Sprzątanie Po Zgonach Kalisz

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Każdy przynajmniej raz w życiu znalazł się w sytuacji, w której jedynym rozwiązaniem było zgłoszenie się do firmy oferującej usługi DDD. Jeśli szukasz specjalistów, którzy z powodzeniem zlikwidują gromadzące się w wilgotnych ...
Wybrane zlecenia

2021-08-23 Dobrzec, Kalisz
Niestety zmagamy się z problemem sprzątania po zmarłym, gdzie zwłoki już były rozłożone. Sytuacja miała miejsce na moim terenie, w nieużywanym budynku. Potrzebny jest na cito zespół osób wykwalifikowanych do takiego zadania.

2021-07-11 Serbinów
Nigdy wcześniej nawet się nie zastanawiałam czy takie firmy istnieją, ale życie zmusiło mnie do poszukiwań, bo na terenie działek na naszej posesji, jakiś bezdomny zmarł. Został ogromny smród, z którym nie można sobie poradzić, a za usuwanie zanieczyszczeń po zmarłym nawet się nie zabieramy, nie wiemy jak to zrobić odpowiednio i bezpiecznie. Czy Wasza firma się podejmie?

2021-07-08 Zagorzynek
W naszym bloku, z nieużywanej wózkowni, dolatywał obrzydliwy zapach. Niektórzy myśleli, że to ekskrementy, ale prawda była znacznie gorsza. Okazało się, że zapach powodowały gnijące zwłoki i teraz jako gospodarz domu muszę wynająć specjalistów, którzy posprzątają i odkarzą cały teren po zwłokach. Dobrze trafiłem?

2021-06-27 Czaszki, Kalisz
Czy w zakresie Państwa usług jest usuwanie plam z krwi po zmarłym? Mam do wysprzątania dom po zwłokach, niestety samobójstwo, dużo krwi się polało. Ciężka sprawa, ale mam nadzieję, że uzyskam pomoc od profesjonalistów.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502