Soft-El II Aleksander Duda
4.8

Usługi Hydrauliczne Soft-El II Aleksander Duda

Johanna Goethego 34, 41-800 Zabrze
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Firma od wielu lat działa jako serwis usług hydraulicznych i elektrycznych. Przez ten okres fachowcom udało się obsłużyć wielu klientów indywidualnych i firm. Nie są im straszne problemy z domową hydrauliką, kanalizacją, grzejnikami, oświetleniem, zwarciem w gniazdkach czy innymi tego typu zadaniami. To, co możesz otrzymać, to fachowa obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Zaufaj tym specjalistom i przekonaj się, że są w stanie poradzić sobie z każdą usterką. Zadzwoń!

Zakres usług

Hydraulik

 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej

Elektryk

 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Gliwice
 2. Zabrze
 3. Ruda Śląska
 4. Chorzów
 5. Świętochłowice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
46 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Z udrożnieniem odpływu pan poradził sobie naprawdę fachowo. Generalnie pracę wykonał w tym samym dniu od wezwania, więc na plus jest jego dyspozycyjność, ponieważ inni fachowcy musieli mi niestety odmówić. Jestem mu bardzo wdzięczna za tak szybką reakcję, ponieważ sama na pewno nie poradziłabym sobie z tym zadaniem. Polecam gorąco, a kontakt do hydraulika pozostawiam sobie na przyszłość i pewnie jeszcze nie raz skorzystam z jego wsparcia.
, Mikulczyce
ocena: 5
Witam bardzo serdecznie. Jestem właścicielem firmy i kilka dni temu zauważyłem, że w umywalkach nie schodzi woda. Próbowałem przepychać rury smaodzielnie, różnymi preparatami, natomiast to nic nie pomogło. Znalazłem numer telefonu w internecie. Fachowiec z Państwa firmy podjął się przepychania rur w mojej firmie. Jestem zadowolony z wykonanej usługi, cenowo też jestem usatysfakcjonowany, technik szybko pojawił się w firmie, co także zaplusowało w moich oczach.
, Kochłowice, Ruda Śląska
ocena: 5
Zleciłem temu hydraulikowi przepychanie kanalizacji. Od razu było widać, że to bardzo dobry fachowiec, który zna się na swojej robocie. Usługę wykonał sprawnie i ku mojemu zadowoleniu - tanio. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego pracy i na pewno skontaktuję się jeszcze nie raz w przyszłości, gdy zajdzie taka potrzeba.
, Szobiszowice, Gliwice
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło wymiany skrzynki z bezpiecznikami i jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez tego fachowca. Na plus zasługuje fakt, że nie trzeba było po nim sprzątać, co w szczególności ucieszyło moją żonę. Polecam mocno za dobrze zrobioną robotę i przystępny cennik.
, Nowy Bytom, Ruda Śląska
ocena: 5
Wyrzuciło mi korki w domu, więc postanowiłem skontaktować się z elektrykiem w celu sprawdzenia, co mogło się wydarzyć. Muszę powiedzieć, że trafił mi się bardzo kompetentny, pomocny i uczciwy fachowiec, który nie tylko świetnie poradził sobie z tym zadaniem, ale również zapropnował niewygórowaną cenę. Polecam!
, Osiedle Kopernika, Zabrze
ocena: 5
Pan elektryk zajął się wykonaniem pomiaru instalacji odgromowej w mojej firmie i z zadaniem tym poradził sobie bez zastrzeżeń. To bardzo solidny i odpowiedzialny fachowiec, którego usługi cechuje wysoka jakość, w dodatku ma przystępne cenniki, nie obciążające mocno portfela klienta. Numer już widnieje na liście moich kontaktów i na pewno zgłoszę się do niego ponownie w przypadku wszelkich prac elektrycznych.
, Orzegów, Ruda Śląska
ocena: 5
Godny polecenia fachowiec, którego zadaniem było wykonanie pomiarów elektrycznych w biurze. Na plus zasługuje tutaj szybkość jego interwencji, bo przyjechał na usługę już na następny dzień, a na efekty jego działań nie trzeba było długo czekać. Polecam, również ze względu na przystępny cennik.
, Trynek
ocena: 5
Jestem kierowniczką w jednej z firm. Mój szef chciał zamówić usługę przeglądu zbiorników kanalizacyjych w firmie i powierzył to zadanie właśnie mi. Ja nie do końca znając się na temacie, jako osoba młoda, wyszukałam serwisy w internecie w okolicy, które się zajmują takimi rzeczami. W krókim czasie udało mi się znaleźć Państwa serwis naprawczy i jestem zadowolona z usługi.
, Maciejów
ocena: 5
Ten fachowiec wykonywał pomiary instalacji elektrycznej w moim domu i z zadaniem tym poradził sobie bez zarzutu. Zaskoczyła mnie nie tylko dobra jakościowo usługa, ale również koszt, który w ostateczności okazał się nawet niższy niż przypuszczałam. Polecam każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany.
, Mikulczyce
ocena: 5
Pełen profesjonalizm. Bardzo solidny elektryk i bardzo przystępne ceny. Montaż bezpieczników na najwyższym poziomie, choć sprawa była trochę utrudniona. Pan bardzo sympatyczny i uśmiechnięty - może nie jest to najważniejsze, ale ja jednak lubię dobry kontakt z wykonawcami. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi i będę go bez wahania polecać innym.
ocena: 5
Chociaż podłączenie płyty indukcyjnej wydawać by się mogło prostą sprawą, w moim przypadku wcale tak nie było. Przy kolejnej nieudanej próbie zdecydowałem, że zadanie to powierzę temu elektrykowi. Pracę tego pana oceniam bardzo dobrze - widać, że doskonale znał się na rzeczy, a cennik jego usług nie uszczuplił w znaczący sposób mojego budżetu. Polecam!
, Helenka
ocena: 5
Chciałem, by moja nowo zakupiona indukcja działała jak należy, dlatego postanowiłem wezwać na pomoc tego elektryka. Podłączenie płyty indukcyjnej nie zajęło mu wiele czasu, a jakość wykonania usługi stała na najwyższym poziomie. Zaskoczyła mnie również przystępna cena usługi. Polecam z czystym sumieniem usługi tego elektryka.
, Maciejkowice
ocena: 5
Firma zajęła się wymianą bezpiecznika i z zadaniem tym elektrycy poradzili sobie bez zarzutu. Na miejsce przybyli punktualnie, w dodatku byli świetnie przygotowani do pracy. Wisienką na torcie okazał się niewygórowany cennik ich usług, który nie uszczuplił znacząco mojego portfela. Zdecydowanie polecam!
, Stary
ocena: 5
Ten hydraulik okazał się "złotą rączką". Zleciłem mu niedawno naprawę instalacji gazowej. Pan wykazał się szeroką wiedzą i umiejętnościami, które wykorzystał przy zleceniu. Wszystko przebiegło ekspresowo, uczciwie i rzetelnie, a cena za wykonaną usługę była do zaakceptowania. Nie mogłem się do niczego doczepić, chociaż jestem osobą o dużych wymaganiach. Polecam serdecznie tego hydraulika!
, Nowy Bytom, Ruda Śląska
ocena: 5
Doskonale wiem, jak trudno trafić w ciemno na dobrego hydraulika, jednak jak się okazuje, można trafić - i to idealnie. Ten specjalista, nie dość, że uratował nas z opresji (chodziło o naprawę kranu w trybie pilnym), to jeszcze wykonał to fachowo i bez żadnych poprawek.
, Zandka, Zabrze
ocena: 5
Po ostatniej wizycie elektryka miałem obiekcje do każdej kolejnej firmy, która wykonywała prace elektryczne w zakupionym przez nas niedawno domu. W końcu trafiliśmy na to pogotowie elektryczne. Widać było od razu, że ci elektrycy znają się na rzeczy. Usunięcie zwarcia poszło bardzo sprawnie, a usługa wykonana została za uczciwe pieniądze.
, Śrómieście
ocena: 5
Jestem właścicielką firmy i ostatnio miałam spory problem z odetkaniem rury w mojej firmie. Dostałam namiar od mojego pracwnika na wasz serwis, jestem wdzięczna jemu i Wam, ponieważ problem szybko i skutecznie został usunięty, z czego jestem bardzo zadowolona i zostawiam numer telefonu na przyszłość w razie innych usług lub napraw.
, Czechowice, Gliwice
ocena: 5
Ten hydraulik pomógł mi już wiele razy. Tym razem zleciłam mu czyszczenie kanalizacji i jak zwykle nie zawiódł mojego zaufania. Dobrze mieć w zanadrzu takiego fachowca, który wykonuje usługi solidnie, a przy tym nie ściąga z klienta wygórowanych kwot. Polecam.
, Halemba, Ruda Śląska
ocena: 5
Ten fachowiec wykonywał na nasze zlecenie zamrażanie grzejnika, co przebiegło bardzo sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi oraz profesjonalizmu tego fachowca. To bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek, który doskonale zna się na swojej pracy - takie rzeczy widać! Serdecznie polecam jego usługi każdemu, kto szuka dobrego fachowca.
, Śrómieście
ocena: 5
Kupiłem nowy dom i chciałem sprawdzić stan instalacji wodno-kanalizacyjnej, więc skorzystałem z usług tego hydraulika. Przegląd instalacji kamerą wykonał perfekcyjne, przy okazji wykrywając pewne nieprawidłowości, którymi również się zajął. Nie była dla niego problemem również naprawa grzejników, którą zajął się dokładnie i sprawnie.
ocena: 5
Polecam Państwu tego elektryka od pomiarów elektycznych z czystym sumieniem. Dawno nie miałam styczności z takim profesjonalizmem. Pan nie dość, że zadanie wykonał bardzo profesjonalnie, to jeszcze był przy tym niesamowicie kulturalny i uprzejmy. Cena? Pozytywne zaskoczenie. Na pewno zadzwonię ponownie, gdy zajdzie taka potrzeba.
, Stary, Chorzów
ocena: 5
Najlepszy elektryk całodobowy działający w okolicy! W moim mieszkaniu nastąpiło spięcie w gniazdku i zależało mi na znalezieniu fachowca na szybko. Pan nie widział problemu, by przyjechać do mnie pomimo późnych godzin wieczornych. Sprawnie wykonał wszelkie niezbędne czynności, zachowując przy tym standardy bezpieczeństwa. To profesjonalista, jakiego ze świecą można szukać. Polecam z czystym sercem!
, Maciejkowice
ocena: 5
Pilnie potrzebny był mi elektryk z uprawnieniami, który wesprze mnie przy realizacji dość nietypowego projektu. Trafiłem doskonale, gdyż jest to bardzo solidny fachowiec, który nie boi się nietypowych zleceń. Jakość jego usług była znacznie lepsza niż satysfakcjonująca, więc jego numer sobie zachowam na przyszłość - kto wie, kiedy znów mi się przyda.
, Czarny Las, Ruda Śląska
ocena: 5
Z tą firmą współpracowałem w sprawie montażu rozdzielni w moim domu i złego słowa nie mogę powiedzieć. Usługa była wykonana bardzo profesjonalnie, a na plus zasługuje przede wszystkim kultura osobista fachowca. Dawno nie spotkałem się z tak życzliwym podejściem do klienta. Cena też była niczego sobie, choć nie ukrywam, że mogłaby być ciut niższa. Tak czy siak jestem zadowolony!
, Obrońców Pokoju, Gliwice
ocena: 5
Od kilku już lat mieszkamy w tym samym mieszkaniu w bloku. Nie wiedząc czemu, bo nigdy dotąd nie mieliśmy takiego problemu, było potrzebne odetkanie rury w łazience. Razem z rodziną cieszymy się z wykonanej usługi, ponieważ problem był uciążliwy, a teraz możemy bez problemu myć się, także polecamy.
, Śródmieście
ocena: 5
Firma bardzo przestrzega normy, które obowiązują.
ocena: 5
Prace wykonane w terminie - pełen profesjonalizm.
ocena: 5
Bardzo sympatyczna i punktualna ekipa.
ocena: 5
Serwisant w 100% doświadczony i zna się na elektryce.
ocena: 5
Wykonanie idealne jeżeli chodzi o naprawę instalacji.
ocena: 5
Terminowo i dokładnie - polecam.
ocena: 5
Pan zna się na rzeczy. Polecam.
ocena: 5
Pomiar elektryczny sprawnie wykonany.
ocena: 5
Praca została szybko wykonana.
ocena: 5
Otrzymałam gwarancję na wykonaną usługę.
ocena: 5
Firma posiada 20 letnie doświadczenie. Takich fachowców się szanuje.
ocena: 5
Przystępne ceny, a także jakość wykonanych usług jest dobra.
ocena: 5
Współpraca bardzo miła a to się liczy.
ocena: 5
Firma tanio wykonała wymianę gniazdka.
ocena: 4
Wymiana rozdzielni nie stanowiła dla tego fachowca żadnego problemu. Jestem pod wrażeniem zarówno jego umiejętności, jak i niewygórowanej ceny, jaką zapropnował za tę usługę. Numer oczywiście zapisuję i na pewno będe korzystać z jego oferty w przyszłości.
, Kończyce
ocena: 4
Firma na moje zlecenia zajęła się przeglądem zbiorników kanalizacyjnych, z czego fachowcy wywiązali się naprawdę dobrze. Choć mieli drobne opóźnienie, to jednak przy tak dokładnie i porządnie wykonanej usłudze wcale się nie gniewam. Zaskoczył mnie również niski rachunek, oczywiście pozytywnie. Serdecznie dziękuje za pomoc, a numer już sobie zapisałam w kontaktach.
, Maciejkowice
ocena: 4
Zadzwoniłem do tego pogotowia elektrycznego, ponieważ zależało mi na kimś, kto mógłby sprawdzić moje bezpieczniki. Od dłuższego czasu borykałem się z problemem wybijania bezpieczników w mieszkaniu i w końcu postanowiłem powierzyć to zadanie temu fachowcowi. Pan od razu wiedział, gdzie leży problem, wszystko dokładnie wyjaśnił i był w tym bardzo rzetelny. Polecam gorąco!
, Politechnika, Gliwice
ocena: 4
Wymiany uszkodzonych zaworów podjął się na moje zlecenie ten specjalista i trzeba przyznać, że z zadania wywiązał się znakomicie. Pan pracował czysto i schludnie, więc nie trzeba było po nim sprzątać, z czego byłam bardzo zadowolona. Na plus zasługuje również atrakcyjny cennik, który nie naciąga klienta na dodatkowe koszty. Z czystym sumieniem mogę Państwu zarekomendować ten serwis, jeśli szukacie kogoś rzetelnego i sumiennego.
, Kończyce, Zabrze
ocena: 4
W firmie poczuliśmy swąd spalenizny. Okazało się, że mieliśmy przepalone kable w instalacji, czego naprawą zajął się na moje wezwanie ten fachowiec. Zaproponowane przez niego działania dały pożądane efekty. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a numer już wisi na liście naszych kontaktów.
, Kochłowice
ocena: 4
Kupiłem stary dom ze starymi grzejnikami, które należało wymienić. Od czego ma się hydraulików. Pomoc tego pana okazała się nieoceniona. Wymiana grzejników na nowe nie zajęła mu szczególnie dużo czasu, a profesjonalizm widać było na każdym etapie wykonywanej pracy. Od razu było widać, że to hydraulik z dużym doświadczeniem. Polecam serdecznie jego kompleksowe i niedrogie usługi.
, Maciejkowice
ocena: 4
Bardzo dobry technik.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502