Ślusarz Wrocław

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Ślusarz w mieście Wrocław.
Wybrane zlecenia

Fachowiec do wymiany wkładki

Stabłowice
Dzień dobry. Wczoraj zepsuł mi się zamek w drzwiach wejściowych w mieszkaniu. Od środka zamek się zamyka, ale niestety już nie otwiera. Otwierają się tylko z zewnątrz. Byłem przekonany, że samemu uda mi się wymienić wkładkę zamka. Odkręciłem wszystkie śruby, ale dalej nie mogę wyciągnąć tej wkładki. Jednak będę potrzebował pomocy ślusarza.

Jaki czas na otwarcie drzwi?

Wrocław, Kamińskiego, Psie Pole
Witam, proszę o pomoc. Ile trzeba czekać na awaryjne otwarcie drzwi? Wróciłam po ciężkim dniu w pracy i niestety nie mogę otworzyć mojego mieszkania, coś blokuje zamek. Czy da się otworzyć drzwi bez uszkodzenia zamka?

Pilnie potrzebuje otwarcia domu

Krzyki, Wrocław, Morowa
Witam, mam problem. Kiedy po powrocie z pracy szybko chciałem otworzyć drzwi, zbyt mocno wsadziłem klucz i on ułamał się, a jego część utkwiła w zamku. Nie mogę dostać się do mojej kawalerki, stoję przed drzwiami już od godziny. Proszę o natychmiastową reakcję ślusarza.

Szukam mechanika do montażu zamka

Wrocław, Graniczna
Jutro będę odbierać klucze do nowego mieszkania. Dlatego poszukuje ślusarza do zamontowania technika do zamka. Proszę o kontakt, czy macie jutro wolny termin, abym mogła się do Was dopasować.

Ile wyniesie mnie usługa ślusarska?

Fabryczna, Objazdowa
Kontakuję sie z Państwem, ponieważ posiadam małym sejf, który chciałbym otworzyć. Czy mają Państwo specjalne narzędzia do otwierania takich rzeczy? Jaka byłaby cena za profejsonalne wykonanie usługi? Proszę najpierw o kontakt mailowy.

Awaryjne otwarcie - pogotowie ślusarskie

Grabiszyn, Wrocław, Krucza
Witam serdecznie, wczoraj wracając z pracy do domu zgubiłam klucze. Poszłam na noc do rodziców. Na dziś pilnie poszukuje fachowca do otworzenia drzwi wejściowych. Proszę o szybki kontakt.

Jaki czas czeka się na wykonanie usługi ślusarskiej?

Kowalska
Witam serdecznie! Zależy mi na dobrym ślusarzu, który mógłby wymienić wkładki w zamkach w całym moim mieszkaniu. Stare się ciągle zacinają i zaczyna mnie to irytować. Proszę o oszacowanie kosztów takiej usługi i kontakt ze mną.

Potrzebny fachowiec, zamek nie chce się otworzyć

Wrocław, Piastowska
Mam taki problem: jestem zatrzaśnięta w domu i zamek nie chce się otworzyć. Mieszkanie jest wynajmowane, dzwoniłam do właścicieli, ale nie odbierają telefonu. Proszę mi powiedzieć, czy są takie zamki, które po przekręceniu od środka nie chcą się otworzyć? Przekręciłam klucz, wyjęłam go i drzwi się zablokowały. Potrzebny mi będzie ślusarz na szybko.

Jaki jest czas wymiany wkładki?

Wrocław, Kleczków, Struga
Dzień dobry. Jak długo trzeba czekać, aby ślusarz mogłby wymienić mi wkładkę w drzwiach w mieszkaniu. Dzieciaki od sąsiada zrobiły mi bardzo głupi żart i wsadziły zapałki do środka.

Awaryjny montaż zamka

Legnicka, Popowice
Zależy mi na usłudze jakiegoś dobrego i solidnego ślusarza, który wymieni mój zamek. Jakiś czas temu zawołałam fachowca, który spartoczył całą robotę, przez co znowu mam ten sam problem z zamkiem. Zależy mi przede wszystkim na informacji o kosztach i wolnym terminie. Nie ukrywam, że jest to dość pilne.

Dzielnice Wrocławia, w których możesz zamówić ślusarza

  1. Fabryczna
  2. Krzyki
  3. Śródmieście
  4. Psie Pole
  5. Stare Miasto

Kiedy wracasz po ciężkim dniu do swoich czterech ścian, na pewno chcesz po prostu wejść do domu i odpocząć albo zająć się jeszcze wieloma innymi domowymi czynnościami. Wchodzisz po schodach lub wysiadasz z windy, wkładasz klucz do zamka, przekręcasz i…, nic się nie dzieje! On ani drgnie, kręci się wokół własnej osi, on stawia opór, jakby obca siła swymi szarymi mackami przytrzymywała, działający do tej pory bez zarzutu mechanizm. Co robić? Poddać się panice? W żadnym wypadku nie wolno Ci tego zrobić! Awaryjne otwieranie drzwi należy do tych zadań specjalistów prezentowanych na Naprawek.pl, z którymi radzą sobie perfekcyjnie. Zresztą, żadne usługi ślusarskie nie mają przed nimi najmniejszych tajemnic. Otwieranie zamków każdego typu, niezależnie od tego, czy jest to Gerda, czy jakikolwiek inny, najlepiej powierzać tylko wykwalifikowanym wykonawcom. Nie jest to jednak jedyna czynność, jakiej podejmuje się doświadczony ślusarz. Również awaryjne otwieranie samochodu lub dorabianie kluczy, to czynności, które śmiało możesz powierzyć polecanym przez Naprawek.pl technikom. O każdym z nich możesz przeczytać opinie na stronie internetowej, zebrane przy pomocy wywiadu telefonicznego z losowo wytypowanymi klientami. To jeszcze nie koniec elastycznych rozwiązań! Z każdym z serwisów indywidualnie omówisz kwestię terminów oraz cennika.

Nie ważne, w jakiej dzielnicy Wrocławia się znajdujesz, Psie Pole, Stare Miasto, Krzyki lub w jakimkolwiek innym jego rejonie. Pogotowie zamkowe w wykonaniu współpracujących z Naprawek.pl ślusarzy dotrze wszędzie i jest po prostu skuteczne. Dzieje się tak dlatego, że jako serwis, któremu zaufały już tysiące klientów, współpracujemy tylko z tymi, którzy wiedzą, że usterki ślusarskie to nie przelewki. Skoro już jesteśmy przy przelewkach, to miasto określane często mianem Wenecji Północy, może się pochwalić wspaniałą fontanną. Znajdująca się przy innym reprezentacyjnym obiekcie – Hali Stulecia, wrocławska fontanna, zalicza się do jednych z największych w Europie. Podczas każdego sezonu turystycznego przyciąga ona swoimi multimedialnymi projekcjami ogromne rzesze turystów. Prawie 800 punktów świetlnych, tryskające na wysokość 40 metrów strumienie wody, projektory wraz ze światłami laserów – to wszystko tworzy niezapomniany widok, który w połączeniu z muzyką tworzy wspaniały wart obejrzenia spektakl.

Fontanna wrocławska nie ma nic wspólnego z usługami ślusarskimi, po prostu wartą ją zobaczyć, z później wrócić do domu i wejść do niego posługując się niezacinającym się, zamkiem naprawionym przez fachowców z Naprawek.pl. Jeśli wymiana zamka w drzwiach przekracza Twoje umiejętności albo zwyczajnie nie masz na to czasu, nie zaprzątaj sobie tym głowy. Świetnie przygotowani technicy do swojej pracy, mający na swoim wyposażeniu zamek do drzwi każdego typu, zawsze są gotowi do całkiem prostych, jak i najtrudniejszych wyzwań. Pozwól, by to właśnie oni zajęli się dla Ciebie każdym wymiarem usług ślusarskich i poczuj się bezpiecznie.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502