Sprzątanie Po Zgonach Opole

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Opole.
Podobne usługi
Pytania od klientów

15.09.2021
Witam serdecznie. Nie mieszkam w tym mieście, przyjechałam po śmierci babci żeby zająć się sprawami organizacyjnymi jeśli chodzi o pogrzeb, stypę i spadek. Muszę też załatwić firmę, która zajmie się czyszczeniem mieszkania po zgonie. Trzeba się pozbyć brzydkiego zapachu. Czy mogę prosić o polecenie sprawdzonej firmy z okolicy?

07.09.2021
Mam zlecenie i mam nadzieję, że znajdę tutaj firmę, która się go podejmie. Chodzi o odkażanie i posprzątanie pomieszczenia po śmierci. Chcielibyśmy znowu użytkować pokój i zależy nam, żeby wszystko było nieskazitelnie czyste, bez bakterii, żeby nie pachniało tu trupem. Mam nadzieję, że polecicie mi rzetelny serwis, który podoła moim wymaganiom.

01.09.2021
Czy podejmujecie się Państwo także usuwaniem zanieczyszczeń po zmarłych? Wiem, że to dość wstydliwy i wrażliwy temat, ale rozłożeone zwłoki znajdujące się w Naszym garażu naprawdę muszą stamtąd jak najszybciej zniknąć. Pomocy!

23.08.2021
Posiadacie może Państwo w okolicy mojego miejsca zamieszkania serwisanta, który w najbliższym czasie byłby w stanie podjąć się posprzątania klatki schodowej po zgonie? Niestety żaden z mieszkańców bloku sobie z tym nie poradzi, a rozkład ciała przebiega bardzo szybko. Pomocy!
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502