Serwis Elektryczny Solaris Energy Fotowoltaika

Kawalerzystów 17/12, 53-004 Wrocław

Chcesz, by w przypadku awarii elektrycznej pomógł Ci doświadczony i sprawdzony serwis, który nie pogorszy, a tylko poprawi sytuację? Marzą Ci się panele fotowoltaiczne, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nasza firma to zespół złożony z doskonale wykwalifikowanych, znających się na elektryce pracowników. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do każdego klienta, a do zgłaszanych problemów podchodzimy z ogromnym zapałem i zaangażowaniem. Zostaw nam swoje zgłoszenie jak najprędzej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zakres usług
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Montaż paneli fotowoltaicznych
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Łódź
 2. Tomaszów Mazowiecki
 3. Piotrków Trybunalski
 4. Pabianice
 5. Zgierz
 6. Bełchatów
 7. Zduńska Wola
 8. Aleksandrów Łódzki
 9. Łask
 10. Ozorków
 11. Koluszki
 12. Łęczyca
 13. Głowno
 14. Brzeziny
 15. Konstantynów Łódzki
 16. Poddębice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
9 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zakupiłam mieszkanie w centrum miasta i ostatnią rzeczą, jaka trzeba było zrobić, by móc się tam wporwadzić to potrzebna była opinia elektryka, odnośnie tego, czy elektryka w mieszkaniu jest sprawna. Nie szukając długo w internecie, znalazłam Państwa numer telefonu i od razu pod niego zadzwoniłam. Elektryk z Państwa firmy wydał opinię w krótkim czasie, dokładnie sprawdził przewody. Polecam.
, Radogoszcz
ocena: 5
Z podłączeniem indukcji ten Pan nie miał najmniejszego problemu. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy, a także z ceny, która w mojej ocenie była bardzo atrakcyjna. Polecam za fachowość, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, a także za podejście do klienta. To firma w 100% profesjonalna. Dziękuję serdecznie i polecam gorąco.
, Bełchatów
ocena: 5
To bez wątpienia pogotowie elektryczne, któremu warto zaufać. Zadowolona jestem zarówno z jakości usługi, która stała na bardzo wysokim poziomie, jak również z ceny, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Montaż domofonu zakończył się powodzeniem, a urządzenie działa bez zarzutów do dziś. Dziękuję i polecam gorąco każdemu w potrzebie.
, Tomaszów Mazowiecki
ocena: 5
Zakład godny polecenia. Skontaktowałam się z nimi, ponieważ potrzebna mi była naprawa bojlera, z którą poradzili sobie znakomicie. Jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości pracy, jak i z ceny, która od początku do końca stała na najwyższym poziomie. Niedawno zleciłem mu również usunięcie zwarcia i tutaj również nie zawiedli mojego zaufania. Dziękuję i polecam!!
, Aleksandrów Łódzki
ocena: 5
Przepalone przewody elektryczne oraz iskry w gniazdkach elektrycznych wymagały interwencji doświadczonego specjalisty. Ten fachowiec okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Usunięcie awarii elektrycznej nie trwało długo, za to efekt był natychmiastowy. Dziękuję i polecam gorąco każdemu w potrzebie.
ocena: 5
Ten wykonawca z wymianą bezpieczników lepiej poradzić sobie już nie mógł. Dziękuję za poświęcony mi czas i precyzyjne wykonanie zadania. Polecam z całego serca przede wszystkim za fachowość, sumienność, solidność i odpowiedzialność, a także za atrakcyjny cennik usług, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Numer kontaktowy do wykonawcy znalazł się już na liście moich kontaktów.
, Retkinia
ocena: 5
Z naprawą instalacji elektrycznej ten pan poradził sobie doskonale. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, a cena usługi na szczęście nie odbiła się znacząco na moim domowym budżecie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i będę polecał każdemu w potrzebie. Telefon do wykonawcy również znalazł się na liście moich kontaktów.
ocena: 4
Montaż lampy od początku do końca stał na bardzo wysokim poziomie. Widać było od razu, że ten pan doskonale zna się na swojej pracy, którą zresztą wykonał perfekcyjnie. Dziękuję za perfekcyjnie wykonaną pracę i polecam każdemu w potrzebie. Telefon zapisuję sobie na przyszłość.
ocena: 4
Powierzyłem temu specjaliście wykonanie niezbędnych pomiarów elektrycznych nowo założonej instalacji. Z usługi jestem bardzo zadowolony - praca wykonana została starannie, odpowiedzialnie i sumiennie, a jej cena w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Wykonawca zajął się dla mnie również wymianą włącznika i tutaj również nie miałem do czego się doczepić. Polecam za fachowość, rzetelność i słowność.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Łódź

P.P.H.U. Wiol Aleksandra Gortych

Al. Tadeusza Kościuszki 23/25, 90-418 Łódź
Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Pogotowie elektryczne, Złota rączka, Wymiana bezpieczników, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek

ANNATECH MAGDALENA STASIAK

Henryka Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź

Serwis Elektryczny BJP General Group

Al. Kościuszki 1/229, 90-418 Łódź

Serwis Elektryczny El-Monter Damian Pydyn

Pólka-Raciąż 12, 09-140 Pólka-Raciąż
Serwis tymczasowo niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502