Sprzątanie Po Zgonach Opole

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Opole.
Wybrane zlecenia

Zakrzów, Opole
Posiadacie może Państwo w okolicy mojego miejsca zamieszkania serwisanta, który w najbliższym czasie byłby w stanie podjąć się posprzątania klatki schodowej po zgonie? Niestety żaden z mieszkańców bloku sobie z tym nie poradzi, a rozkład ciała przebiega bardzo szybko. Pomocy!

Armii Krajowej
Czy podejmujecie się Państwo także usuwaniem zanieczyszczeń po zmarłych? Wiem, że to dość wstydliwy i wrażliwy temat, ale rozłożeone zwłoki znajdujące się w Naszym garażu naprawdę muszą stamtąd jak najszybciej zniknąć. Pomocy!

Półwieś, Opole
Mam zlecenie i mam nadzieję, że znajdę tutaj firmę, która się go podejmie. Chodzi o odkażanie i posprzątanie pomieszczenia po śmierci. Chcielibyśmy znowu użytkować pokój i zależy nam, żeby wszystko było nieskazitelnie czyste, bez bakterii, żeby nie pachniało tu trupem. Mam nadzieję, że polecicie mi rzetelny serwis, który podoła moim wymaganiom.

Grotowice
Witam serdecznie. Nie mieszkam w tym mieście, przyjechałam po śmierci babci żeby zająć się sprawami organizacyjnymi jeśli chodzi o pogrzeb, stypę i spadek. Muszę też załatwić firmę, która zajmie się czyszczeniem mieszkania po zgonie. Trzeba się pozbyć brzydkiego zapachu. Czy mogę prosić o polecenie sprawdzonej firmy z okolicy?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502