Sprzątanie Po Zgonach Warszawa

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Zwalczanie szkodników na własną rękę może się okazać mało skuteczne. Jeśli chcesz uniknąć rozczarowania, jak najszybciej skontaktuj się ze specjalistami, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie. Decydując się na usługi tej firmy nie musisz obawiać ...
Wybrane zlecenia

2021-09-18 Wawrzyszew Stary
Witam serdecznie. Szukam firmy zajmującej sie odkażaniem po zwłokach. Mój zięć spoczął na podłodze w przedpokoju, znaleziony został dzień później. Sprzątaliśmy w domu, ale w trosce o swoje zdrowie chciałabym pozbyć się wszystkich, nawet najmniejszych bakterii. Mogę prosić o polecenie specjalistycznej firmy sprzątającej po zmarłych?

2021-09-15 Ludwinów
Odór po zgonie z domu stał się moją zmorą, gdyż nie mogę się go pozbyć żadnymi dostępnymi sposobami. Może to siedzi w mojej podświadomości, ale w naszym domu zawsze było czysto i schludnie, a teraz wszędzie czuję TEN zapach. Czy ktoś pomoże w sprzątaniu by odór zniknął?

2021-09-12 Podkaczy Dół
Witam, pilnie potrzebuję firmy spcjalizującej się w sprzątaniu po zmarłych. Problem jest nie do zniesienia, otóż czuć niesamowity odór z pomieszczenia, z którego wczoraj zabrano Babcię. Próbowaliśmy chyba już wszystkiego i nic. Zapach jak był, tak jest i można powiedzieć, że przybiera na mocy. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i może kogoś polecić?

2021-08-25 Moczydło, Warszawa
W bólu i cierpieniu przeżywam tragedię rodzinną, która nas spotkała. Jednak, z rzeczy przyziemnych, pozostawiła też po sobie nieprzyjemny zapach. Chciałbym zlecić sprzątanie po zwłokach w mieszkaniu, by pozbyć się zarazków i przykrego zapachu, bo stypę po pogrzebie robimy w domu. Czas nagli, więc proszę o pilny kontakt.

2021-07-23 Targówek Fabryczny
Dzień dobry, na terenie naszej spółdzielni niestety zostały odnalezione gnijące zwłoki. Szukamy firmy, która zajmie się wyczyszczeniem miejsca po zmarłym i pozbędzie się wszelkiego rodzaju zarazków i zapachów.

2021-07-08 Julianów, Warszawa
Najtrudniejszy okres w życiu jaki można sobie wyobrazić to opłakiwanie straty bliskiej osoby. Ból jaki się wtedy czuje jest nie do opisania. Niestety jest też sporo przyziemnych spraw i dlatego szukam firmy, której zadaniem będzie zwalczenie odoru jak i przątanie po zwłokach. Interesuje mnie też jaki jest koszt takiej usługi.

2021-07-06 Nadwiśle, Warszawa
Dobry wieczór. Potrzebuję firmy sprzątającej po zmarłych. W pomieszczeniu gdzie przebywał nieboszczyk pozostała krew, którą należy niezwłocznie usunąć. Zależy mi na precyzyjnym odkażeniu pomieszczenia. Czy moge prosić o polecenie najlepszej w mieście i najdokładniejszej w działaniu firmy, która podejmie się takiego wyzwania?

2021-07-02 Natolin, Warszawa
W zasadzie "na już" potrzebny jest fachowiec do zadania specjalnego. Chodzi o usunięcie z pokoju brzydkiego zapachu oraz zanieczyszczeń po osobie zmarłej. Nie ukrywam, że zależy mi na czasie jak i najbardziej uczciwej cenie za wykonanie usługi.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502