Sprzątanie Po Zgonach Włocławek

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski

Sprzątanie Po Zgonach Włocławek
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak
4.8
Liczba opinii: 64
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Skuteczne odkażanie to priorytet, gdy mamy do czynienia z nadmiernym rozprzestrzenianiem się chorobotwórczych drobnoustrojów. Z tą firmą wirusy, bakterie i grzyby nie mają szans, dlatego jeśli zależy Ci na skorzystaniu z usług niekwestionowanego lidera ...
Wybrane zlecenia

2021-08-14 Śródmieście
Witam, poszukuję sprawdzonej i profesjonalnej firmy, która pomoże mi w pozbyciu się smrodu z domu osoby, która niedawno zmarła. Trzeba wysprzątać po zmarłym. Dom ma być wystawiony na sprzedaż, więc zależy nam by był "jak nowy" jeśli chodzi o zapachy.

2021-08-13 Wschód Mieszkaniowy, Włocławek
Zależy mi na szybkim wykonaniu usługi przez Państwa firmę, bo brzydki zapach, który pojawił się w mieszkaniu po śmierci jednego z domowników, jest nie do zniesienia. Chcemy też zamówić sprzątanie po zmarłym.

2021-07-31 Wschód Mieszkaniowy, Włocławek
Moja sąsiadka z piętra, która nie miała żadnych bliskich, zmarła. Ja byłam w tym czasie na urlopie, więc po powrocie poczułam obrzydliwy zapach stęchlizny. Dlatego jestem zmuszona wezwać firmę, która zajmie się sprzątaniem po zgonie w bloku mieszkalnym. Niestety nieprzyjemne zapachy czuć nawet u mnie. Proszę o pilny kontakt specjalistów.

2021-06-29 Południe
Najgorszy zapach to rozkładające się ciało w opuszczonym mieszkaniu. Z tym właśnie się borykamy i potrzebujemy Waszej firmy do posprzątania po zwłokach oraz odkażenia całego mieszkania. Proszę o PILNY kontakt.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502