 

Deratyzacja

W twoim ogródku znów zalęgły się osy? A może znów toczysz tę nierówną walkę ze szczurami? Skorzystaj z usług firmy Spychała, a nie będziesz żałować. Lata doświadczenia sprawiły, że zwalczanie szkodników nie ma przed nimi tajemnic. Możesz zlecić im nawet najtrudniejsze zadanie bez obawy o niepowodzenie! Fumigacja, odkomarzanie, a może deratyzacja? Żaden problem. Profesjonalni pracownicy zadbają o szybką i profesjonalną usługę. Jeśli szukasz solidnej firmy, zadzwoń do nas!

 

Zakres usług
 • Odkażanie
 • Dezodoryzacja
 • Ozonowanie
 • Sprzątanie po zmarłych
 • Odgrzybianie klimatyzacji
 • Sprzątanie po zalaniu
 • Usuwanie gniazd os i szerszeni
 • Montaż siatki na balkonie
 • Zwalczanie kleszczy
 • Deratyzacja
 • Zwalczanie kretów
 • Odstraszanie ptaków
 • Fumigacja
 • Dezynsekcja
 • Zamgławianie
 • Zwalczanie kun
 • Zwalczanie pluskiew
 • Odkomarzanie
Zasięg
 1. Poznań
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
10 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Coś strasznie skrobało w dachu w nocy. Diagnoza była prosta - mamy w domu kunę. Fachowcy przyjechali do mnie w ustalonym telefonicznie terminie i natychmiast przystąpili do pracy. Porozstawiali jakieś pułapki, które okazały się skuteczne. Usunięcie kuny w ich wykonaniu przebiegło bardzo sprawnie. Problem zniknął - i mam nadzieję, że na stałe. Podsumowując - jestem zadowolona.
, Głuszyna, Poznań
ocena: 5
Fachowo przeprowadzone odkomarzanie. Ci panowie to prawdziwi magicy, jeśli chodzi o zwalczanie komarów i innych owadów. Zastosowali jakieś opryski, które okazały się skuteczne, bo problem został zażegnany. Polecam, jeśli ktokolwiek jeszcze się waha. Nie pożałujecie.
, Morasko-Radojewo, Poznań
ocena: 4
Mimo napiętych terminów udało mi się umówić z tym fachowcem na usunięcie myszy z domu, za co jestem wdzięczna. Co do samej usługi nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko przebiegło dokładnie tak, jak to sobie wyobrażałam, a efekt końcowy był taki, że myszy zostały zlikwidowane. Polecam.
, Jeżyce, Poznań
ocena: 5
Niedawno w mojej kuchni pojawiły się mrówki, a domowe metody walki z tymi owadami okazały się nieskuteczne. Dopiero pomoc tego specjalisty od DDD okazała się nieoceniona. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie, stosując skuteczną i nieinwazyjną metodę. Dziękuję za pomoc i polecam!
, Naramowice, Poznań
ocena: 5
Likwidacja kretów w moim przypadku była koniecznością - szkodniki nie tylko zniszczyły mój trawnik, lecz spowodowały także znaczne szkody w uprawach. Ci panowie z ogromnym zaangażowaniem, starannością oraz dokładnością zajęli się problemem, a ich metody okazały się niezwykle skuteczne. Polecam serdecznie!
, Naramowice
ocena: 4
Usługa zrealizowana bardzo porządnie i sprawnie. Zaskoczył mnie krótki czas oczekiwania - fachowiec szybko zareagował na powstały problem i przyjechał do mnie jeszcze w tym samym tygodniu. W sezonie jest to na pewno nie lada wyzwanie. Osy zostały skutecznie usunięte, więc nie mam się do czego przyczepić. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebować podobnej usługi w przyszłości, wiem, do kogo będzie można się zwrócić.
, Junikowo
ocena: 5
Usługa odkażania wykonana została profesjonalnie. Gdybyśmy tylko mogli, dalibyśmy panu medal. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez pana pracy i będziemy polecać jego usługi również innym w potrzebie. Cieszymy się, że trafiliśmy na tak dobry serwis DDD.
, Zielony Dębiec
ocena: 5
W moim domu pojawiły się pluskwy. Naturalną reakcją była w tym wypadku panika i szybki telefon do fachowca. Na całe szczęście pan miał bliskie terminy, więc umówiłam się z nim na odpluskwianie jeszcze w tym samym tygodniu. Jestem bardzo zadowolona, bo po pluskwach ani śladu. Numer na wszelki wypadek zachowam sobie na przyszłość. Może jeszcze kiedyś się przyda. Polecam każdemu.
, Junikowo
ocena: 5
Kompetentni, rzeczowi i konkretni fachowcy. Na moje zgłoszenie zareagowali bardzo szybko, po czym przyjechali na miejsce, by dokonać oszczurzenia mojego domu. Okazało się, że w piwnicy miałem 3 duże szczury. Cieszę się, że problem został zażegnany, bo nie wyobrażam sobie mieszkać ze szczurami pod jednym dachem. Dziękuję, a numer zachowam sobie na przyszłość.
, Winiary
ocena: 5
Bardzo fachowo i solidnie wykonana usługa zlikwidowania gniazda szerszeni. Od jakiegoś czasu miałem z nimi problem, a sam bałem się cokolwiek z nimi robić, więc grzecznie omijałem ich siedlisko. Fachowiec przyjechał punktualnie i natychmiast przystąpił do pracy. Przystępna cena to dodatkowy atut jego usług.
, Piątkowo
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Deratyzacja w mieście Poznań

Leszek Teschner Frodo

Jana Brzechwy 2, 60-195 Poznań
Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja, Odrobaczanie, Zwalczanie pluskiew, Odszczurzanie

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502