4.9

Serwis TV Elektronika Jan Spintzyk

Strzelców Bytomskich 31, 41-902 Bytom
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 110 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Naprawa telewizorów wymaga specjalistycznej wiedzy i dbałości o wszelkie szczegóły. Serwis Z.U.H. Elektronika posiada fachowy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy przez swoje znakomite przygotowanie techniczne są w stanie sprostać każdej usterce. Naprawić telewizor każdej marki i dotrzeć w umówionym terminie w każde miejsce na terenie Bytomia i okolic. Szacunek do wykonywanej pracy, a przede wszystkim, do naszych klientów, to podstawa działalności serwisu RTV  Z.U.H. Elektronika.

Zakres usług

Naprawa RTV

 • Naprawa telewizorów
 • Serwis telewizorów
Zasięg
 1. Katowice
 2. Częstochowa
 3. Sosnowiec
 4. Gliwice
 5. Zabrze
 6. Bielsko-Biała
 7. Bytom
 8. Rybnik
 9. Ruda Śląska
 10. Tychy
 11. Dąbrowa Górnicza
 12. Chorzów
 13. Jaworzno
 14. Jastrzębie-Zdrój
 15. Mysłowice
 16. Siemianowice Śląskie
 17. Żory
 18. Tarnowskie Góry
 19. Kędzierzyn-Koźle
 20. Oświęcim
 21. Będzin
 22. Piekary Śląskie
 23. Pszczyna
 24. Świętochłowice
 25. Zawiercie
 26. Olkusz
 27. Wodzisław Śląski
 28. Czechowice-Dziedzice
 29. Andrychów
 30. Czerwionka-Leszczyny
 31. Mikołów
 32. Knurów
 33. Wadowice
 34. Kęty
 35. Trzebinia
 36. Krzeszowice
 37. Myszków
 38. Czeladź
 39. Strzelce Opolskie
 40. Zabierzów
 41. Jasienica
 42. Lubliniec
 43. Wolbrom
 44. Libiąż
 45. Łaziska Górne
 46. Rydułtowy
 47. Brzeszcze
 48. Orzesze
 49. Bieruń
 50. Pyskowice
 51. Pawłowice
 52. Radlin
 53. Wilamowice
 54. Liszki
 55. Radzionków
 56. Lędziny
 57. Miedźna
 58. Zbrosławice
 59. Porąbka
Opinie
Ocena:
4.9
48 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Z naprawą kina domowego panowie poradzili sobie idealnie. Pracę wykonali w ciągu niecałej doby, do tego okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez nich pracy i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe i niedrogie usługi innym. Numer telefonu oczywiście zapisaliśmy.
ocena: 5
Obsługa na plus, cena na plus i wykonanie na plus. Naprawa anteny przyniosła oczekiwany efekt, a panowie udowodnili, że są prawdziwymi specjalistami, a nie pracownikami z przypadku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z ich pomocy. Inne ekipy naprawcze powinny brać z tych panów przykład. Polecamy z ręką na sercu wszystkim, którzy mają problem z anteną!!!
ocena: 5
Z naprawą kina domowego ci panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Usługa wykonana została solidnie i sumiennie, a cena wraz z dojazdem była naprawdę przystępna. Polecamy gorąco kompleksowe usługi tego pana, a telefon do niego zapisujemy, bo w razie potrzeby móc z niego jeszcze skorzystać. Teraz nasz sprzęt działa tak jak powinien, a ciemny obraz i szumy w głośnikach zniknęły.
Niwka, Sosnowiec
ocena: 5
Możemy z ręką na sercu polecić każdemu ten serwis sprzętu audio! Pan okazał się świetnym i godnym zaufania specjalistą, do tego był słowny i uczciwy. Profesjonalista w każdym calu, który usługę wykonał w domu. Cieszymy się, że zaufaliśmy mu, bo lepszego raczej nie znajdziemy.
Makoszowy, Zabrze
ocena: 5
W mieszkaniu panowie od naprawy sprzętu audio zjawili się w ciągu dwóch godzin od wezwania, bardzo szybko postawili diagnozę i jeszcze szybciej rozwiązali problem. Dziękujemy za fachowość i uczciwość, a także za bardzo atrakcyjny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił naszego portfela. Polecamy gorąco wszystkim w potrzebie!!!
Siemianowice Śląskie
ocena: 4
Naprawa anteny przyniosła zamierzony efekt - teraz już bez problemu odbieramy wszystkie kanały i nic się nie zacina, jak to miało miejsce do tej pory. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten specjalista i chętnie będziemy korzystać z jego kompleksowego wsparcia w przyszłości, jeśli oczywiście będzie taka potrzeba. Numer telefonu oczywiście zapisujemy, bo lepszego eksperta nie znajdziemy.
Świętochłowice
ocena: 4
Potrzebna nam była pilnie naprawa telewizora, a ci panowie ekspresowo wstawili się na miejscu i szybko poradzili sobie z problemem. Okazało się, że konieczna jest naprawa zasilania. Wszystko przebiegło bez zarzutów, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Dziękujemy serdecznie z okazaną pomoc i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich wsparcia.
ocena: 5
Naprawa telewizora LED przebiegła szybko, solidnie i dokładnie, a cena okazała się nawet niższa niż pan wcześniej mówił. Jesteśmy w 100% zadowoleni z pracy tego fachowca i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jego fachowego wsparcia. Uważamy, że to nie tylko "złota rączka" wśród fachowców, ale również miły i sympatyczny człowiek.
Piekary Śląskie
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis. Panowie z naprawą telewizora LED nie mieli najmniejszego problemu, do tego okazali się osobami miłymi o nienagannej kulturze pracy. Wszystko wykonali terminowo, fachowo i profesjonalnie. Do tego zajęli się również regulacją telewizora - wszystko w przystępnej cenie. Dziękujemy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia.
Trynek
ocena: 5
Polecamy z czystym sumieniem ten serwis TV. Panowie na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Z regulacją poradzili sobie znakomicie - skrupulatnie dobierając barwy, kontrast, jasność oraz rozpiętość tonalną. Dziękujemy i na pewno będziemy polecać innym w potrzebie.
Klimzowiec, Chorzów
ocena: 5
Z naprawą TV ci wykonawcy nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Problemu nie mieli również z aktualizacją oprogramowania, którą zajęli się niemal z zamkniętymi oczami. Widać, że mają rękę do tego typu sprzętu. Polecamy gorąco ich usługi, a telefon pozostawiamy na przyszłość w razie potrzeby.
Nowy Bytom
ocena: 5
Z przyjemnością polecam ten serwis telewizorów LED! Gdy urządzenie zaczęło zmieniać pamięć kanałów, zadzwoniliśmy po fachowca i dobrze się stało, gdyż okazało się, że konieczna będzie wymiana płyty głównej, a to już dość poważna sprawa. Wszystko przebiegło bezproblemowo, co jest bez wątpienia zasługą wysokich kompetencji tego specjalisty i jego dużej wiedzy.
Helenka, Zabrze
ocena: 5
Ten serwis anteny z pracą poradził sobie bardzo dobrze. Panowie okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi, a do tego mieli bardzo atrakcyjny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu pozostawiamy sobie na przyszłość i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z ich pomocy - widać, że w serwisie pracują odpowiedzialni ludzie.
Śródmieście
ocena: 5
Linie i szumy w telewizorze nie dawały nam spokoju. Panowie z serwisu telewizorów LCD do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Pracę wykonali na medal, do tego okazali się miłymi i sympatycznymi ludźmi, z którymi nawet pożartowaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc przy regulacji.
Dębowa Góra, Sosnowiec
ocena: 5
Nagle okazało się, że słychać dźwięk, ale nie widać obrazu na ekranie, więc konieczna była naprawa telewizora LCD. Ta firma miała najszybsze terminy, więc zdecydowaliśmy się na nich i nie żałujemy, bo sprawdzili się na medal, mimo drobnych komplikacji po drodze. Zdecydowanie polecamy.
Świętochłowice
ocena: 5
Z czystym sumieniem będziemy polecać kompleksowe usługi tego fachowca. Z naprawą telewizora SmartTV poradził sobie bardzo dobrze, do tego doskonale sprawdził się, kiedy potrzebna była nam aktualizacja oprogramowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze wiele raz będziemy korzystać z jego wsparcia.
Rozbark, Bytom
ocena: 5
Popsuty pilot i kłopoty z dźwiękiem - nic gorszego chyba nie mogło nas spotkać. Ci panowie stanęli na wysokości zadania, z którym poradzili sobie bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naprawy sprzętu RTV, a usługi tego serwisu będziemy polecać każdemu.
Śródmieście
ocena: 4
Serwis kina domowego był nieunikniony - panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, zwłaszcza że usługa była pilna. Dziękujemy serdecznie za szybką reakcję, poświęcony nam czas oraz za dobre podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy i na pewno będziemy jeszcze nieraz kontaktować się z panem, bo lepszego nie znajdziemy.
Wirek
ocena: 5
Naprawa audio przebiegła szybko i sprawnie, do tego panowie okazali się osoby punktualnymi, solidnymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi. Pracę wykonali niemal z zamkniętymi oczami, a cena była naprawę przystępna, chociaż początkowo obawialiśmy się, że będzie znacznie wyższa. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy każdemu, bo lepszych na pewno nie znajdziecie.
Będzin
ocena: 5
Linie i szumy w telewizorze AndroidTV nie dawały nam spokoju, więc wezwaliśmy ten serwis. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, pracę wykonali na medal, do tego okazali się miłymi i sympatycznymi ludźmi, z którymi nawet pożartowaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy z pomoc i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy się do nich odzywać.
ocena: 5
Popsuł nam się telewizor (pojawiał się czarny ekran), dlatego postanowiliśmy wezwać ten serwis telewizorów. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, prace naprawcze wykonali na miejscu, a naprawa telewizora z dojazdem nie kosztowała nas majątku.
ocena: 5
Pan szybko naprawił mój telewizor, super!
ocena: 5
Naprawa telewizora była w tym samym dniu co zgłosiłam naprawę. Polecam wszystkim.
ocena: 5
Był obraz ale nie było dźwięku w TV. Technik oczywiście poradził sobie z usterką.
ocena: 4
Wasz stały i zadowolony klient.
ocena: 5
Jestem zadowolona i gorąco polecam.
ocena: 5
Jestem jak najbardziej zadowolona z orginalnych rozwiązań dotyczących montażu tv i kina domowego.
ocena: 5
Naprawa telewizora została wyceniona na bardzo małą kwotę.
ocena: 5
Ogólnie wizytę fachowca bardzo pozytywnie oceniam.
ocena: 5
Pan ma atrakcyjne ceny za swoje usługi.
ocena: 5
Fachowiec od razu do mnie przyjechał i naprawił sprzęt.
ocena: 5
Konkretny Pan, który zna się doskonale na swojej pracy.
ocena: 4
Fachowiec wziął telewizor do serwisu, szybko naprawił. Dodatkowo dużo nie wziął za jego naprawę.
ocena: 5
Najlepszy fachowiec w Czeladzi, który zajmuje się naprawą tv.
ocena: 5
Najważniejsze dla mnie było to, że technik nie zostawił mnie bez telewizora.
ocena: 5
Pan poinformował mnie o nieopłacalnej naprawie mojego starego telewizora.
ocena: 5
Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalnym fachowcem, który naprawia tak sprawnie telewizory.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolona z tego Pana. Dokładny i policzył sobie za naprawę telewizora o połowę mniej, niż wcześniejsi "fachowcy".
ocena: 5
Dobry człowiek i dodatkowo dobry fachowiec od telewizorów w Zabrzu.
ocena: 4
Naprawa tv przebiegła bardzo dobrze. Wszystko w terminie i tak jak się umawialiśmy.
ocena: 5
Przemiły Pan. Pierwszy raz spotkałam się z fachowcem, który był tak miły. Oczywiście polecam.
ocena: 5
Bardzo ambitny i profesjonalny technik.
ocena: 5
W czasie naprawy Pan był bardzo skupiony na tym co robi.
ocena: 5
Plus za cenę i za szybką naprawę.
ocena: 5
Cierpliwy i bez pośpiechu zajął się naprawą tv.
ocena: 5
Wszystko polecam. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
ocena: 5
Gwarancja i szybka reakcja na zgłoszoną usterkę w telewizorze.
ocena: 5
Najpierw Pan przyjechał wycenił naprawę. Naprawa trwała kilka godzin.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502