Sprzątanie Skawina

Pranie Dywanów i Tapicerki Raf-Max Rafał Fedaczkowski
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie kanapy na medal. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami doświadczonymi. Polecamy z ręką na sercu za terminowość, rzetelność i dokładność wykonanej pracy. Telefon oczywiście zachowujemy w razie potrzeby."
Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z praniem krzeseł panowie poradzili sobie znakomicie. Wykonawcy byli komunikatywni i punktualni, ponadto chętnie dzielili się z nami wiedzą. Pracę wykonali dokładnie i sumiennie, a cena za usługę wraz z dojazdem w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Takich wykonawców trzeba polecać, bo lepszych w okolicy na pewno nie znajdziecie. Jeszcze raz dziękujemy i będziemy polecać na przyszłość."
Zakres usług
Czyszczenie Tapicerek Parobus Gracjan Marach
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa czyszczenia tapicerki samochodowej wykonana została sprawie i profesjonalnie, bez żadnych niespodzianek. Polecamy z ręką na sercu za zaangażowanie, bardzo dobry kontakt oraz bardzo wysoką skuteczność."
Usługi Sprzątające oraz Prania Dywanów i Tapicerek Fresh-Dom
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Cena z pewnością warta usługi. Czyszczenie wypoczynku w firmie przebiegło bez większych problemów - ekspresowo oraz dokładnie. Efekt był natychmiastowy, a cena przystępna. Polecamy gorąco każdemu w pilnej potrzebie m.in. za fachowo wykonaną robotę i sami również chętnie będziemy tu wracać, bo lepszej firmy piorącej w okolicy na pewno nie znajdziemy."
Profesjonalne usługi sprzątające cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu czystości w swoim domu lub biurze, zostaw to zadanie firmie, która pomoże Ci stworzyć indywidualny program dostosowany do potrzeb Twoich lub Twojej firmy. ...
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502